Jarosław Palczewski Houserwis

Nowy Dwór Gdański

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jarosław Palczewski Houserwis
Jarosław Palczewski Houserwis
Telefon:
531XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma remontowo-budowlana Houserwis zlokalizowana jest w Kępinach Małych, na terenie województwa pomorskiego. Od 2007 roku współpracuje z klientami indywidualnymi, firmami, a także instytucjami.
Głównym profilem działalności są profesjonalne usługi remontowo-budowlane. Houserwis świadczy usługi w zakresie remontów pojedynczego pomieszczenia, jak również generalnych remontów całego domu. W ofercie firmy znajdują się m.in. adaptacja wnętrz i poddaszy, układanie glazury, terakoty lub gresu. Zajmuje się przygotowaniem powierzchni do prac malarsko-tapeciarskich, w której skład wchodzą: nakładanie i szlifowanie gładzi, szpachlowanie, tynkowanie, malowanie, a następnie wykafelkowanie bądź wytapetowanie lub malowanie ściany. Ponadto wykonuje podwieszane sufity, a także budowę ścianek działowych. Świadczy usługi w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, parapetów, a także stolarki okiennej i drzwiowej.
Oferuje budowy domów, budynków użytkowych, a także stanów surowych. Podejmuje się kompleksowej budowy domu „pod klucz”, w której skład wchodzi realizacja wszystkich etapów od wylania fundamentów, aż po stawianie ścian i wykończenie wnętrz.
Wszelkie zlecenia wykonywane są z wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów, gwarantując profesjonalną obsługę i pełne zadowolenie z efektów końcowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferuje wysoką jakość usług, wykonywanych profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie, gwarantując terminowe wykonanie. Podejmuje się najbardziej wymagających zleceń z zakresu budowy i remontowania zarówno domów mieszkalnych, jak i budynków użytkowych.

Słowa kluczowe: Remonty domów, budowa domów, firma remontowa, firma budowlana, prace remontowe, prace wykończeniowe, roboty ogólnobudowlane, remonty mieszkań, modernizacja domów, modernizacja mieszkań
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()