Umiem, chcę i zrobię. - Ewelina Kocenda

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ewelina Kocenda
Ewelina Kocenda
Telefon:
698XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Copywriterka, mediowiec, dziennikarka. Pracowałam dla kilku serwisów internetowych tworząc artykuły, teksty pod SEO, opisy produktów. Mam doświadczenie przede wszystkim w branży moda/uroda, wnętrza i budownictwo. Obecnie pracuję w agencji marketingowej tworząc content na blogi, social media oraz wszelkiego rodzaju teksty wedle zapotrzebowań klientów.
Chętnie przyjmę zlecenia na artykuły,  zlecenia dla copywriterów itp.
Ponadto podejmę się tłumaczeń z języka niemieckiego na polski lub proste tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki.

Słowa kluczowe: Stylistka, wizażystka, osobista stylistka, studio wizażu
Realizacje
Dokumenty i arkusze (5)
  • Wroclife Cena Do 300 zł
    Wroclife - magazyn o życiu Wrocławia. W pliku znajdują się moje teksty, z czego dwa ukazały się w wersji drukowanej. Tematy tekstów, to fotografia miejska, Międzynarodowy Festiwal Kryminału oraz informacja prasowa nt. projektu fotograficznego. Zachęcam do czytania.
  • Marketing-news - jeden z najbardziej znanych portali o mediach, marketingu i PR opublikował mój tekst o zasadach współpracy z influencerami. Tekst miał szeroki zasięg, mnóstwo udostępnień, a do tego ukazał się również jako polecany artykuł w newsletterze.
  • W załączeniu tekst promujący produkt jednego ze znanych producentów materiałów budowlanych - ukazał się on na kilku portalach branżowych i w prasie.
  • Dom z ogrodem - miesięcznik o budowie, wnętrzach i aranżacji ogrodów. W kwietniowym numerze ukazał się mój tekst na temat stosowania gładzi gipsowej.
  • Tekst wykonany na potrzeby promocji klienta - ukazał się w wielu portalach i dziennikach jako wyjątkowo użytkowy artykuł.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()