Karol Bałwas

Kalisz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karol Bałwas
Karol Bałwas
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Biegły Sądowy ds. Techniki samochodowej i ruchu drogowego, rzeczoznawca samochodowy.
Zakres usług:
- kalkukacje kosztów naprawy pojazów do potrzeb likwidacji szkód,
- wyceny wartości pojazdów,
- pomoc w odwołaniu od decyzji ubezpieczyciela dotyczącej wysokości odszkodowania,
- kompleksowe wyliczenie wartości odszkodowania,
- opinie techniczne dotyczące zakresu uszkodzeń pojazdów oraz sposobu ich naprawy,
- opinie na pojazdy zabytkowe.

- Wycena maszyn i urządzeń
Firma nasza wydzieliła z grupy Rzeczoznawców, ekspertów posiadających kwalifikację w zakresie wyceny maszyn, urządzeń, a także linii technologicznych. Nasi eksperci sporządzą dla Państwa pełną dokumentację potrzebną do przeprowadzenia transakcji bankowych lub leasingowych.

- Oceny powypadkowe
Oceny powypadkowe wykonywane przez naszych Rzeczoznawców zawierają szczegółowy opis powstałych uszkodzeń w pojeździe, dokumentację fotograficzną, kalkulację kosztu naprawy w oparciu o system Audatex lub Eurotax, w wersji dla firm ubezpieczeniowych z Polski, oraz dla firm zagranicznych według stawek i w walucie obowiązującej w danym kraju.


- Opinie techniczne dla pojazdów używanych
Najczęstszym zadaniem opinii technicznych jest ustalenie stanu technicznego oraz prawidłowości działania podzespołów lub zespołu w pojeździe. Potrzeba sporządzenia opinii technicznej powstaje w przypadku reklamacji w odniesieniu do zakupionego pojazdu lub jakości przeprowadzonej naprawy w ASO lub innym warsztacie.
Nasi Rzeczoznawcy pomogą Państwu w skompletowaniu potrzebnych dokumentów oraz po dokonaniu oględzin pojazdu i przeprowadzeniu niezbędnych badań, przygotują opinię w tym zakresie.

- Ekspertyzy z zakresu ruchu drogowego
Ekspertyzy z zakresu ruchu drogowego pozwalają odtworzyć przebieg wypadku drogowego oraz ustalić w rezultacie kwestię odpowiedzialności za jego powstanie. Nasi Rzeczoznawcy - biegli wykonujący zlecenia w tym zakresie posiadają gruntowną wiedzę, doświadczenie zawodowe, a także niezbędne systemy komputerowe umożliwiające sporządzenie profesjonalnego materiału będącego podstawą do wydania opinii w tym zakresie.

Słowa kluczowe: Rzeczoznawca samochodowy kalisz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()