GBX Soft

(1)

Rzeszów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
GBX Soft
GBX Soft
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Ups! Trafiłeś na ekspertów - wystarczy już poszukiwań!
Wszystko zaczęło się od aplikacji do zarządzania reklamami na telebimach - teraz zmieniamy pomysły w działające oprogramowanie! Jesteśmy po prostu ludźmi, dla których tworzenie jest "fajne" - budowa oprogramowania jest pasją! To dzięki niej angażujemy się w 120% w każdy projekt.

Pracujemy dla Ciebie - Twoje cele i potrzeby to nasz kierunek w drodze do sukcesu. Pasja jednak to nie wszystko - zdobyte doświadczenie i wiedza z różnych branż powoduje zrozumienie najważniejszego pytania na świecie "Dlaczego?". Jeżeli zespół rozumie, dlaczego chcesz coś zrobić, to możesz być pewny Twojego sukcesu.

Tak, znamy się na IT, ale naszą główną specjalizacją są aplikacje webowe (oprogramowanie przeglądarkowe), zaawansowane metody płatności, systemy komunikacyjne oraz platformy Crowdfundingowe.

Pracę nad Twoim produktem rozpoczynamy od warsztatów produktowych, których plan jest dobierany indywidualnie. Ma to na celu szczegółowe opracowanie procesów w produkcie oraz przede wszystkim dopasowanie produktu do potrzeb Twoich użytkowników – bardzo ważna kwestia! Cały czas działamy razem, jak stare dobre małżeństwo. Nie owijamy w bawełnę i skracamy do niezbędnego minimum wszystkie procesy.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i również tak dobieramy do niego technologie, które są z zakresu naszych kompetencji. Od początku jesteśmy związani z Angularem, w którym możemy kodzić z zamkniętymi oczami. Dodatkowo używamy też Vue.js, PHP, Symfony czy TypeScript. Rozsypaną bazę danych w MySQL stawiamy na nogi w trakcie porannej kawy.

Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Słowa kluczowe: Aplikacje webowe, Dedykowane portale internetowe, PWA, Aplikacje mobilne, Angular, Warsztaty biznesowe, Warsztaty produktowe, Event Storming, Analiza biznesowa,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
 • DividYou
  DividYou Cena Powyżej 5000 zł
  Platforma DivideYou to miejsce dedykowane osobom, które poprzez wspólne gromadzenie funduszy, mogą prowadzić korzystne inwestycje. Każdy użytkownik powinien mieć łatwy dostęp do swojego kapitału oraz programów, w których może wziąć udział. Projekt dla DivideYou to pierwsza tego rodzaju platforma w Polsce, więc zastosowane rozwiązania mogą stanowić wzorzec postępowania dla przyszłych tego rodzaju realizacji.
 • PaySteer
  PaySteer Cena Powyżej 5000 zł
  Aplikacja PaySteer ma na celu umożliwić rozmowę za pośrednictwem czatu, video albo połączeń głosowych. Rozmówca otrzymuje wynagrodzenia za przeprowadzoną konsultację. Największym wyzwaniem było zachowanie stabilności połączeń i ustanowienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń w zakresie płatności. Zadanie Stworzyć aplikację łączącą usługobiorców z usługodawcami – specjalistami w swojej dziedzinie, która będzie wspomagać rynek usług zdalnych. Co było ważne w tym zadaniu? Wykreować przestrzeń do swobodnej i bezpiecznej komunikacji, która gromadziła by zlecenia na usługi, a ekspertom dawała możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Wszystko to miało prowadzić do nawiązywania relacji i zarabiania na świadczeniu usług. Projekt Na etapie projektowania aplikacji zmierzyliśmy się z kilkoma wyzwaniami. Każdy właściciel profilu powinien mieć pełną kontrolę w zakresie zarządzania swoim kontem przy jednoczesnym zachowaniu swobody korzystania ze zgromadzonych profili innych uczestników platformy. Skoro aplikacja ma generować zyski ze współpracy między uczestnikami platformy, należy zapewnić właściwy sposób rozliczania usług. Konieczne było zabezpieczenie informacji przepływających między właścicielami poszczególnych profili.
 • Super Smart Rental
  Super Smart Rental Cena Powyżej 5000 zł
  Najważniejszym zadaniem było stworzyć produkt multimedialny, który wkomponuje się w strategię komunikacji marki Koral z otoczeniem. Gra miała być prosta, by każdy użytkownik mógł w nią zagrać. Nasz produkt miał być dostępny w formie aplikacji mobilnej na platformy iOS i Android, a ponadto w formie webowej i desktopowej. W pierwszych krokach musieliśmy znaleźć wzorzec, który będzie stanowił punkty odniesienia. Za modelowy przykład prostej, ale angażującej gry przyjęliśmy bezpłatną zręcznościówkę Flappy Bird. W projekcie należało uwzględnić, że gra będzie dostępna na dwóch systemach i w kilku wersjach. Całość opiera się na sprawdzonym silniku stosowanym w przypadku gier – Unity.
 • Building Companion
  Building Companion Cena Powyżej 5000 zł
  Aplikacja mobilna dla iOS / Android Zadanie Building Companion to aplikacja dla tych, którzy chcą mieć kontrolę nad każdym etapem realizacji inwestycji budowlanej i samodzielnie wybierać podwykonawców. Głównymi zadaniami aplikacji była pomoc w organizacji pracy, zarządzanie listą zadań w czasie realizacji projektu budowlanego oraz znalezienie zaufanych wykonawców, a także umożliwienie nawiązania z nimi kontaktu. Projekt Już od początku projekt nastawiony był na ściśle określoną grupę docelową – osoby chcące samodzielnie wybudować swój dom. Zaprojektowaliśmy więc aplikację, która wyróżnia się szybkością działania i intuicyjną obsługą. Do tego trzeba było uwzględnić warstwę integracyjną skupiającą cztery systemy grupy Xella i dostosować całość do wersji iOS i Android.
 • CRM InterVI
  CRM InterVI Cena Powyżej 5000 zł
  CRM InterVi to platforma wspomagająca sprzedaż, zarządzanie fakturami, zarządzanie klientami oraz zarządzanie pracownikami i ich czasem pracy. W ramach projektu została stworzona aplikacja webowa oraz aplikacja na system operacyjny Android. Zadanie Zadaniem zespołu GBX Soft było stworzenie nowoczesnej aplikacji webowej, usprawniającej procesy agencji interaktywnej. Zaczęliśmy od cyklu spotkań omawiających aktualne procesy panujące w firmie oraz przygotowania dokumentu przedwdrożeniowego. Projekt Podczas projektowania interfejsu platformy, kładliśmy duży nacisk na prostotę rozwiązań oraz intuicyjność elementów dla poszczególnych akcji. Platforma ma być używana do codziennej pracy całego zespołu, więc jej czytelność oraz elastyczność pod względem układu była dla nas największym wyzwaniem. Na każdym etapie projektowania, konsultowaliśmy rozwiązania z naszym klientem.
