Nic nie jest nie możliwe. - Haja Programowanie

Międzychód

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Haja Programowanie
Haja Programowanie
Telefon:
695XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Decydując się na usługi w mojej firmie otrzymujesz szeroki wachlarz usług z dziedziny informatyki. Zajmuję się budową wszelkiego rodzaju rozwiązań webowych począwszy od implementacji gotowych rozwiązań, poprzez budowę różnego rodzaju aplikacji webowych udoskonalających działanie firmy (automatyzacja zadań), po budowę skomplikowanych systemów informatycznych wymagających długofalowego zaangażowania. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Ceny które oferuję w ramach aukcji na serwisie są orientacyjne, natomiast ceny podane podczas negocjacji mailowych / telefonicznych są wiążące (nie zmieniam ceny w trakcie trwania projektu przy realizacji wcześniej założonych zadań), nie pobieram także zaliczek w momencie gdy nie ma widocznych efektów pracy (wszelkie zaliczki ustalane są indywidualnie, lub brak i są one tylko po ukończeniu wcześniej sprecyzowanych etapów pracy). Doradzam także (często nieodpłatnie) w sposobach realizacji oraz wdrożeniu różnego rodzaju usług które zostały niżej wymienione.

Serwis komputerów/elektroniki
Programowanie aplikacji webowych oraz aplikacji wspierających działanie przedsiębiorstw.
Działania związane z krypto walutami: bitcoin, etc
Aplikacje streamingowe oparte o WebRTC i pochodne,
Webowe aplikacje działające w trybie rzeczywistym.
Obsługa API różnego rodzaju (JSON, XML,)
Budowa crawler'ów www, oraz innych.
Budowa parserów oraz botów (włącznie z implementacją captcha),
Budowa stron www, gier online, rozwiązań internetowych, aplikacji w chmurze oraz podobnych w oparciu o technologie HTML, HTML5, XHTML, CSS, CSS3, JS, JSON, jQuery, MySQL, MariaDB, CSV, PDF, XML, WebRTC, API
Implementacja płatności różnego rodzaju w tym Bitcoin (BTC) i pochodnych w oparciu o API: blockchain, coinpayments, block.io i podobnych
Rozbudowa, modernizacja oraz naprawa stron wykonanych w w/w technologiach.
Rozbudowa różnego rodzaju modułów joomla/wordpress (po konsultacjach również innych)
Budowa autorskich rozwiązań automatyzacji wewnątrz firmowych itp.
Naprawa oraz modernizacja sprzętu komputerowego.
Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych.
Zarządzanie stronami www (po konsultacji).
Prekonfiguracja serwerów vps, dedykowanych w oparciu o debian (linux).
Budowa sieci VPN.
Wdrażanie gotowych rozwiązań w sieciach / firmach.
Diagnostyka sieci / sprzętu komputerowego.
Doradztwo w dziedzinie komputerowej oraz informatyki.

Słowa kluczowe: Serwis drukarek, naprawa drukarek, naprawa drukarek hp, naprawa drukarek cannon, drukarki serwis
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • davis.btcprojects.website
  davis.btcprojects.website Cena Do 500 zł
  Projekt i realizacja strony 'Bitcoin Doubler'
 • Streaming wideo Serwis streamu kamer wideo stworzony przy wykorzystaniu technologi WebRTC oraz rozwiązań w stylu WebRTC Gateway. W trakcie realizacji (obecny stan - działający prototyp). Do prezentacji po wcześniejszym kontakcie.
 • btcprojects.website
  btcprojects.website Cena Do 300 zł
  W pełni responsywna, animowana galeria zdjęć przystosowana zarówno dla urządzeń pc jak i wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych.
 • Modernizacje, naprawy, zabezpieczanie, testowanie oraz budowa modułów/rozwiązań PHP, JS, jQuery, MySQL Więcej projektów po wcześniejszym kontakcie. Wyżej zaprezentowany screenshot jest częścią jednej z moich realizacji. W wyżej wymienionym przypadku klasa dotyczyła testowania serwerów proxy jak i jednego z crawlerów mojego autorstwa.
WWW (1)
Pracownicy
 • Mateusz Uszakiewicz
  Mateusz Uszakiewicz

