FIX DEVICE - RADOSŁAW PRZEŹDZIĘK

Lubanie

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
FIX DEVICE - RADOSŁAW PRZEŹDZIĘK
FIX DEVICE - RADOSŁAW PRZEŹDZIĘK
Telefon:
735XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma FIX DEVICE to centrum usług informatycznych i GSM! Jesteśmy profesjonalnym serwisem komputerowym jak i telefonicznym (GSM). Naprawiamy sprzęt typu: KOMPUTERY STACJONARNE, LAPTOPY, TABLETY i SMARTFONY. Jednak to nie wszystko, co jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać. Nasza firma zaprojektuje dla Ciebie również profesjonalne STRONY INTERNETOWE, WIZYTÓWKI, ULOTKI, LOGA i PLAKATY, a nawet napiszemy dedykowane oprogramowanie, które rozwiąże Twoje problemy i zaoszczędzi Ci mnóstwo cennego czasu. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż smartfonów, tabletów, komputerów, części komputerowych oraz części do urządzeń mobilnych. Jeśli masz pytania lub poszukujesz nietypowych rozwiązań skontaktuj się z nami. Wspólnie na pewno rozwiążemy każdy problem.

Słowa kluczowe: Serwis GSM,serwis komputerowy,naprawa telefonu,naprawa komputera,Programista,Fotograf ,
Pracownicy
 • Radosław Przeździęk
  Radosław Przeździęk

  Tworzę strony www oraz dedykowanie aplikacje internetowe. Z programowaniem mam styczność już 7lat. Języki jakie używam do swoich projektów to HTML5, CSS3, JavaScript + jQuery oraz jQuery UI, PHP7 i MySql. Za pomocą tych technologi jestem w stanie stworzyć dla Ciebie aplikację, która zaoszczędzi Twój czas lub zautomatyzuje Twoje codzienne procesy. Ponadto zajmuję się naprawą sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych. Tu moja przygoda również zaczęła się 7lat wstecz. Początkowo były to proste naprawy software-owe lecz z biegiem czasu i poszerzaniu swojej wiedzy zacząłem naprawiać usterki hardware-owe. Dziś już jako doświadczony programista webowy oraz eksploatator sprzętu komputerowego wychodzę do Ciebie szanowny kliencie z pakietem ofert, które ukierunkowane są na Twoje z branży IT. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy.

Sprzęt i wyposażenie
 • Myjka ultradźwiękowa Ultrasonic Cleaner iso 9001 CT BRAND
  Myjka ultradźwiękowa Ultrasonic Cleaner iso 9001 CT BRAND

  Myjką ultradźwiękowa sluży to wyczyszczenia elektroniki która miała styczność z wodą

 • Multimetr Miernik prądu DT9208A
  Multimetr Miernik prądu DT9208A

  Wielofunkcyjny miernik prądu

 • Stacja hot-air + lutownica NET 968 NET
  Stacja hot-air + lutownica NET 968 NET

  Wielofukncyjna stacja lutowniczza+hot-air

 • Zasilacz stabilizowany Zasilacz
  Zasilacz stabilizowany Zasilacz

  Zasilacz stablizowany

Warunki współpracy
 • Witaj!

  Dokonując u nas naprawy swojego sprzętu komputerowego lub urządzeń mobilnych więcej niż raz jesteśmy w stanie zaoferować dla Ciebie -5% RABATU na naprawianym urządzeniu. Płatności za naprawę oczekujemy po jej dokonaniu.

  Jeśli potrzebujesz strony internetowej lub dedykowanej aplikacji a jesteś naszym nowym klientem skontaktuj się z nami i się dogadamy. Przy tego tupu zleceniach oczekujemy zaliczki w postaci 40% wartości projektu. Jeśli już jesteś naszym klientem możesz liczyć na -10% RABATU przy kolejnym zleceniu.

  Przy zleceniach innego typu zapraszamy do kontaktu z nami. Np. Fotografia produktowa lub opieka informatyczna...

  Po prostu zadzwoń a dopasujemy ofertę specjalnie dla Twoich potrzeb.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()