Za Słowami Copywriting - Joanna Zaszczudłowicz

(1)

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Joanna Zaszczudłowicz
Joanna Zaszczudłowicz
Telefon:
724XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nazywam się Joanna Zaszczudłowicz i jestem copywriterem, korektorką tekstów i wirtualną asystentką. Pomagam moim klientom rozwinąć skrzydła w wirtualnym świecie i wzmacniam ich pozycję na tle konkurencji. Tworzę wartościowe treści, które przyciągają uwagę odbiorcy i dbam o poprawność językową tekstów, których siła tkwi za słowami.

Słowa kluczowe: Copywriting, opisy produktów, korekta tekstów, redakcja tekstów, teksty na strony internetowe, teksty blogowe
Realizacje
Dokumenty i arkusze (2)
Umiejętności
 • Blogi

  Ekspert (7 lat)

 • WordPress

  Ekspert (7 lat)

 • Content Marketing

  Ekspert (7 lat)

 • SEO copywriting

  Ekspert (7 lat)

 • Copywriting sprzedażowy

  Ekspert (5 lat)

 • Redakcja tekstów

  Ekspert (5 lat)

 • Webwriting

  Ekspert (5 lat)

Doświadczenie
 • ASMIKO Joanna Zaszczudłowicz (czerwiec 2016 - obecnie)

  właściciel: - copywriting
  - korekta i redakcja tekstów
  - wirtualna asysta
  - wsparcie administracyjne sklepów internetowych

Edukacja
 • Uniwersystet Ekonomiczny w Krakowie (październik 2009 - lipiec 2014)

  Informatyka i Ekonometria - magisterskie

Dyplomy i certyfikaty
Osiągnięcia
 • Współpraca z ponad 100 klientami (styczeń 2016)

  W trakcie ponad 4-letniego okresu realizacji zleceń nawiązałem współpracę z ponad 100-oma klientami, działającymi w branży m.in.:
  - consultingowej,
  - budowlanej,
  - sportowej,
  - spożywczej,
  - inwestycyjnej,
  - medycznej
  - turystycznej
  - odzieżowej

Warunki współpracy
 • Dokładne warunki współpracy ustalane są podczas kontaktu mailowego: info@za-slowami.pl lub telefonicznego: +48 724 702 142.

  Za wykonane zlecenie wystawiam fakturę VAT.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (5)
 • Wprowadzenie produktów do sklepu Prestashop 1.7 + korekta istniejących

  Dzień dobry, chętnie podejmę się wprowadzenia produktów do Pana sklepu. Współpracuję z wieloma sklepami bazującymi na PrestaShop - zajmuję się zarówno wprowadzaniem nowych produktów, jak również wszelkimi aktualizacjami w już istniejących produktach. Przy 50 produktach i 30 dodatkowych do poprawy proponuję kwotę 250 zł netto / całość. Za całość wystawiam fakturę VAT. Produkty byłyby wprowadzone w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Oczywiście bardzo chętnie nawiążę współpracę długoterminową - mogę pomóc także przy tworzeniu nowych treści. Serdecznie zapraszam do kontaktu: info@-za.slowami.pl lub 724 702 142.

  250 zł
  za całość
 • Artykuł - suknie ślubne

  Dzień dobry, Chętnie przygotuję dla Pana taki tekst - branża ślubna to jedna z moich głównych specjalizacji. Współpracuję z projektantką sukien ślubnych i właścicielką salonu ślubnego, z którą opracowywałyśmy duży projekt dotyczący sukien ślubnych. Tematyka wypożyczenia sukni jest mi dobrze znana, w związku z czym myślę, że moja wiedza mogłaby się przydać. Stawka, którą oferuję, wynosi 25 zł netto / 1000 zzs - w cenie tekst + korekta + dostosowanie pod SEO. Za zlecenie wystawiam fakturę VAT. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter, branża meblarska

  Dzień dobry! Chętnie nawiążę współpracę w zakresie tworzenia opisów do Pani sklepu. Obecnie współpracuję z jednym ze znanych sklepów internetowych, który również działa w branży meblarskiej. Stawka, którą oferuję za opis produktu, wynosi 15 zł netto / 1000 zzs. Każdy z opisów jest oczywiście zoptymalizowany pod kątem SEO, a dodatkowo przyjemny w odbiorze przez czytelnika. Zajmuję się także korektą tekstów, dlatego też każdy z przygotowywanych przeze mnie opisów jest wolny od jakichkolwiek błędów językowych. Platformę Shopify znam bardzo dobrze - nie będę mieć problemu, żeby przy okazji teksty przerzucać bezpośrednio do panelu. Za zlecenie wystawiam fakturę VAT. Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego: info@za-slowami.pl lub telefonicznego: 724 702 142. Pozdrawiam!

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę napisanie tekstu na stronę (turystyka)

  Dzień dobry! Chętnie nawiążę współpracę przy tworzeniu treści na Pana stronę. Mam doświadczenie w podobnych pracach - od kilku lat tworzę różnego rodzaju treści dla klientów działających w mocno zróżnicowanych branżach. Moja propozycja stawki to: 25 zł netto / 1000 zzs. Teksty przygotowuję zarówno z uwzględnieniem SEO, jak również języka korzyści, by zachęcić odbiorcę do czytania :) Za zlecenie wystawiam fakturę VAT. Pracę nad tekstami mogę rozpocząć nawet dzisiaj. Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego: info@za-slowami.pl lub telefonicznego: 724 702 142.

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Opisy produktów i kategorii do sklepu internetowego

  Dzień dobry! Chętnie nawiążę współpracę w zakresie tworzenia opisów do Pana sklepu internetowego. Zajmuję się tym już od kilku lat, współpracowałam ze sklepami działającymi w różnych branżach - od branży kosmetycznej, poprzez branże dekoracyjne, aż po te bardziej specjalistyczne, m.in. budowlaną. Stawka, którą oferuję, wynosi 15 zł netto / 1000 zzs. Każdy z przygotowywanych przez mnie tekstów jest opracowywany zarówno pod kątem wykorzystanych słów kluczowych (SEO) i dopasowania go pod potrzeby klienta (język korzyści). Co więcej, jestem także korektorką tekstów, dlatego teksty są wolne od błędów językowych. Wystawiam fakturę VAT. Próbki tekstów mogę przesłać Panu mailowo. Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego: info@za-slowami.pl lub telefonicznego: 724 702 142.

  15 zł
  za 1000 znaków

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Polecam, rewelacyjna współpraca.