D&G Legal Sp. z o.o.

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
D&G Legal Sp. z o.o.
D&G Legal Sp. z o.o.
Telefon:
574XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma D&G Legal jest zarejestrowanym podmiotem gospodarczym działającym legalnie  w oparciu o przepisy prawa i zajmuje się między innymi pomocą osobom z problemami finansowymi, mającymi zadłużenia, sprawy na etapie egzekucji komorniczej co stanowi zagrożenie dla posiadanego mienia tj.:  mieszkania, domu, działki, innych nieruchomości a także ruchomości jak i wierzytelności.

Firma oferuje usługi w zakresie pomocy dla zadłużonych. Pomagamy w polubownym spłaceniu swoich zadłużeń, rozmów z negocjatorami firm windykacyjnych jak i windykacji bankowej a także komornikami. Wieloletnie doświadczenie naszych współpracowników w pracy z wierzycielami daje gwarancje skuteczności. Nasze działania pozwalają zapobiec licytacji nieruchomości osób, które mają bardzo zaawansowany problem z wierzycielami i sprawę na etapie egzekucji komorniczej. Nasze działania prowadzą również do pozbycia się komornika a co za tym idzie zwolnienia wszelkich dokonanych w toku postępowanie komorniczego zajęć.

Oferujemy fachową i skuteczną pomoc. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz dokładna analiza pozwala nam na wybranie rozwiązania, które będzie najlepsze dla nszego Klienta.

Nie działam jak inne firmy oferujące podobne usługi tylko przez określony czas i to za wysokie wynagrodzenie.

Działamy na podstawie umowy wykorzystując wszelkie możliwe środki odwoławcze a nie przez określony z góry czas.

Szanujemy naszych Klientów, chcemy im pomóc a nie narażać na kolejne zbędne wydatki i długi dlatego też w kwestii wynagrodzenia jesteśmy elastyczni i pomagamy za najniższe stawki.

POMAGAMY SKUTECZNIE ... Na terenie całej Polski
A Państwo POZOSTAJECIE WŁAŚCICIELAMI swojej nieruchomości!

Ponadto fachowe usługi detektywistyczne, szkolenia, wywiady gospodarcze, dochodzenie trudnych wierzytelności, ustalanie majątku.

Słowa kluczowe: Negocjator, negocjatorzy, usługi negocjacje, detektyw, prawo, szkolenia, detektywistyka
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()