Karolina Mruk

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karolina Mruk
Karolina Mruk
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym biegle posługującą się językiem angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Oprócz pracy w wyuczonym zawodzie wykonuję tłumaczenia pisemne z angielskiego i hiszpańskiego na polski, tworzę i redaguję artykuły - głównie popularnonaukowe i medyczne - oraz zarządzam fanpage'ami w mediach społecznościowych. Oferuję rzetelne i terminowe wykonanie zleceń. Zapraszam do współpracy!

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
 • Artykuł dotyczący naturalnych sposobów radzenia sobie z bólem głowy podczas ciąży, stworzony na podstawie anglojęzycznych źródeł z wykorzystaniem słów kluczowych.
 • Tłumaczenie materiałów szkoleniowych dotyczących przystosowania pracowni internetowych do potrzeb osób z autyzmem.
 • Specjalistyczny artykuł o tematyce onkologicznej stworzony na postawie anglojęzycznych źródeł.
WWW (2)
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (11)
 • Zlecę napisanie artykułów - branża: zdrowie i uroda!

  Dzień dobry, z chęcią podejmę się realizacji zlecenia. Od ponad roku tworzę artykuły o tematyce związanej ze zdrowiem - na życzenie mogę przesłać przykładowe teksty. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 4000 zł netto za komplet artykułów. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  4000 zł
  za całość
 • Teksty copywriterskie w ję. polskim na podstawie textów po angielsku

  Dzien dobry, z chęcią podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam duże doświadczenie w pisaniu tekstów na podstawie źródeł anglojęzycznych, jak również w tłumaczeniach. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 15 zł netto za 1000 zzs. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  15 zł
  za strona A4
 • Zlecę transkrypcję nagrania 18 minut, do jutra!

  Dzień dobry, chętnie wykonam dziś transkrypcję. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 50 zł netto. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  50 zł
  za całość
 • Zlece tłumaczenia prezentacji z języka angielskiego na polski

  Dzień dobry, z chęcią podejmę się tłumaczenia prezentacji. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 15 zł netto za 1800 zzs. Proszę o kontakt i przesłanie próbki prezentacji w wiadomości prywatnej lub na maila karolina.mruk@gazeta.pl. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  15 zł
  za całość
 • Szukam kogos kto bedzie pisal posty na nasza strone

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Proszę o więcej szczegółów dotyczących tekstów w wiadomości prywatnej. Proponuję 15 zł netto za 1000 zzs. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Ghostwriter

  Dzień dobry, z chęcią podejmę się realizacji zlecenia. Mam doświadczenie w copywritingu, tłumaczeniach i korekcie tekstów i z przyjemnością nawiąże długoterminową współpracę. Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od liczby tekstów. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  Do negocjacji
 • Zlecę pisanie tekstów na bloga naukowego

  Dzień dobry, z chęcią podejmę się realizacji zlecenia. Mam doświadczenie w zakresie pisania tekstów popularno-naukowych o tematyce medycznej, lecz inne zagadnienia naukowe również nie są mi obce. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 100 zł netto za artykuł. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  100 zł
  za sztuka
 • Copywriter TEKSTY MEDYCZNE

  Dzień dobry, jestem lekarzem i posiadam spore doświadczenie w pisaniu tekstów o tematyce medycznej. Na życzenie mogę podesłać przykładowe prace. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 20 zł netto za 1000 zzs. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Artykuły na bloga ze zdrową żywnością - stała współpraca

  Dzień dobry, z chęcią podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wykształcenie medyczne, a więc i wiedzę o zdrowym żywieniu, a kulinaria i podróże to moje pasje. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Tłumaczenia opisów produktów w sklepie internetowym ENG/POL i POL/ENG

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 45 zł netto za stronę A4. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  45 zł
  za strona A4
 • 100 tekstów

  Dzień dobry, czy istnieje mozliwość realizacji części zlecenia? Na ile specjalistyczne mają być teksty? Byłabym zainteresowana tekstami medycznymi i ewentualnie o zwierzętach. Proponuje stawkę 70 zł netto za tekst, a więc 2100 za teksty medyczne i 2800 za teksty o zwierzetach, razem 4900 netto. Zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną lub na adres e-mail: karolina.mruk@gazeta.pl.

  4900 zł
  za całość