WWW (7)
 • Ico_small_web Platforma DivideYou to miejsce dedykowane osobom, które poprzez wspólne gromadzenie funduszy, mogą prowadzić korzystne inwestycje. Każdy użytkownik powinien mieć łatwy dostęp do swojego kapitału oraz programów, w których może wziąć udział. Projekt dla DivideYou to pierwsza tego rodzaju platforma w Polsce, więc zastosowane rozwiązania mogą stanowić wzorzec postępowania dla przyszłych tego rodzaju realizacji.
 • Ico_small_web Aplikacja mobilna dla iOS / Android Zadanie Building Companion to aplikacja dla tych, którzy chcą mieć kontrolę nad każdym etapem realizacji inwestycji budowlanej i samodzielnie wybierać podwykonawców. Głównymi zadaniami aplikacji była pomoc w organizacji pracy, zarządzanie listą zadań w czasie realizacji projektu budowlanego oraz znalezienie zaufanych wykonawców, a także umożliwienie nawiązania z nimi kontaktu. Projekt Już od początku projekt nastawiony był na ściśle określoną grupę docelową – osoby chcące samodzielnie wybudować swój dom. Zaprojektowaliśmy więc aplikację, która wyróżnia się szybkością działania i intuicyjną obsługą. Do tego trzeba było uwzględnić warstwę integracyjną skupiającą cztery systemy grupy Xella i dostosować całość do wersji iOS i Android.
 • Ico_small_web Zadanie Najważniejszym zadaniem było stworzyć produkt multimedialny, który wkomponuje się w strategię komunikacji marki Koral z otoczeniem. Gra miała być prosta, by każdy użytkownik mógł w nią zagrać. Nasz produkt miał być dostępny w formie aplikacji mobilnej na platformy iOS i Android, a ponadto w formie webowej i desktopowej. Projekt W pierwszych krokach musieliśmy znaleźć wzorzec, który będzie stanowił punkty odniesienia. Za modelowy przykład prostej, ale angażującej gry przyjęliśmy bezpłatną zręcznościówkę Flappy Bird. W projekcie należało uwzględnić, że gra będzie dostępna na dwóch systemach i w kilku wersjach. Całość opiera się na sprawdzonym silniku stosowanym w przypadku gier – Unity.
 • Ico_small_web Aplikacja PaySteer ma na celu umożliwić rozmowę za pośrednictwem czatu, video albo połączeń głosowych. Rozmówca otrzymuje wynagrodzenia za przeprowadzoną konsultację. Największym wyzwaniem było zachowanie stabilności połączeń i ustanowienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń w zakresie płatności. Zadanie Stworzyć aplikację łączącą usługobiorców z usługodawcami – specjalistami w swojej dziedzinie, która będzie wspomagać rynek usług zdalnych. Co było ważne w tym zadaniu? Wykreować przestrzeń do swobodnej i bezpiecznej komunikacji, która gromadziła by zlecenia na usługi, a ekspertom dawała możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Wszystko to miało prowadzić do nawiązywania relacji i zarabiania na świadczeniu usług. Projekt Na etapie projektowania aplikacji zmierzyliśmy się z kilkoma wyzwaniami. Każdy właściciel profilu powinien mieć pełną kontrolę w zakresie zarządzania swoim kontem przy jednoczesnym zachowaniu swobody korzystania ze zgromadzonych profili innych uczestników platformy. Skoro aplikacja ma generować zyski ze współpracy między uczestnikami platformy, należy zapewnić właściwy sposób rozliczania usług. Konieczne było zabezpieczenie informacji przepływających między właścicielami poszczególnych profili.
 • Ico_small_web CRM InterVi to platforma wspomagająca sprzedaż, zarządzanie fakturami, zarządzanie klientami oraz zarządzanie pracownikami i ich czasem pracy. W ramach projektu została stworzona aplikacja webowa oraz aplikacja na system operacyjny Android. Zadanie Zadaniem zespołu GBX Soft było stworzenie nowoczesnej aplikacji webowej, usprawniającej procesy agencji interaktywnej. Zaczęliśmy od cyklu spotkań omawiających aktualne procesy panujące w firmie oraz przygotowania dokumentu przedwdrożeniowego. Projekt Podczas projektowania interfejsu platformy, kładliśmy duży nacisk na prostotę rozwiązań oraz intuicyjność elementów dla poszczególnych akcji. Platforma ma być używana do codziennej pracy całego zespołu, więc jej czytelność oraz elastyczność pod względem układu była dla nas największym wyzwaniem. Na każdym etapie projektowania, konsultowaliśmy rozwiązania z naszym klientem.
Pracownicy
 • Robert Juszczyk
  Robert Juszczyk

