JAPAN SERVICE

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
JAPAN SERVICE
JAPAN SERVICE
Telefon:
531XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Obsługujemy wszystkie marki. Mamy atrakcyjne ceny i najkrótsze terminy realizacji w Trójmieście. Na wszystkie części i usługi udzielamy gwarancji. Świadczymy kompleksowe usługi motoryzacyjne i nie odmawiamy nigdy naprawy. Szkody blacharskie likwidujemy bezgotówkowo i wszystko załatwiamy za Ciebie. Wykonujemy przeglądy w czasie trwania gwarancji na pojazd bez jej utraty! Nasze standardy i procedury dorównują serwisom autoryzowanym. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Słowa kluczowe: Warsztat gdynia, mechanik, serwis gdynia, wulkanizacja, blacharz, blacharstwo, lakiernik, opony, rozrząd, serwis samochodowy gdańsk, lakiernictwo, auto naprawa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
WWW (1)
 • Ico_small_web Jesteśmy serwisem samochodowym specjalizującym się w naprawach pojazdów marek japońskich, koreańskich oraz samochodów terenowych. Cechuje nas solidność i dbałość o szczegóły. Przekłada się to na usługi świadczone na najwyższym poziomie.
Umiejętności
 • Naprawa i remonty silników, Wymiany rozrządów, wymiany sprzęgieł

  Ekspert (20 lat)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
 • Wymiana podkładek uszczelniaczy pod 4 wtryskiwaczami 1.6 HDI 109 km

  W zależności od modelu auta koszty mogą być minimalnie rożne natomiast w przybliżeniu jest to 400zł za robociznę czyli - demontaż/montaż wtryskiwaczy, frezowanie gniazd + materiały 140zł czyli zestaw uszczelek na wtryskiwacz i pod wtryskiwacze + uszczelka pokrywy zaworów.

  540 zł
  za całość