Profesjonalnegrawerowanie - Grawer Group S.C.

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Grawer Group S.C.
Grawer Group S.C.
Telefon:
585XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami z branży stoczniowej i przemysłu jachtowego, możemy zaproponować kompleksowe zastosowania naszych produktów do wszelkiego rodzaju potrzeb powstających już w fazie projektowania. Oferujemy profesjonalne doradztwo i obsługę na wysokim poziomie zarówno pod kątem doboru odpowiedniego produktu jak i jego montażu.

Nasze wyroby są wykonywane z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem najnowszych technik grawerskich pozwalających na osiągnięcie nie tylko trwałego produktu, ale również niezwykle efektywnego wyglądu.

Grawerowanie na materiałach metalowych wykonujemy na blachach i prętach hutniczych a w tym: Stale nierdzewne 304 i 316L. Stal węglowa, również aluminium anodowane i surowe, mosiądz importowany o różnej klasie wykończenia powierzchni.

Przy grawerowaniu tworzyw nasza firma posługuje się głównie materiałami produkowanymi przez amerykańską firmę ROWMARK, która jest liderem na światowym rynku materiałów grawerskich. Wykonujemy prace na materiałach o różnych kolorach i rodzajach powierzchni. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych oraz do zastosowań w ekstremalnych warunkach. Materiały z których korzystamy dają gwarancję wytrzymałości, wysokiej jakości oraz dbałości o środowisko.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu połączonemu z najlepszymi na rynku materiałami grawerskimi, możemy zaproponować Państwu szeroką gamę usług i produktów, które nie tylko spełnią swoją funkcję, ale również dają gwarancję trwałości.

Wykonujemy:

   tablice informacyjne i okolicznościowe
   eleganckie tablice firmowe
   tabliczki do przymocowania w podłodze
   tablice z instrukcjami
   tabliczki opisowe do pomieszczeń
   tabliczki opisowo-informacyjne przycisków funkcyjnych
   tabliczki informacyjne
   panele sterownicze, z możliwością ich podświetlenia,
   panele czołowe,
   klawiatury,
   emblematy

Słowa kluczowe: Grawerowanie
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()