  Robert Juszczyk – właściciel i założyciel firmy Graphicbox. Ukończył studia inżynierskie na kierunku Informatyka, specjalności programowanie. Dobrze rozumie i zna technologie oraz struktury procesu developmentu. Od 5 lat stale prowadzi i nadzoruje projekty wewnętrze firmy jako Project Manger /Scrum Master, pracując z dużymi korporacjami w Polsce i Europie. Metodologia mojego nadzoru opiera się głównie na słuchaniu specjalistów danej branży i znajdowaniu kompromisów w zespole. Dużo rozmów, ciągłe interesowanie się developmentem od środka, oraz duża otwartość, pozwala mi na ciągły rozwój zespołu, a zarazem wykańczanie projektów z dużą precyzją i zawsze w wyznaczonym terminie. Osobiście jestem w stanie pracować pod dużą presją, tak aby klient / zamawiający zawsze był w pełny zadowolony.

 • Piotr Gładysz
  Piotr Gładysz

  Chief Technology Officer (CTO) i lider developerów. W GBX Soft zajmuje się nadzorowanie zasobów technologicznych i odpowiada za rozwój naszej firmy w obszarze wdrażania i wykorzystywania rozwiązań technologicznych.

Warunki współpracy
 • GBX Soft to zespół doświadczonych i kompetentnych architektów, programistów oraz menadżerów, którzy projektują, wykonują i wdrażają oprogramowania dla firm z różnych branż. W naszych działaniach stawiamy na transparentność i uczciwość - tylko dzięki temu już od początku współpracy z klientem mamy jasno określony kierunek działań. Ta metoda sprawdza się - potwierdzają to realizowane przez nas prestiżowe projekty dla klientów z Polski i z zagranicy. Stały kontakt z klientem pozwala nam na bieżąco korygować błędy i tworzyć produkty w pełni odpowiadające zapotrzebowaniu.

  Zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się więcej!
  https://gbxsoft.com/

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (7)
 • Wykonanie aplikajcji mobilnej na iOS i Android

  Cześć Joanna :) Czy aplikacja mysi być stworzona natywnie? Patrząc na zakres funkcji można zbudować aplikację wykorzystując Ionic lub NativeScript, co pozwoli napisać kod raz i od razu na dwie platformy - obniży to mocno koszt. Czy planowany jest też CMS? Odezwij się proszę to porozmawiamy o szczegółach - office@gbxsoft.com, tel. 603 335 731

  Do negocjacji
 • Aplikacja dla klubu sportowego

  Dzień dobry, Myślę, że jesteśmy w stanie pomóc Państwu przy realizacji tego projektu. Chętnie porozmawiam o szczegółach oraz zaproponuję odpowiednie rozwiązanie technologiczne, tak, aby nie wydawać od razu dużych budżetów na projekt. Zapraszam do kontaktu, GBX Soft office@gbxsoft.com

  5000 zł
  za całość
 • Stworzenie strony internetowej z wieloma funkcjami.

  Panie Marku, chętnie dowiemy się więcej odnośnie projektu. Możemy również wspólnie przygotować całą specyfikację projektu. Termin realizacji jest jak najbardziej realny. Zapraszam do kontaktu, GBX Soft office@gbxsoft.com www.gbxsoft.com

  50000 zł
  za całość
 • Platforma szkoleniowa + sklep internetowy

  Dzień dobry Panie Mateuszu, chętnie porozmawiam o szczegółach projektu. Jest tutaj sporo kwestii, które należy przemyśleć. Czy mogę prosić o kontakt? office@gbxsoft.com Pozdrawiam, GBX Soft

  50000 zł
  za całość
 • Portal informacyjny, cms, amp, paywall

  Dzień dobry, Panie Januszu, wstępnie nasz zespół jest zainteresowany takim projektem. Potrzebujemy jednak więcej szczegółowych informacji, oczywiście możemy również wspólnie opracować wymagania. Będę wdzięczny za podesłanie wiadomosci: office@gbxsoft.com Pozdrawiam, GBX Soft

  50000 zł
  za całość
 • Aplikacja internetowa w node.js

  Dzień dobry Pani Ewelino, chętnie pomożemy. Czy mogę prosić o podesłanie szczegółów? office@gbxsoft.com Pozdrawiam,

  5000 zł
  za całość
 • spory serwis globalny - ktoś z doświadczeniem

  Panie Andrzeju, nasz zespół posiada doświadczenie w budowaniu takich serwisów. Chętnie przedstawimy Case Study realizacji oraz wykażemy się naszą wiedza oraz doświadczeniem. Będę zobowiązany do przesłania szczegółów: office@gbxsoft.com Pozdrawiam,

  50000 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
użyteczność zaproponowanych rozwiązań:
zastosowanie innowacyjnych rozwiązań:

Komentarz:

Wykonanie oraz sama komunikacja bardzo pozytywna. Firma stara się dopiąć projekt do końca i uwzględniła każdy założony szczegół. Małe zawirowania z ceną ale nadrobione jakością. Polecam