Karolina Mruk

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karolina Mruk
Karolina Mruk
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym biegle posługującą się językiem angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Oprócz pracy w wyuczonym zawodzie wykonuję tłumaczenia pisemne z angielskiego i hiszpańskiego na polski, tworzę i redaguję artykuły - głównie popularnonaukowe i medyczne - oraz zarządzam fanpage'ami w mediach społecznościowych. Oferuję rzetelne i terminowe wykonanie zleceń. Zapraszam do współpracy!

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
 • Artykuł dotyczący naturalnych sposobów radzenia sobie z bólem głowy podczas ciąży, stworzony na podstawie anglojęzycznych źródeł z wykorzystaniem słów kluczowych.
 • Tłumaczenie materiałów szkoleniowych dotyczących przystosowania pracowni internetowych do potrzeb osób z autyzmem.
 • Specjalistyczny artykuł o tematyce onkologicznej stworzony na postawie anglojęzycznych źródeł.
WWW (2)
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (6)
 • Pisanie krotkich ksiazek na rozne tematy (10000 slow)

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 20 zł netto za 1000 zzs. Pozdrawiam.

  218 zł
  za całość
 • Zlecę parafrazowanie tekstów z branży zdrowie i uroda

  Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Jestem z wykształcenia lekarzem i mam doświadczenie w pisaniu i tłumaczeniu tekstów o tematyce medycznej. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 17 zł za 1000 zzs brutto i rozliczenie poprzez umowę o dzieło, ewentualnie umowę-zlecenie. Mogę wykonać próbną parafrazę. Liczba przygotowanych tekstów w miesiącu zależałaby od ich trudności i długości, ale.z 10 nie będzie problemu. Przykłady dotychczas napisanych artykułów: https://multimed.pl/refluks-zoladka-szybka-diagnostyka-uchroni-od-powiklan/ https://medicalprogress.pl/News/009db43c-0f5b-4fdb-af16-bbd394ef1a8a https://www.alivia.org.pl/wiedza-o-raku/brigatinib-nowa-szansa-w-terapii-alk-dodatniego-niedrobnokomorkowego-raka-pluc/ https://tomipomaga.pl/artykuly/choroba-lesniowskiego-i-crohna-obraz-kliniczny-leczenie Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  17 zł
  za 1000 znaków
 • Praca w domu - Przepisywanie języków obcych ang, fran, hiszp

  Dzień dobry, chętnie poznam więcej szczegółów Państwa oferty. Znam język angielski i hiszpański na poziomie C1, więc praca powinna pójść mi sprawnie. Czy 50 zł to budżet na całe zlecenie? Mój adres email to karolina.mruk@gazeta.pl. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia i redagowanie tekstów z jezyka angielskiego

  Dzień dobry, chętnie podejmę się tłumaczenia artykułów. Posiadam certyfikat CAE oraz spore doświadczenie w tłumaczeniu oraz pisaniu tekstów o różnorodnej tematyce. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  15 zł
  za całość
 • Copywriter - branża medyczna

  Dzień dobry, jestem lekarzem rezydentem i chętnie poznam więcej szczegółów Państwa oferty. Mam już pewne doświadczenie w pisaniu tekstów o tematyce medycznej. Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub pod adresem karolina.mruk@gazeta.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie tekstów / artykułów

  Dzień dobry, z chęcią przygotuję teksty na bloga. Z racji medycznego wykształcenia gwarantuję wysoką jakość i poprawność merytoryczną artykułów. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto za 50 tekstów. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  3000 zł
  za całość