Kancelaria Adwokacka Marcin Rębowski

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Marcin Rębowski
Kancelaria Adwokacka Marcin Rębowski
Telefon:
536XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Od 11 lat praktykuję jako prawnik, a od 2011 roku prowadzę własną Kancelarię Adwokacką o profilu cywilnym i gospodarczym. Obsługuję zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne.

W ramach kompleksowej pomocy świadczonej przedsiębiorcom prowadzę procesy sądowe, opiniuję i sporządzam projekty umów i dokumentów prawnych, analizuję doraźne problemy trapiące moich Klientów.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług dla przedsiębiorstw systematycznie aktualizuję swoją wiedzę z zakresu prawa gospodarczego oraz aktualnej sytuacji rynkowej biorąc udział w szkoleniach oraz wydarzeniach organizowanych dla przedsiębiorców.  Jestem członkiem do Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która jest największą organizacją samorządu gospodarczego w województwie łódzkim.
Należę również do Stowarzyszenia Prawników IURIS LINK zrzeszającego blisko trzydziestu adwokatów i radców prawnych z różnych miast Polski i Niemiec. Celem stowarzyszenia jest współpraca zmierzająca do podwyższania standardów zawodowych i zapewnienia klientom wszechstronnej i profesjonalnej obsługi prawnej.

W celu podnoszenia świadomości prawnej w 2012 roku stworzyłem swój pierwszy blog prawniczy zatytułowany Odszkodowanie Zadośćuczynienie Renta, na którym przybliżałem zagadnienia związane z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych w rozmaitych sytuacjach. Z uwagi na duże zapotrzebowanie ze strony internautów na wiedzę prawniczą w 2013 roku stworzyłem blog oparty o zagadnienia interesujące przedsiębiorców.

W celu umożliwienia moim Klientom łatwiejszego poradzenia sobie z problemami prawnymi współpracuję ze specjalistami w innych dziedzinach, jak np. notariusze, rzeczoznawcy majątkowi, tłumacze przysięgli, czy specjalistami z zakresu compliance.

Wychodzę z założenia, że rola adwokata w dzisiejszych, trudnych dla przedsiębiorców czasach nie może ograniczać się jedynie do odpowiadania na pytania zadane przez Klienta. W toku prowadzonej działalności staram się zwracać zawsze uwagę nie tylko na zgodność z prawem zamierzonych działań przedsiębiorstw, którymi się opiekuję, ale także na konsekwencje, jakimi mogą skutkować określone działania lub zaniechania.

Podstawowym narzędziem pozwalającym na minimalizowanie zagrożeń czyhających na przedsiębiorców jest podnoszenie świadomości prawnej. Prowadzę sprawy w całej Polsce, choć najchętniej na terenie Łodzi i okolicznych miast, a także Warszawy.

Szczegółowa oferta mojej firmy dostępna jest na stronie internetowej www.kamr.pl.

Słowa kluczowe: Kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi prawne, usługi prawnicze, windykacja należności, umowy, prawo gospodarcze,
Osiągnięcia
 • Założenie bloga internetowego "Odszkodowanie Zadośćuczynienie Renta" (listopad 2012)

  W 2012 roku założyłem swój pierwszy blog prawniczy zatytułowany "Odszkodowanie Zadośćuczynienie Renta". Na blogu przybliżałem zagadnienia związane z dochodzeniem odszkodowań. Wśród licznych tekstów znalazły się zagadnienia związane z roszczeniami wynikającymi z wypadków komunikacyjnych, ale także roszczenia odszkodowawcze z umów.

 • Założenie bloga prawniczego "Prawo dla przedsiębiorców". (grudzień 2013)

  Od 2013 roku prowadzę bloga zatytułowanego "Prawo dla przedsiębiorców".
  Blog zawiera artykuły z zakresu:
  1. prawa gospodarczego,
  2. prawa cywilnego,
  3. windykacji należności,
  4. odszkodowań,
  5. prawa umów,
  6. prawa nieruchomości,
  7. ochrony danych osobowych,
  8. nieuczciwej konkurencji,
  i wielu innych.

  Zadaniem bloga jest popularyzowanie wiedzy prawnej w społeczności polskich przedsiębiorców.

 • Członkostwo w Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej (grudzień 2016)

  Od 2016 roku jestem członkiem Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Korzystając ze spotkań z przedsiębiorcami w ramach Izby staram się systematycznie aktualizować swoją wiedzę z zakresu prawa gospodarczego, ale także pozostawać na czasie, jeśli chodzi o realia obrotu gospodarczego w Polsce.

Aktualności
 • Publikacja (styczeń 2018)

  Ostatnio w Łódzkiej Gazecie Wyborczej w dodatku Biznes Łódzki ukazał się mój artykuł opisujący możliwe zmiany w zakresie sukcesji przedsiębiorstwa prowadzonego przez osobę fizyczną.

Warunki współpracy
 • Jestem elastyczny, jeśli chodzi o kwestie ustalania wynagrodzenia.
  Możliwe jest:
  1. wynagrodzenie stanowiące jedną opłatę za całą sprawę,
  2. wynagrodzenie ryczałtowe za czynności pozasądowe,
  3. płatność za godzinę pracy,
  4. wynagrodzenie podstawowe połączone z wynagrodzeniem w razie wygrania sprawy,
  5. mieszany system rozliczeń.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()