HydroBruk

Bielsko-Biała

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
HydroBruk
HydroBruk
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma "HydroBRUK" jest jednoosobową działalnością gospodarczą która powstała w Lipcu 2014 roku.
Jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą na terenie Podbeskidzia , która od samego początku powstania nastawiona jest na rozwój i dynamikę , nie bojąc się wyzwań i otwartości na oczekiwania klienta.

Atrakcyjne rozwiązania , profesjonalne wykonawstwo , sprawność i terminowość realizacji oraz uczciwość we współpracy to wartości w oparciu o które Firma buduje wizerunek atrakcyjnego , profesjonalnego , sprawnego , godnego zaufania i pewnego Partnera do współpracy.
Ponieważ naszą najlepszą rekomendacją i referencją jest dla nas zadowolenie naszych klientów wynikające ze spełnienia ich oczekiwań , do każdego projektu , każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny szukając najlepszych rozwiązań.
Realizacje powierzonych nam projektów zapewniamy opierając się na już posiadanym sprzęcie własnym Firmy , a także współpracując ze sprawdzonymi i godnymi zaufania firmami usług sprzętowych.

Firma to również zasoby ludzkie!
Firmę "HydroBRUK" tworzy młoda , energiczna , ambitna i głodna sukcesu drużyna fachowców wyszkolonych w kierunku budownictwa drogowego , inżynieryjnego oraz kubaturowego zdobywająca doświadczenie na przestrzeni lat w innych bielskich firmach takich jak: "Ekotexbud" , "Aqua System" , "Dimico Drogi i Mosty" , "BPBP" i inne.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta indywidualnego , jak i firm , instytucji i urzędów.
Jako zespół posiadamy doświadczenie w realizacji zadań dla miejskiej spółki
"AQUA SA" Bielsko-Biała oraz Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej.

W tak niedługim okresie działalności daliśmy się poznać jako innowacyjna , rzetelne i godna zaufania Firma otrzymując w 2015 roku:
- certyfikat CIRF oraz tytuł "Polska Firma Fair Play"  Europejskiej Grupy Certyfikującej
- certyfikat "Polecają Nas Klienci" serwisu "Oferteo.pl"  http://www.oferteo.pl/hydrobruk/firma/1593227  gdzie referencji udzieli nam klienci   korzystający z usług naszej firmy.


Firma "HydroBRUK" to dobre rozwiązanie dla tych którzy cenią sobie szybkość , solidność , estetykę i profesjonalne wykonanie w rozsądnych cenach.

Polecamy się i zapraszamy do współpracy!!!

Słowa kluczowe: Drogi, chodniki, place, parkingi, bruki, kanalizacja, wodociągi
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()