PROFESJONALNA KSIĘGOWOŚĆ - Certyfikowane Biuro Rachunkowe

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Certyfikowane Biuro Rachunkowe
Certyfikowane Biuro Rachunkowe
Telefon:
512XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej oraz kadrowo – płacowej podmiotów gospodarczych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, nasi Klienci mają stały kontakt ze swoją księgową, nie tylko w godzinach pracy biura, dzięki czemu czują się "zaopiekowani", a my możemy na bieżąco pomagać w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

Ty zajmiesz się swoją firmą, my zaś Twoją księgowością !

Prowadzimy księgowość zdalnie.

WYSYŁKA JPK W CENIE USŁUGI KSIEGOWEJ.

GWARANTUJEMY NIEZMIENNOŚĆ CEN PRZEZ ROK.

Wraz ze zwiększającą się liczbą dokumentów przez rok nasze biuro rachunkowe nie nalicza dodatkowych opłat.

Przykłady usług, jakie możemy zaproponować Twojej firmie:

* Pełna Księgowość
* PKPiR, Ryczałt, VAT
* ZUS, kadry i płace
* Jednolity Plik Kontrolny (JPK)

Atuty naszego biura:
* Profesjonalna obsługa i rzetelność
* Całkowita poufność wszelkich informacji
* Wiedza i doświadczenie

Nie zwlekaj, zaufaj profesjonaliście a zobaczysz że księgowość może być prosta!

Zachęcamy do przesłania zapytania a w odpowiedzi otrzymają Państwo wycenę dostosowaną do potrzeb firmy. Cenimy sobie profesjonalizm, rzetelność i terminowość.

Od dziś w Twojej firmie papierkową robotę "załatwia" profesjonalna doświadczona księgowa, a Ty spokojnie i komfortowo prowadzisz swoją działalność!

Na nasze usługi zawieramy umowę i wystawiamy fakturę VAT.

Po każdym rozliczeniu miesiąca wyślemy informację na adres e-mail o wynikach firmy oraz polecenia przelewów do organów podatkowych dzięki czemu mają Państwo stałą kontrolę nad swoimi finansami.

Wszelkie deklaracje do Urzędu skarbowego prześlemy drogą elektroniczną poprzez certyfikowany podpis elektroniczny.

Posiadamy certyfikat C.I.K. dla Rzetelnych Biur Rachunkowych, dzięki któremu nasi klienci zyskują pewność, że podejmują współpracę z wiarygodnym i kompetentnym partnerem.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń lub napisz do nas.

Kontakt:
- facebook: https://www.facebook.com/biurorachunkowemola/
- strona internetowa: www.biuromola.pl
- telefon: 512 140 761

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, usługi finansowe, usługi podatkowe, VAT, PIT, CIT, profesjonalizm, kompleksowość, Księgi Handlowe, Książka Przychodów i Rozchodów, Ryczałt ewidencjonowany
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Centrum Informacji Księgowej

  Certyfikat CIK potwierdza, że Biuro Rachunkowe Mola posiada odpowiednie uprawnienia i kompetencje do świadczenia usług księgowych. Klienci rekomendują je jako biuro rachunkowe godne polecenia ze względu na wysoki poziom świadczonych usług księgowych, stosowanych rozwiązań IT oraz profesjonalne podejście do Klienta. :) Serdecznie zapraszamy! :)

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w celu ustalenia terminu oraz miejsca spotkania. Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy oraz podpisana będzie umowa na prowadzenie usług księgowych. Prosimy o przygotowanie podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności (m.in. NIP, REGON, wpis do ewidencji działalności gospodarczej).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Prowadzenie księgowości jednoosobowej

  Witam serdecznie. Jako certyfikowane biuro rachunkowe jesteśmy zainteresowani prowadzeniem Pana księgowości. Prowadzimy księgowość zdalnie. Posiadamy ubezpieczenie OC. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Kontakt pod numerem telefonu 512140761 oraz kontakt@biuromola.pl Filia biura znajduje się w Kobyłce.

  Do negocjacji
 • Prowadzenie księgowości sp. z o.o. 0-4faktur, 0 pracowników

  Jako Biuro Rachunkowe z Warszawy podejmiemy się współpracy z Państwa firmą. Prowadzimy księgowość zdalnie. W cenę wliczona jest także obsługa wysyłki JPK w przypadku bycia vatowcem. GWARANTUJEMY NIEZMIENNOŚĆ CEN W CIĄGU ROKU. NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT ZA GENEROWANIE PRZEZ PAŃSTWA KAŻDEGO KOLEJNEGO DOKUMENTU. Dokumenty mogą być dostarczane mailowo. Doradzamy w sprawie optymalizacji podatkowej. Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Kontakt pod numerem telefonu 512140761 oraz kontakt@biuromola.pl.

  250 zł
  za całość
 • Prowadzenie księgowości dla Sp. z o.o.

  Witam serdecznie. Jako certyfikowane biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie podejmiemy się prowadzenia księgowości. Prowadzimy księgowość zdalnie. GWARANTUJEMY NIEZMIENNOŚĆ CEN PRZEZ ROK. NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT ZA GENEROWANIE PRZEZ PAŃSTWA KAŻDEGO KOLEJNEGO DOKUMENTU. Obsługujemy wszelkie formalności ZUS I US. Doradzamy w sprawie optymalizacji podatkowej. Posiadamy ubezpieczenie OC. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Kontakt pod numerem telefonu 512140761.

  800 zł
  za miesiąc