Spiesz się powoli - Ewa Kmiecińska

Działoszyn

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ewa Kmiecińska
Ewa Kmiecińska
Telefon:
534XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Szukam zleceń polegających na przepisywaniu tekstów ręcznie i na komputerze

Słowa kluczowe: Przepisywanie prac, przepisywanie prac magisterskich
Realizacje
Dokumenty i arkusze (2)
 • W pracy tej przedstawiono życiorys BŁ. Marii Karłowskiej, założycielki Domu Opiekuńczo - Wychowawczego Sióstr Pasterek od Opatrzności Boskiej w Poznaniu. W pierwszej części pracy jest opisany jej życiorys, a druga część dotyczy pracy i struktury organizacyjnej wymienionej instytucji.
 • transkrypcja nagrania Cena Do 50 zł
  Wykonanie tej transkrypcji zajęło mi dwa tygodnie. Nagranie z tej konferencji można znaleźć na Youtube. Transkrypcja dotyczyła monologu dr. Adama Przygody, naturopaty na temat chorego poglądu na zdrowie.
Umiejętności
 • Obsługa pakietu Microsoft Office

  Podstawowy (1 rok)

Edukacja
 • Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie (wrzesień 2016 - obecnie)

  technik organizacji reklamy - średnie

Sprzęt i wyposażenie
 • Microsoft Word 2003 Microsoft
  Microsoft Word 2003 Microsoft

  Ten z pozoru prosty edytor testu nadaje się doskonale to tworzenia prostych dokumentów. Jednak swoją popularność zawdzięcza bardziej zaawansowanym funkcjom i narzędziom. Pozwalają one formatowanie tekstu, dodawanie do niego tabel, obrazów czy przypisów. Sprawia to, że dzięki Microsoft Word 2003 napisać można prawie wszystko - począwszy od schludnego CV, aż na profesjonalnie wyglądającej pracy magisterskiej kończąc.

Warunki współpracy
 • Przed przystąpieniem do pracy omawiam wszystkie szczegóły z klientem. Proszę o wysłanie materiałów do zrealizowania zlecenia. Potem piszę umowę cywilnoprawną, którą wysyłam
  e-mailem do klienta. Dopiero wtedy przystępuję do pracy. Pracę oddaje w całości lub
  w częściach w zależności od ustaleń. Wynagrodzenie po oddaniu pracy przelewem na konto. Cenę za zlecenie ustalam na podstawie średniej ceny innych firm i w porozumieniu
  z klientem. Jest możliwość negocjacji terminu oddania i wynagrodzenia. Preferuję stały kontakt z klientem od momentu przyjęcia zlecenia aż do momentu, gdy wypłata wpłynie na konto. Czas realizacji zlecenia jest długi, ponieważ jest dokładna.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()