PROFESJONALNIE OCIEPLENIA - BUILDING SERVICES Sp. zo.o.

Orzesze

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BUILDING SERVICES Sp. zo.o.
BUILDING SERVICES Sp. zo.o.
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy profesjonalną firmą ociepleniową. Pracujemy tylko na dobrych i renomowanych materiałach. Ocieplenia wykonujemy na PRODUKTACH FIRMY ATLAS co daje nam 100% pewność, że na wykonane przez nas prace możemy dać gwarancję jakości i trwałości elewacji. Nasze prace wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Nasza firma stosuje również innowacyjny system bez kołkowy na nowych domach co pozwala na niwelację dodatkowych mostków termicznych jakimi są kołki.
Ceny za m2 zaczynają się już od 140zł/m2

Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń i dowiedz się o dostępnych terminach.

Słowa kluczowe: Ocieplenia, docieplenia, wykończenia wnętrz, remont, elewacje
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Jesteśmy profesjonalną firmą ociepleniową. Pracujemy tylko na dobrych i renomowanych materiałach. Ocieplenia wykonujemy na PRODUKTACH FIRMY ATLAS co daje nam 100% pewność, że na wykonane przez nas prace możemy dać gwarancję jakości i trwałości elewacji. Nasze prace wykonujemy szybko i profesjonalnie. Nasza firma stosuje również innowacyjny system bez kołkowy na nowych domach co pozwala na niwelację dodatkowych mostków termicznych jakimi są kołki. Ceny za m2 zaczynają się już od 140zł/m2 Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń i dowiedz się o dostępnych terminach.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()