Projektujemy z pasją! - Dawid Gondek

(1)

Grudziądz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Dawid Gondek
Dawid Gondek
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kim jesteśmy?
 
Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją. Prowadzimy działalność w zakresie poligrafii i grafiki komputerowej. Pomimo krótkiego stażu mamy na koncie kilka dużych realizacji.
 
Jesteśmy otwarci na wyzwania – szukamy najlepszych rozwiązań, aby zadowolić każdego klienta!
 
 
Co możemy zaoferować?
 
Gwarantujemy pełną obsługę. Od projektu po realizację. Graficy przygotowują kilka wersji projektu.

Druk na większości dostępnych materiałów w technologii ecosolwentowej i cyfrowej.

Słowa kluczowe: Grafika E-marketing PHP Chałupnictwo Administracja Tłumaczenie Boks Audio Wideo Prezentacje
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
 • Wizytówka dla warsztatu elektromechanicznego Wykonanie wizytówki zajęło mi niecałe 8 godzin, projekt przesłałem zleceniodawcy na adres e-mail, następnie został on przez niego zatwierdzony, a na moje konto została przelana kwota 40 złotych. Wizytówka jest w użyci od 1 roku. Pragnę nadmienić iż jest to 3 wzór wizytówki mojego zleceniodawcy, za pierwszy zainkasowałem 60 złotych. Z racji iż jest On moim stałym klientem udzieliłem należnego rabatu.
 • Praca Konkursowa Jest to moja zwycięska praca na konkurs: "Grafika Upamiętniająca ofiary Kosmicznego Wyścigu" zorganizowany przez PiOA w Grudziądzu w Listopadzie ubiegłego roku. Nagrodą w konkursie była gra komputerowa: "Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition" w Polskiej wersji jezykowej oraz koszulka i smycz na klucze.
 • Logo dla ASTRO ŚWIAT
  Logo dla ASTRO ŚWIAT Cena Do 100 PLN
  Przedstawiam logo dla serwisu astronomicznego "Astro Świat", niestety pomysłodawcy serwisu zrezygnowali z wejścia na rynek internetowy, ponieważ strona ta nie przyniosła by im zysków. Za logo otrzymałem wynagrodzenie w kwocie 100 zł.
Audio (1)
 • Jest to jeden z moich utworów muzycznych które tworze w wolnym czasie.
WWW (1)
 • Ico_small_web Forum oraz baner utworzony na potrzeby grupy Airsoftowej DGS. Niestety drużyna połączyła się z inną grupą Airsoftową. Trwają prace nad stroną internetową dla tej ekipy. Koszt Baneru: 100zł Wykonanie Loga na potrzeby drużyny:150 złoty Forum: wykonałem gratis ponieważ długo współpracuje z tą drużyną Całkowity koszt: 250 złoty
Umiejętności
 • Zajmuje się grafiką od 5 lat

  Zaawansowany (5 lat)

Edukacja
 • Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu (wrzesień 2008 - obecnie)

  Technikum Informatyczne/Liceum Europejskie - podstawowe

Sprzęt i wyposażenie
 • Adobe Photoshop Cs 4 Adobe
  Adobe Photoshop Cs 4 Adobe

  Adobe Photoshop jest profesjonalnym programem przeznaczonym do edycji obrazów bitmapowych. Nowe, niezwykłe funkcje, w jakie został wyposażony, ułatwiają pracę z fotografiami wykonanymi przy użyciu aparatów cyfrowych. Szeroka paleta różnego rodzaju narzędzi edycyjnych pracujących w trybie 48 bitowym pozwala na zwiększenie kreatywności i produktywności. Pomaga również osiągnąć najlepszy z możliwych efektów końcowych dla opracowywanego projektu, niezależnie do medium, w jakim ma on być wykorzystany: druk, wideo, prezentacja, broszura elektroniczna czy Internet.

 • GIMP 2.4 The GIMP team
  GIMP 2.4 The GIMP team

  GIMP (GNU Image Manipulation Program) – stworzony w ramach projektu GNU program do obróbki grafiki rastrowej. GIMP jest narzędziem do przetwarzania grafiki cyfrowej. Można przy jego użyciu tworzyć grafikę, zmieniać rozmiary i wycinać fragmenty zdjęć, dokonywać różnych operacji na kolorach, łączyć obrazy stosując warstwy oraz dokonywać konwersji różnych formatów plików graficznych. Oprócz stosowania interaktywnego, GIMP-a można oprogramować do automatycznego działania przy użyciu makr, zarówno za pomocą wbudowanego języka Scheme, jak też Perla, Pythona, Tcl czy Ruby. GIMP-a można także zastosować do tworzenia grafiki "na żądanie" przy zastosowaniu skryptów CGI. (źródło: Wikipedia The Free Encyclopedia)

 • BusinessCardsMX3 Mojosoft
  BusinessCardsMX3 Mojosoft

  BusinessCardsMX3- to profesjonalny program do tworzenia wizytówek

Warunki współpracy
 • Preferuję prace zdalną, aczkolwiek możliwa jest również praca w biurze firmy na terenie Grudziądza. Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt mailowy.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2016.02.02
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów i rozwiązań:
dotrzymanie warunków umowy:
krótkie terminy realizacji:

Komentarz:

Bardzo rzetelny wykonawca. Szybko, konkretnie i na wysokim poziomie. Miła atmosfera i dobry kontakt. POLECAM!