  Zajmuję się tworzeniem webowych systemów usprawniających działanie firm oraz ich automatyzacją. Jeśli myślisz, że ciągle robisz to samo i chciałbyś sprawić by większość z tej pracy wykonał za Ciebie komputer to może być strzał w dziesiątkę. Żyjemy w XXI wieku i naprawdę wiele czynności da się zautomatyzować oszczędzając tym sposobem zarówno swój czas jak i pieniądze. Więcej z zakresu działalności firmy w zakładce "Zakres działania"

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Windows 8 Microsoft
  Windows 8 Microsoft

  Oryginalne oprogramowanie Microsoft Window 8

 • Debian 8 Jessie Linux
  Debian 8 Jessie Linux

  Open source'owy system operacyjny z rodziny linux.

 • Bluefish Open source
  Bluefish Open source

  Otwarto źródłowy edytor dla doświadczonych webmasterów i programistów, wspierający wiele języków programowania, ale skupiający się na tworzeniu dynamicznych i interaktywnych serwisów www. Do programowania nie potrzebujemy skomplikowanego oprogramowania z rozbudowanymi podpowiedziami i kreatorami, my po prostu wiemy co napisać.

 • Apache2 + MySQL (MariaDB) + PHP5, PHP7 (LAMP) Apache
  Apache2 + MySQL (MariaDB) + PHP5, PHP7 (LAMP) Apache

  Linuksowe środowisko serwerowe tzw Linux Apache MySQL PHP umożliwiające hostowanie serwerów webowych http zarówno jak https. Pomagamy w instalacji, konfiguracji jak i procesach postinstalacyjnych jak instalacje panelów hostingowych takich jak whmcs, cPanel, ISPConfig, Webmin i tym podobnych.

 • Janus WebRTC Gateway Meetecho
  Janus WebRTC Gateway Meetecho

  Serwer WebRTC posiadający przede wszystkim możliwości budowy aplikacji webowych przy użyciu WebRTC wymagających serwerowego wsparcia odciążającego zużycie zasobów transferu. (W przypadku standardowego użycia webrtc zużycie transferu po stronie osoby streamingującer rośnie proporcjonalnie do ilości osób podłączonych do nadawanej transmisji. W przypadku Janus funkcję tą przejmuje serwer). Serwer posiada ponadto możliwość implementacji SIP co sprawia, że w przypadku użycia go mamy zarówno możliwość budowy serwisu kamerek internetowych, stramu gier / wideo, jak i profesjonalnej platformy połączeń telefonicznych, a to wszystko przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań programowych wspieranych przez sporą większość przeglądarek internetowych co sprawia że jest to rozwiązanie w pełni mobilne w porównaniu do wcześniejszego flash'a.

 • WebRTC W3C
  WebRTC W3C

  Budowa komunikatorów text/audio/wideo w oparciu o najnowocześniejsze standardy programowe wspierane przez dużą większość przeglądarek internetowych włącznie z tymi mobilnymi.

Warunki współpracy
 • Nie wymagamy żadnych zaliczek, jeśli nie zostało to ustalone podczas negocjacji.
  Nie pobieramy także zaliczek przed rozpoczęciem pracy, wszelkie ewentualne które zostały sprecyzowane podczas wcześniejszych negocjacji pobierane są po prezentacji i przekazaniu konkretnych etapów realizacji projektu.
  Możliwość długofalowej współpracy oraz nieodpłatne doradztwo z zakresu prezentowanych przez nas dziedzin.
  Indywidualne podejście do klienta.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (12)
 • Program do zamówień drzwi

  Witam jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia. Technologie do wykorzystania przy zleceniu to php, mysql oraz integracja z pop3 i imap. Cena 100zł czas realizacji ok 1 dzień. W cenę wliczony roczny hosting niezbędny do działania. Mail: admin@haja-programowanie.co lub telefonicznie 695830258. Możliwy rachunek.

