Produkcja na zlecenie - IOC sp. z o.o.

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
IOC sp. z o.o.
IOC sp. z o.o.
Telefon:
587XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

IOC sp. z o.o. - producent kontraktowy suplementów diety i kosmetyków oraz żywności funkcjonalnej. Produkcja na zlecenie Klienta.

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną w 2009 roku oferując szereg rozwiązań i produktów dla branży kosmetycznej i spożywczej.

IOC to specjaliści z długoletnim doświadczeniem w dziedzinach: biotechnologii, technologii produkcji, technologii żywności, biofizyki, kosmetologii, grafiki komputerowej, informatyki oraz marketingu i sprzedaży.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z wytwarzaniem suplementów diety oraz kosmetyków.

Współpracujemy na zasadzie realizacji całości projektu, bądź też realizujemy wybrane przez Klienta etapy, związane z wdrożeniem gotowego produktu na rynek polski lub zagraniczny.
IOC sp. z o.o. spełnia  warunki organizacyjne, wyposażeniowe i personalne z zachowaniem wszelkich wymogów i wypełnieniem obowiązków wytwórcy przewidzianych prawem.
Dynamiczny rozwój spółki pozwolił nam w 2012 roku poszerzyć swoją ofertę o kolejne sektory rynku.

W roku 2012 uzyskaliśmy wyłączność na dystrybucję produktu NatiCol® - kolagenu -  wytwarzanego przez francuską grupę kapitałową Weishardt Group. Weishardt został założony przez Conrada Weishardta w 1839r. Dzisiaj generuje ponad 80 mln euro obrotu oraz zatrudnia przeszło 450 osób w 4 zakładach produkcyjnych.

Słowa kluczowe: Producent suplementów, producent kosmetyków, suplement, suplementy, suplementów, suplementow, kosmetyk, kosmetyki, kosmetyków, kosmetykow, producent, produkcja, wsparcie prawne, outsourcing
Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Park maszynowy wielu producentów
  Park maszynowy wielu producentów

  W naszym parku maszynowym znajdują się nie tylko urządzenia standardowe, ale także urządzenia innowacyjne, niespotykane na polskim rynku. Możemy więc zaproponować wiele oryginalnych rozwiązań, zarówno na etapie recepturowania, jak i na przykład konfekcji. Jesteśmy w stanie realizować nie tylko duże zamówienia, ale i te mniejsze, które pozwalają zaistnieć na rynku firmom początkującym.

Osiągnięcia
 • Udział w II Ogólnopolskim Kongresie Sieci Aptek i Aptek Indywidualnych (czerwiec 2016)

  Na początku czerwca 2016 roku firma IOC sp z o.o. miała przyjemność być partnerem głównym na II Ogólnopolskim Kongresie Sieci Aptek i Aptek Indywidualnych.
  Było nam przyjemnie przedstawić nasze możliwości w zakresie produkcji suplementów diety i kosmetyków oraz pomocy prawnej i marketingowej, związanej z wdrożeniem produktów pod własną marką na rynek.
  W dzisiejszym świecie posiadanie marki własnej może przynieść wiele korzyści. Z pewnością pozwoli to wyróżnić Państwa ofertę na tle ofert konkurencji, zbuduje zaufanie wśród klientów a także może podnieść rentowność. Coraz większa liczba klientów uważa marki własne za tak samo dobre, a nawet i lepsze od ogólnokrajowych.
  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, wystarczy tylko Państwa pomysł, resztą zajmiemy się my!

Aktualności
 • Wdrożenie systemu ISO (styczeń 2017)

  Miło nam Państwa poinformować, że z początkiem 2017 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji żywności funkcjonalnej (żywności wzbogaconej, suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego), kosmetyków oraz komponentów a także ISO 22716:2009 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji kosmetyków oraz komponentów.

 • ProducentKosmetykow.pl (lipiec 2017)

  Zapraszamy Państwa na naszą nową stronę internetową poświęconą w całości produkcji kosmetyków.
  Znajdą tam Państwo wszelkie niezbędne informacje, a także nowości i ciekawostki związane z produkcją kosmetyczną.
  ProducentKosmetykow.pl

Warunki współpracy
 • Gro naszych Klientów zaczynając współpracę z nami nie posiada wiedzy na temat wymogów prawnych kosmetyków. Mają za to pomysł i wizję, ideę. To nam w zupełności wystarczy, ponieważ zajmujemy się całą resztą.


  Przed uzyskaniem informacji gwarantujemy pisemnie poufność. Nasi Klienci czują się komfortowo, ponieważ zakładając firmę w roku 2009 zdecydowaliśmy ograniczyć się tylko do produkcji na zlecenie naszych Klientów i zrezygnowaliśmy całkowicie z wprowadzania na rynek własnych marek, by nigdy nie zaistniała sytuacja potencjalnej konkurencji między nami a naszymi Klientami.

  Chcemy zrozumieć każdy szczegół by móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.Pytamy więc o zakres działania kosmetyku, o rodzaj opakowania, o składniki, które nie powinny występować w recepturze, o to, czy są inne wytyczne np. proponowany zapach itp. Możemy również zaproponować rozwiązanie w proponowanej przez naszych Klientów cenie. Dysponuje nie tylko fachową wiedzą techniczną, ale i znajomością rynku oraz obwiązujących trendów, zarówno w zakresie technologii i surowców dla kosmetyków naturalnych i profesjonalnych. W naszym parku maszynowym znajdują się także urządzenia innowacyjne. Możemy więc zaproponować wiele oryginalnych rozwiązań zarówno na etapie recepturowania kosmetyku, jak i na przykład jego konfekcji.

  Etap ten kończymy dokumentem zawierającym wszystkie ustalenia a także terminem przygotowania próbek a także terminem realizacji potencjalnego zlecenia.


  W przypadku akceptacji, wspólnie ustalonych szczegółów, możemy przystąpić do prac nad recepturą kosmetyczną, by móc przedstawić Państwu próbki kosmetyku. Koszt przygotowania próbek to zazwyczaj około 500 pln i może różnić się w przypadku bardzo skomplikowanych receptur lub surowców. Gotowe próbki, które przeszły wstępne badania laboratoryjne oceniacie Państwo i proponujecie zmiany lub akceptujecie nasza propozycję w całości. Zmiany, wykonujemy je bezpłatnie do momentu, aż spełnią Państwa oczekiwania.

  Jesteśmy gotowi by zacząć realizację zlecenia. Proponujemy podpisanie umowy o współpracy, przedstawiamy dokumenty finansowe.

  Kolejnym etapem jest zakup wszystkich surowców oraz opakowań do produkcji. Zaczynamy prace projektowe nad opakowaniami (zaakceptowanymi przez Państwa), tworzymy opis kosmetyku, (logotyp, wizualizacje). Prace naszych grafików są traktowane jako wartość dodana do projektu są one bezpłatne. Możliwa jest realizacja wydruków Państwa projektów. Produkcja trwa około 8 tygodni, z czego większość czasu zajmuje termin dostaw surowców i opakowań.

  Minimalna ilość zamawianej u nas masy kosmetycznej to 100 kg, czyli np. 2 000 kremów w opakowaniach jednostkowych po 50g. Cena kosmetyku zależy jednak ściśle od zamawianej ilości kosmetyku.

  Po wyprodukowaniu, kierujemy kosmetyk na badania końcowe oraz dostarczamy do Państwa transportem w kontrolowanych warunkach. Do wyrobu dołączamy Certyfikat Jakości, Specyfikację, Raport Bezpieczeństwa.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()