Bardzo interaktywni - Fancybox.pl

(1)

Kielce

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Fancybox.pl
Fancybox.pl
Telefon:
413XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Zagnańska 20/1
25-524

Kielce

Podgląd

Fancybox - agencja bardzo interaktywna.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją full service działającą we wszystkich obszarach usług webowych.Posiadamy kompetencje i technologie by zamieniać pomysły w konkretne rezultaty biznesowe.
Pomagamy wszystkim stawiającym swoje pierwsze kroki w e-biznesie. Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem wysokiej jakości usług internetowych w przystępnych cenach.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

- strony i sklepy internetowe,
Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Przy projektowaniu zachowujemy użyteczność strony, aby dobrze odzwierciedlała ofertę firmy. Dbamy o odpowiednią szatą graficzną, dobrze wyglądającą na urządzeniach nie tylko desktopowych, ale też mobilnych.

- identyfikacja wizualna
Z pozoru proste i jasne, budowanie marki wiąże się ze ściśle określonym planem, który sprawnie przeprowadzimy, co odwdzięczy się efektywną popularyzacją i trwałą obecnością twojej marki na rynku internetowym.

- marketing internetowy
Wiemy jak istotna w rozwoju firmy jest odpowiednio dopasowana reklama. Dlatego wykorzystując zoptymalizowane i efektywne działania marketingowe. Pomożemy dotrzeć do Klientów przez media społecznościowe, przygotujemy profesjonalne kampanie Adwords, dostarczymy efektywnego rozwiązania w zakresie e-mail marketingu.

- pozycjonowanie i audyt SEO
Skutecznie wypromujemy Twoją markę w internecie. Zadbamy o to, aby Twój serwis znalazł się w czołowych pozycjach Google co wpłynie na rozpoznawalność marki oraz zwiększenie sprzedaży.

Stawiamy na skuteczność. Przekonaj się sam.

Więcej informacji na www.fancybox.pl

Słowa kluczowe: Strony internetowe, sklepy internetowe, webdesign, projekty stron www, projektowanie stron, projekty graficzne, identyfikacja wizualna, software house, social media, systemy dedykowane, hosting, domen
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
 • Logo Sklepu internetowego Gimi More https://www.fancybox.pl/portfolio/gimi-more-identyfikacja-wizualna/ Identyfikacja wizualna dla sklepu Gimi More. W ramach prac zaprojektowaliśmy logo firmy,
 • Identyfikacja wizualna pojazdów Wykonanie projektu reklamy graficznej na samochód.
 • Identyfikacja Wizualna Wykonanie projektu rollup.
 • Lookban Identyfikacja wizualna. Zaprojektowaliśmy ulotkę dwustronną dla firmy Lookban świadczącej profesjonalne usługi wykonywania kurtyn, mechanizmów scenicznych, z których korzystają klienci z całej Europy.
 • Identyfikacja Wizualna Wykonaliśmy projekt billbordu, który jest już widoczny w kilku miejscach Kielc, dla jednej z największych w regionie hurtowni budowlanych Metbud Kielce.
WWW (6)
 • Ico_small_web Wykonanie strony internetowej Kielce ExpoCity dla Targów Kielce i Miasta Kielce. Strona jest agregatorem najważniejszych wydarzeń z miasta Kielc i okolic.
 • Ico_small_web Wykonanie portalu społeczności budowlanej wbudowie.pl Technologia użyta: html5 + CSS3 + jQery System zarządzania treścią wykonany w oparciu o wykorzystanie Symfony 3
 • Ico_small_web Strona internetowa wykonana dla firmy Centrostal. Napisana została w języku HTML5 i CSS oraz jest w pełni responsywna.
 • Ico_small_web W pełni responsywny sklep internetowy z zegarkami. Strona wykonana została w oparciu o system CMS Wordpress.
 • Ico_small_web Wykonanie strony internetowej KS VIVE TARGI KIELCE Technologia użyta: html + CSS3 + jQery.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Profesjonalna firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Mimo dzielącej odległości świetny kontakt z wykonawcą, byłem na bieżąco informowany na każdym etapie prac. Dodatkowo duży plus za pomoc i doradzanie, szczególnie na początkowym etapie. Strona wykonana w terminie, przed czasem, jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Dziękuję podejście i miłą współpracę.