Bud-Mar s.c. Marek Mazur

Ożarów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Bud-Mar s.c. Marek Mazur
Bud-Mar s.c. Marek Mazur
Telefon:
158XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Siedziba firmy Bud-Mar zlokalizowana jest w Ożarowie, na terenie powiatu opatowskiego, w województwie świętokrzyskim. Istniejemy na rynku w branży budowlanej od 1998 roku, zaopatrując klientów w niezbędne materiały budowlane.
Dla naszej firmy przygotowaliśmy bogatą ofertę z zakresu materiałów budowlanych. Zaopatrujemy klientów w niezbędne produkty do realizacji inwestycji, w tym domów jednorodzinnych i obiektów handlowych.
Dysponujemy suchymi zaprawami budowlanymi. Prowadzimy sprzedaż cementu oraz wapna wysokiej jakości. W ofercie mamy szeroki wybór pustaków oraz cegieł.
Z zakresu artykułów budowlanych proponujemy także zastosowanie specjalistycznych klejów oraz tynków. Przygotowaliśmy ofertę dotyczącą farb, a także lakierów.
W dodatku zaopatrujemy klientów w kostkę brukową. Posiadamy materiały, które będą przydatne podczas instalacji hydroizolacji. Dysponujemy foliami budowlanymi. Zajmujemy się także sprzedażą narzędzi i rur do kanalizacji, które mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz.
Oferujemy produkty z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Proponujemy wysokiej jakości żaluzje, a także rolety.

Słowa kluczowe: Cement, wapno, pustaki, materiały budowlane, skład budowlany, bruk, kostka brukowa, narzędzia budowlane, usługi transportowe, transport, cegły
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()