Dekoracje - CREATIVE

Bydgoszcz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
CREATIVE
CREATIVE
Telefon:
733XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma CREATIVE została stworzona z myślą o realizowaniu potrzeb tych klientów, którzy znudzeni klasycznymi pomysłami poszukują czegoś niepowtarzalnego, wpisującego się w kanon nowoczesnego dizajnu. Nieustannie poszukujemy nowych trendów w architekturze i wystroju wnętrz. Nasze realizacje poparte są zawsze najwyższej jakości technologią.

Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, który dla naszych klientów jest gwarancją solidności i terminowości prac. W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Współpracujemy z włoskim producentem systemów dekoracyjnych Novacolor.

Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz ścisłej współpracy z Inwestorem, projektantem czy architektem na każdym etapie projektowania i realizacji, CREATIVE cieszy się uznaniem oraz gwarantuje wysokiej jakości usługi zapewniając znakomity efekt wizualny.

Nasza firma to certyfikowany wykonawca technik dekoracyjnych Novacolor na terenie Polski.

Od zawsze stawialiśmy sobie za cel zadowolenie naszych Klientów, które pragniemy osiągać poprzez indywidualne podejście do ich potrzeb i świadczenie profesjonalnych usług o wysokim standardzie. Rozwijamy nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystując najwyższe standardy oraz najlepsze praktyki branży wykończenia i dekoracji wnętrz, aby poprawiać jakość życia dekorując nowoczesne obiekty na miarę XXI wieku.

Słowa kluczowe: Tynk, tynki, dekoracyjne, dekoracyjny, trawertyn, stiuk, beton, architektoniczny, ozdobny, artystyczne, wnętrz, Bydgoszcz, podłoga betonowa, welurowy, jedwab, metaliczny, dekoracja ścian, remont,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()