Fotogru

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Fotogru
Fotogru
Telefon:
660XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Swoją ofertę kierujemy głównie do producentów oraz importerów, sprzedających swoje produkty w sklepach internetowych oraz serwisach aukcyjnych.
Zajmujemy się kompleksowo obsługą fotograficzną na potrzeby rynku e-commerce. Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam przygotować zdjęcia odzieży, packshoty oraz sesje wizerunkowe. Wykonujemy zdjęcia odzieży typu duch, flatshot oraz lookbook. Współpracujemy ze stylistkami, agencjami modelek oraz osobami odpowiedzialnymi za kreowanie wizerunku marki.
Zdjęcia produktowe wykonujemy z najwyższą dbałością o detale fotografowanego produktu. Oferujemy szereg czynności związanych z przygotowaniem odpowiedniej fotografii takich jak autokadrowanie, szparowanie (czyli wycinanie produktów z tła), czy nazywanie plików kodem kreskowym produktu. Jeżeli ważne dla Ciebie jest to, aby każdy produkt na Twojej stronie był sfotografowany tak samo, był oświetlony w ten sam sposób oraz miał taką samą wielkość i perspektywę zadbamy o to. Tworzymy szablony które możemy odtworzyć po dowolnym okresie czasu.
Dla każdego klienta przygotowujemy zawsze bezpłatne zdjęcia testowe.
Wykonujemy również zdjęcia samochodów oraz mieszkań z przeznaczeniem na sprzedaż.

Słowa kluczowe: Fotografia produktowa zdjecia produktowe sesje zdjęciowe packshot zdjęcia do sklepów internetowych
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()