Karolina Mruk

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karolina Mruk
Karolina Mruk
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym biegle posługującą się językiem angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Oprócz pracy w wyuczonym zawodzie wykonuję tłumaczenia pisemne z angielskiego i hiszpańskiego na polski, tworzę i redaguję artykuły - głównie popularnonaukowe i medyczne - oraz zarządzam fanpage'ami w mediach społecznościowych. Oferuję rzetelne i terminowe wykonanie zleceń. Zapraszam do współpracy!

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
 • Specjalistyczny artykuł o tematyce onkologicznej stworzony na postawie anglojęzycznych źródeł.
 • Artykuł dotyczący naturalnych sposobów radzenia sobie z bólem głowy podczas ciąży, stworzony na podstawie anglojęzycznych źródeł z wykorzystaniem słów kluczowych.
 • Tłumaczenie materiałów szkoleniowych dotyczących przystosowania pracowni internetowych do potrzeb osób z autyzmem.
WWW (2)
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Artykuły na bloga kosmetologia,medycyna estetyczna

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wykształcenie medyczne oraz doświadczenie w tworzeniu tekstów o takiej tematyce (na życzenie mogę przesłać linki do dotychczasowych publikacji). Nie miałam jeszcze okazji pisać o medycynie estetycznej, lecz chętnie zdobędę nowe doświadczenie. Gwarantuję wysoką jakość stylistyczną i merytoryczną artykułów, gdyż zawsze solidnie przygotowuję się do ich napisania. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 20 zł netto za 1000 zzs (80-100 zł za artykuł). Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  80 zł
  za sztuka
 • Copywriter - teksty z zakresu ortopedii, rehabilitacji, fizjoterapii

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wykształcenie medyczne oraz doświadczenie w pisaniu tekstów o takiej tematyce, w tym dotyczących fizjoterapii (https://multimed.pl/baza-wiedzy/rehabilitacja/rehabilitacja-po-urazie-kolana-zapewni-powrot-do-pelnej-aktywnosci-sportowej, https://multimed.pl/baza-wiedzy/rehabilitacja/rwa-kulszowa-bez-rehabilitacji-ani-rusz). Proponuję wynagrodzenie w wysokości 25 zł netto za 1000 zzs. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Scenariusze popularnonaukowe - poszukujemy uzdolnionych pisarzy

  Dzień dobry, chętnie podejmę się współpracy. Posiadam wykształcenie medyczne oraz doświadczenie w pisaniu artykułów o takiej tematyce. Mam na koncie współpracę m. in. z portalami Medical Progress (https://medicalprogress.pl/aktualnosci), Wylecz.to (https://wylecz.to/eksperci/karolina-mruk/) i Multi Med oraz z Fundacją Badań i Rozwoju Nauki i fundacją Alivia (z chęcią prześlę linki do większej liczby artykułów w wiadomości prywatnej - tu niestety się nie mieszczą). Proponuję wynagrodzenie w wysokości 25 zł netto za 1000 zzs. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  25 zł
  za 1000 znaków
 • tłumaczenie ksiązki

  Dzień dobry, jestem zainteresowana realizacją zlecenia. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu z języka angielskiego, zwłaszcza o tematyce medycznej. Proszę o więcej szczegółów - jakiej dziedziny dotyczą zawarte w książce testy, na kiedy potrzebne jest tłumaczenie itd.

  Do negocjacji