Jak coś robić, to dobrze - Izabela Ozga

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Izabela Ozga
Izabela Ozga
Telefon:
889XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Z przyjemnością przyjmę zlecenie na redakcję tekstu bądź jako broker informacji, czy też researcher.

Moje doświadczenie jako redaktora opiera się na kilkuletniej współpracy z wydawnictwem Solaris, gdzie pracowałam na zasadzie wolontariatu nad redagowaniem haseł do encyklopedii tematycznej. Ponadto doświadczenie zbierałam, pracując nad korektą własnych tekstów i publikacji, z czego część ukazała się drukiem, część w formie e-booka, a część została doceniona na ogólnopolskich konkursach literackich. Moje doświadczenie uzupełniają ukończone studia polonistyczne na kierunku edytorstwo, studium dziennikarskie, studia podyplomowe, na których opanowałam podstawy grafiki komputerowej. Cennym doświadczeniem były także dla mnie kursy z zakresu DPD, z których wyniosłam wiedzę na temat składu tekstu. Staram się również nieustannie rozwijać oraz szkolić, inwestując w siebie. Moje zainteresowania związane z historią kultury nieustannie poszerzam, zgłębiając coraz to nowe lektury.

To, co robię, staram się robić z pasją. Jestem dociekliwa. Zanim coś zaakceptuje, staram się tę informację potwierdzić w różnych źródłach.

Interesuje mnie głównie praca zdalna. Możesz być jednak pewien, że jeżeli zdecyduję się przyjąć Twoją ofertę, będę nad pracą siedzieć tak długo, aż nie osiągnę ideału. Nawet po nocach, jeśli trzeba.

Zapraszam. :)

Słowa kluczowe: Przepisywanie tekstu, przepisywanie tekstów, skład tekstu, transkrypcje nagrań, przepisywanie ze słuchu, broker informacji, researcher, redakcja tekstu, redakcja, wyszukiwanie informacji
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()