Korzystne ubezpieczenia - Centrum Doradcze

Białystok

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Centrum Doradcze
Centrum Doradcze
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Centrum Doradcze to profesjonalna multiagencja z Białegostoku oferująca swoim klientom wysokiej jakości usługi ubezpieczeniowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu monitorowaniu rynku kadra pracownicza firmy, jest w stanie zapewnić klientom najlepsze ubezpieczenia w Białymstoku. Dodatkowym udogodnieniem są przystępne ceny, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego na swoją kieszeń.

Ta profesjonalna firma z Białegostoku współpracuje z piętnastoma najpopularniejszymi towarzystwami takimi jak:
- Alianz,
- Aviva,
- Proama,
- Mtu,
- Link4,
- Gothaer,
- Ergo Hestia,
- InterRisk,
- PZU.

Ubezpieczenia majątkowe

Agent ubezpieczeniowy oferuje Państwu najkorzystniejsze ubezpieczenia domów, mieszkań i nieruchomości w Białymstoku. Wieloletnie doświadczenie i stuprocentowa precyzja działań pozwala odpowiednio dobrać dla Państwa rozwiązanie, które sprawdzi się na każdą kieszeń i będzie idealną odpowiedzią na potrzeby każdego klienta. Dzięki tej firmie skutecznie zabezpieczysz swój majątek przed kradzieżą, powodzią, pożarem, zniszczeniem itp.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Multiagencja z Białegostoku oferuje możliwość ubezpieczenia samochodów - OC, AC, NNW oraz możliwość uzyskania zielonej karty. Dzięki różnorodności wyboru ubezpieczeń pracownicy, kierując się Państwa potrzebami, wybierają dla każdego zgłaszającego się do agencji klienta najodpowiedniejsze i najrozsądniejsze w danej sytuacji rozwiązanie.

Ubezpieczenie na życie

Centrum Doradcze z Białegostoku pozwoli Państwu odpowiednio zabezpieczyć siebie i rodzinę na wypadek zdarzeń nieprzewidzianych. Profesjonalista odpowiednie dopasuje najlepszy plan zabezpieczający Państwa życie.

Słowa kluczowe: Ubezpieczenia majątkowe i osobowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()