Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

Sosnowiec

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk
Telefon:
731XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, a proponowane rozwiązania prawne nastawione są zawsze na problemy i specyfikę klienta. Zależy nam na dobrej i bieżącej komunikacji z klientami.
Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego, cywilnego oraz gospodarczego i handlowego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Oferujemy usługi w zakresie sporządzania pism procesowych, pisania oraz opiniowania umów, a także zastępstwa przed sądami i organami administracji publicznej. W ramach naszej usługi zajmujemy się również wsparciem w tworzeniu spółek kapitałowych (z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych) oraz osobowych (jawnych, partnerskich, komandytowych).
Kancelaria zapewnia również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw w ich codziennej działalności, poprzez opiniowanie wewnętrznych dokumentów i aktów prawnych, kontrole zgodności przyjętych rozwiązań z obowiązującymi przepisami, wsparcie w rozwiązywaniu sporów z kontrahentami i klientami (np. przy rozpatrywaniu reklamacji konsumentów).
W ramach świadczonych usług Kancelaria prowadzi również szkolenia z zakresu stosowania prawa w zakresie specjalizacji, a także stosowania przepisów w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, "prawa internetu" czy praw konsumentów.

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Warunki współpracy
  • Kancelaria pracuje w oparciu o system wynagrodzenia odpowiedni dla klienta w danej sytuacji. Sprawy prowadzone są w oparciu o wynagrodzenie ryczałtowe, godzinowe, a także uzależnione od ilości podejmowanych czynności.
    Kancelaria oferuje również stałą współpracę w oparciu o wynagrodzenie ryczałtowe, abonamenty dla przedsiębiorców oraz stawkę godzinową.

Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Sosnowca

    Prawnicy, kancelaria prawna, notariusze, usługi prawnicze, pomoc prawna, księgowość, dotacje unijne, fundusze unijne, usługi prawne, kancelaria adwokacka, komornicy, usługi finansowe

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()