Agencja Social Media - By The Way

(1)

Turek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
By The Way
By The Way
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nie wiesz jak wzmocnić swoją markę w mediach społecznościowych? Przygotujemy strategię, stworzymy plany publikacji i kampanie reklamowe.
Twoja sukces - nasza agencja. Zbuduj z nami swoją społeczność, podbij ich serca i wykorzystaj w pełni potencjał swojej firmy.

Słowa kluczowe: Agencja social media, agencja mediów społecznościowych, facebook, instagram, youtube, fanpage, prowadzenie mediów społecznościowych, prowadzenie social media, kampanie reklamowe
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • Salon Fryzjerski Przykładowa grafika angażująca społeczność dla M Studio. Profesjonalny salon fryzjerski znajdujący się w Rumii.
 • Warsztat samochodowy Przykładowa grafika informacyjna dla firmy Auto Express Grycuk. Profesjonalny zakład blacharsko-lakierniczny istniejący od 25 lat na rynku.
Pracownicy
 • Szymon Łuczak
  Szymon Łuczak

  Specjalizuję się w tworzeniu strategii dla firm i wdrażaniu jej w mediach społecznościowych.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Photoshop CC Adobe
  Photoshop CC Adobe

  Program Photoshop to siła napędowa świata designu.

Osiągnięcia
 • Działania marketingowe dla Eurostyl-Bis (luty 2017)

  Działamy od ponad roku z firmą Eurostyl-Bis w zakresie pozycjonowania oraz działań na mediach społecznościowych. Trzech na pięciu klientów to osoby, które dowiedziały się o firmie z internetu.

Aktualności
 • Nowa strona internetowa wraz z blogiem (kwiecień 2018)

  Nowa oprawa graficzna, która z pewnością będzie milsza dla oka oraz otwarcie bloga o tematyce mediów społecznościowych i wszystko co może Cię zaciekawić związane z naszą branżą.

Warunki współpracy
 • Kontaktujemy się i wypytujemy się o wszystkie szczegóły, które są nam niezbędne do przygotowania oferty dopasowanej do Twojej firmy. Wysyłamy ją i w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Wahasz się? Przygotowujemy zarys strategii oraz kilka przykładowych wizualizacji dla Twojej firmy. Działamy dalej? Ustalamy szczegóły naszej współpracy zaczynając od osoby odpowiedzialnej za kontakt, terminów naszych podejmowanych działań, podłączenia konta reklamowego oraz potrzebnych dostępów do danych stron. Abonament odstrasza? Nie prowadzimy ich lecz gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów:
indywidualne podejście do klienta:
otwartość na zmiany klienta:
precyzyjna analiza rynku:

Komentarz:

Świetnie podejście do klienta :) Mega nam się podoba profesjonalizm już na starcie oraz pomoc w kwestiach technicznych. Mam nadzieję, że jakość będzie podtrzymana na dalszym etapie współpracy ;) polecam, Andrzej!!