  100 zł
  za całość
 • Podpięcie API Blockchain do strony w HTML

  Zapraszam do kontaktu, mail: admin@haja-programowanie.co lub telefonicznie 695830258 Możliwy rachunek. Posiadam już wcześniejsze doświadczenie z integracją z api blockchain.info, block.io oraz coinpayments

  200 zł
  za całość
 • Wdrożenie płatności bitcoin i paypal dla panel w php

  Witam jestem zainteresowany realizacją zlecenia. Posiadam doświadczenie w obsłudze płatności kryptowalut. Proponuję integrację w przypadku płatności bitcoin z blockchain.info (lecz ciężko zdobyć klucz do API ponieważ nie jest on przyznawany z automatu lecz po wcześniejszym uzasadnionym wniosku), block.io lecz w tym przypadku jest to rozwiązanie typowo komercyjne lub moim zdaniem na chwilę obecną najbardziej rozsądne coinpayments. Cena to w przypadku integracji samego btc 200zł, paypal 300zł lub oba 500zł. Prosiłbym jednak przed podaniem wiążących kwot o szczegółowy opis zlecenia. Zapraszam do kontaktu mailowo lub telefonicznie: admin@haja-programowanie.co lub 695830258. Do wglądu wcześniejsze realizacje.

  500 zł
  za całość
 • Skrypt PHP

  Witam jestem zainteresowany realizacją zlecenia. Cena 100zł, czas realizacji do 1 doby. Możliwy rachunek. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego: admin@haja-programowanie.co lub 695830258

  100 zł
  za całość
 • Prosty skrypt html/php

  Witam jestem zainteresowany realizacją zlecenia czas realizacji 1 dzień. Cena 100zł zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego: telefon 695830258 lub email: admin@haja-programowanie.co Posiadam możliwość wystawienia rachunku. Realizacja przy wykorzystaniu php (ewenturalnie takze mysql), jquery, html5 i bootstrap z czego istnieje również możliwość wyparcia php i zastąpienia go samym jquery.

  100 zł
  za całość
 • Poszukiwany WEBMASTER do obsługi portalu/bloga wordpress

  Witam jestem zainteresowany zleceniem. Zapraszam do kontaktu: admin@haja-programowanie.co lub telefonicznie 695830258

  20 zł
  za roboczogodzina
 • Baza danych MySQL z interfesjem HTML+PHP

  Witam zapraszam do kontaktu cena 150zł realizacja na dziś. W swoich projektach używam edytora tinymce, jest bardzo podobny do ckeditora. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 695830258 lub admin@haja-programowanie.co

  150 zł
  za całość
 • PHP - WebSocket

  Witam. PHP jako język webowy ma dość spore ograniczenia jeśli chodzi o streaming wideo kompletnie się do tego nie nadaje. Do streamingu wideo 1-1 polecałbym rozwiązanie oparte na websocket na node.js w Przypadku streamingu 1 to many natomiast polecalbym janus. Posiadam gotowe rozwiązania cena dotyczy godziny konsultacji oraz pomocy przy konfiguracji polecanych rozwiązań szacowany czas instalacji/konfiguracji oraz konsultacji to ok 3-4h zapraszam do kontaktu mail: ucho1990@gmail.com lub telefonicznie 695830258

  75 zł
  za roboczogodzina
 • Prezentacja Power Point

  Witam zapraszam do kontaktu mail: ucho1990@gmail.com

  100 zł
  za całość
 • Praca studencka

  Witam jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia mogę zacząć od zaraz. Zapraszam do kontaktu mail: ucho1990@gmail.com lub telefonicznie 695830258 Cena w zależności od złożoności zadania oraz metody wykonania (recznie / automatycznie). Podana kwwota jest kwota przykladowa i czysto orientacyjna.

  500 zł
  za całość
 • Naprawa i ulepszenie bota PHP cURL

  Witam jestem zainteresowany naprawą bota. W swoim porfolio posiadam już różnego rodzaju realizacje curl, mianowicie bot generujący fake traffic, scrapujący adresy ip proxy, bot do podbijania kliknięć na stronach konkursowych, a także obecnie działający skrypt arbitrażowy giełd kryptowalut. Cena do uzgodnieni po wcześniejszej konsultacji i oględzinach kodu. Kontakt email: ucho1990@gmail.com lub telefonicznie 695830258. Możliwość wystawienia rachunku

  Do negocjacji
 • Hybrydowa gra Java Script + CSS

  Witam proszę o więcej informacji. Chętnie podejmę się realizacji zarówno javascript jak i w przypadku wykonania w technologii canvas. Email: ucho1990@gmail.com lub telefonicznie 695830258

  25 zł
  za godzina