Eryk Michaluk

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Eryk Michaluk
Eryk Michaluk
Telefon:
531XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się na Polskim rynku reklamowym. Posiadamy własną produkcję, to znaczy, że nie zapłacą Państwo za pośrednictwo, tylko za sam produkt. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów, od projektu i wizualizacji do realizacji i obsługi serwisowej. Wieloletnie doświadczenie  naszych pracowników gwarantuje wysoką jakość naszych produktów, a wciąż powiększający się zespół wnosi ze sobą aktualne trendy i nowinki technologiczne wszystko po to by oferowane przez nas reklamy były modne i najbardziej efektywne.
Nasza oferta to m. in.: reklama zewnętrzna, świetlna, litery 3D, kasetony, neony, szyldy, tablice reklamowe, siatki i banery, studio graficzne i wydruki, a także oklejanie samochodów i środków transportu miejskiego.
Wykonujemy konstrukcje, przewozimy i montujemy. Obsługujemy klientów z całej Polski, nasze prace można obejrzeć w większości dużych miast.
W zakładce „Realizacja” znajdą państwo wszystkie nasze zrealizowane montaże oraz produkcje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()