Słowo daję, zyski rosną! - Grupa ALL4SEO Magda Karamara

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Grupa ALL4SEO Magda Karamara
Grupa ALL4SEO Magda Karamara
Telefon:
516XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Przytulna 36/35
80-176

Gdańsk

Podgląd

TXT4SEO to założona w 2012 roku agencja copywritingowa, tworzona przez wieloosobowy zespół pasjonatów kreacji tekstowych, oferując wszelkiego typu usługi związane z tworzeniem treści. Od 2016 świadczy usługi przy wykorzystaniu specjalnej platformy, dostępnej pod adresem www.TXT4SEO.PL. Dzięki niej szybko i łatwo można zlecić stworzenie rozmaitych treści.

Indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoki poziom świadczonych usług to główne powody, dla których grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. Jesteśmy szczęśliwi, że wciąż rośnie grono firm, które postanowiły nam zaufać, a są to zarówno przedstawiciele sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i duże, uznane, silne marki, wśród których znajdują się banki, duże agencje interaktywne czy rozpoznawalne sklepy internetowe.

Nasza oferta zawiera kompleksowe dostarczanie treści, zarówno do projektów online jak i offline. Są to między innymi:

Artykuły
Różne rodzaje, od najprostszych, przeznaczonych typowo pod działania SEO (Search Engine Optymalization), aż po specjalistyczne, eksperckie treści, do umieszczenia na blogach, portalach czy w gazetach i magazynach. Jesteśmy w stanie stworzyć ciekawe i wartościowe artykuły praktycznie dla każdej branży.

Opisy produktów
Opisy wykorzystywane w sklepach internetowych. Opisy dobrej jakości (oferujemy kilka różnych wariantów), odpowiednio zopymalizwoane pod wymagania wyszukiwarek, ale i napisane ciekawym dla potencjalnego klienta językiem. Oferujemy opisy, które sprzedają. Bez problemu radzimy sobie nawet z trudnymi branżami (zarówno wtedy, gdy do opisania jest duża ilość trudnych do opisania produktów, jak i w sytuacjach, gdy przedmioty wymagają specjalistycznej wiedzy, np. agregaty prądotwórcze).

Prowadzenie bloga oraz profili w social media
Prowadzenie biznesu wymaga ogromnego zaangażowania, dlatego warto outsourcingować możliwe jak najwięcej zadań. Jednym z nich jest oddelegowanie prowadzeni firmowego bloga czy profilu na Facebook (lub innym portalu). Oferujemy różne pakiety, zarówno czasowe jak i ilościowe. Zapewniamy dostarczanie ciekawych, tematycznych treści i odpowiednie reakcje na zaangażowanie czytelników.

Teksty na strony firmowe, ulotki
Profesjonalne przedstawienie firmy i jej oferty. Wartościowe, skompresowane, jasne i czytelne dla klientów treści. Marketingowy język i maksymalna siła przekazu.

Powyższe propozycje to oczywiście o tylko przykłady zleceń, które jesteśmy w stanie zrealizować. Nie ograniczamy się do niczego, realizowaliśmy i możemy realizować wiele nietypowych zagadnień: treści podań czy listów, wierszyki, życzenia, e-booki i książki, gazety, opowiadania, przemówienia, scenariusze etc.
Treści możemy przygotować w język polskim, angielskim i niemieckim, a także innych (do indywidualnego ustalenia).

Wszystkie tworzone przez nas treści rozdzielane są na rożne osoby piszące, dzięki czemu nawet przy zleceniu dużej ilości tekstów na ten sam temat, są one mocno zróżnicowane, zarówno tematycznie jak i stylistycznie. Konkretne tematy staramy się dobierać do copywriterów najlepiej czujących się w danej tematyce. Każde zlecenie, przed oddaniem do klienta, jest dokładnie sprawdzane i weryfikowane przez osobę koordynującą, aby finalny efekt był maksymalnie zadowalający. Ceny ustalamy z każdym klientem indywidualnie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Słowa kluczowe: Copywriting, firma copywritingowa, opisy produktów, teksty na strony, artykuły tematyczne, teksty na bloga, teksty reklamowe, opisy stron, prowadzenie fanpage, content na strony, wierszyki, życzeni
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()