Kancelaria Prawnicza r.pr. Agnieszka Kowlaczyk

Lublin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Prawnicza r.pr. Agnieszka Kowlaczyk
Kancelaria Prawnicza r.pr. Agnieszka Kowlaczyk
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

O KANCELARII:
Kancelaria świadczy szeroki wachlarz usług prawnych z zakresu obsługi podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Przede wszystkim oferujemy kompleksowe wsparcie prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno na poziomie organizacyjnym, jaki i na etapie prowadzenia bieżącej działalności gospodarczej. Zapewniamy również profesjonalną i fachową pomoc prawną w dziedzinie szeroko rozumianego prawa cywilnego, konsumenckiego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Głównymi obszarami specjalizacji kancelarii jest prawo spółdzielcze, prawo upadłościowe i naprawcze oraz prawo transportu kolejowego. Posiadane w tych dziedzinach kilkuletnie doświadczenie gwarantuje odbiorcom naszych usług profesjonalne podejście do powierzanych nam zadań i problemów.

Radca prawny Agnieszka Kowalczyk jest absolwentką Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Odbyła 3,5 letnią aplikację radcowską i od 2012 roku jest radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. W swej pracy koncertuje się głównie na problemach związanych z bieżącym obrotem handlowym oraz optymalizacją ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno w aspekcie prawnym jak i podatkowym.

Kancelaria trwale współpracuje z innymi radcami prawnymi, adwokatami oraz specjalistami z zakresu nauk prawnych, dlatego jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dane kontaktowe:
KANCELARIA PRAWNICZAr.pr. Agnieszka Kowalczyk
Adres:
ul. Cisowa 9, 20-703 Lublin
NIP: 6282066420, REGON 061377680
tel.: 881 933 022
e-mail: kancelaria@agnieszka-kowalczyk.com
www.agnieszka-kowalczyk.com

Słowa kluczowe:
Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Lublina

    Usługi prawne, pomoc prawna, usługi finansowe, kancelaria adwokacka, usługi prawnicze, prawnicy, kancelaria prawna, księgowość, dotacje unijne, komornicy, notariusze, fundusze unijne

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()