Karolina Mruk

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karolina Mruk
Karolina Mruk
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym biegle posługującą się językiem angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Oprócz pracy w wyuczonym zawodzie wykonuję tłumaczenia pisemne z angielskiego i hiszpańskiego na polski, tworzę i redaguję artykuły - głównie popularnonaukowe i medyczne - oraz zarządzam fanpage'ami w mediach społecznościowych. Oferuję rzetelne i terminowe wykonanie zleceń. Zapraszam do współpracy!

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
 • Artykuł dotyczący naturalnych sposobów radzenia sobie z bólem głowy podczas ciąży, stworzony na podstawie anglojęzycznych źródeł z wykorzystaniem słów kluczowych.
 • Tłumaczenie materiałów szkoleniowych dotyczących przystosowania pracowni internetowych do potrzeb osób z autyzmem.
 • Specjalistyczny artykuł o tematyce onkologicznej stworzony na postawie anglojęzycznych źródeł.
WWW (2)
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Tworzenie artykułów o tematyce – analityka medyczna, mikrobiologia

  Dzień dobry, jestem z wykształcenia lekarzem i posiadam doświadczenie w pisaniu tekstów o tematyce medycznej. Na życzenie chętnie zaprezentuję dotychczasowe prace. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 25 zł netto za 1000 zzs. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy, Karolina Mruk

  25 zł
  za strona A4
 • Pisanie artykułów przyrodniczych i podróżniczych

  Dzień dobry, z chęcią podejmę się realizacji zlecenia. Podróże i świat zwierząt jak najbardziej leżą w kręgu moich zainteresowań. Posiadam również spore doświadczenie w pisaniu artykułów popularnonaukowych - przykłady można znaleźć m. in, na tej witrynie w dziale Aktualności: https://medicalprogress.pl/aktualnosci/ofiara-matki-czyli-jak-ciaza-skraca-mlodosc-i-pogarsza-pamiec-id123 Proponuję wynagrodzenie w wysokości 100 zł netto za artykuł długości 5000 znaków bez spacji. W zamian oferuję teksty wysokiej jakości, poparte rzetelnymi źródłami. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  100 zł
  za całość
 • Tłumaczenia medyczne niemiecki

  Dzień dobry, jestem z wykształcenia lekarzem i posiadam doświadczenie w tłumaczeniu dokumentacji medycznej z języka niemieckiego na polski oraz z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Mogę zaoferować tłumaczenia w takich parach językowych. Niestety Państwa e-mail mi się nie wyświetla, jako że nie posiadam konta premium, prosiłabym więc o kontakt za pośrednictwem wiadomości prywatnej lub na adres e-mail karolina.mruk@gazeta.pl. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  Do negocjacji
 • dlugookresowa wspolpraca tlumaczenia teksow na bloga o zdrowiu

  Dzień dobry, jestem lekarzem z doświadczeniem w tłumaczeniu i pisaniu tekstów o tematyce medycznej i pokrewnych. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Proszę o podanie szczegółów w wiadomości prywatnej lub na maila karolina.mruk@gazeta.pl. Stawka waha się od 18 do 26 zł netto za 1800 zzs w zależności od pary językowej. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  18 zł
  za całość