Artur Stocki

Żabia Wola

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Artur Stocki
Artur Stocki
Telefon:
517XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo.
Nasza Firma, zatrudniająca inżynierów budownictwa, specjalizuje się w budowie domów i rezydencji. Zastępujemy Państwa podczas całego procesu budowy, przekazując na koniec w Państwa ręce gotowy budynek. Zapraszamy do współpracy.

Słowa kluczowe: Nazdór Budowlany, Inwestor Zastępczy, Kompleksowa realizacja, Budowa domu
Warunki współpracy
 • Proponujemy naszym klientom następujące etapy współpracy:
  1) Projektowanie i uzyskanie pozwolenia na budowę
  Przy współpracy z architektem, przeprowadzamy w Państwa imieniu adaptację wybranego typowego projektu do warunków lokalnych oraz uzyskujemy pozwolenie na budowę. Możemy też zaprojektować budynek indywidualnie i w dalszej kolejności uzyskać pozwolenie na budowę.
  Koszt takiej usługi ustalany jest indywidualnie i zależy od zakresu zmian wprowadzanych w projekcie typowym lub też oczekiwań Państwa względem projektu indywidualnego.
  2) Wycena budowy( kosztorys)
  Na podstawie projektu przygotowujemy profesjonalny, szczegółowy kosztorys budowy domu, w oparciu o aktualne ceny materiałów i usług budowlanych, uwzględniając lokalne warunki terenowe. Cena tej usługi jest kalkulowana indywidualnie w zależności od stopnia złożoności projektu. Kosztorys może posłużyć do ubiegania się o kredyt hipoteczny.
  3) Budowa
  Jeśli zdecydują się Państwo na budowę domu z naszym udziałem, cena kosztorysu zostaje automatycznie odjęta od wartości zawartej między nami umowy.

  - Już na etapie przygotowań do budowy i tworzenia kosztorysu doradzimy Państwu korzystne rozwiązania techniczne oraz zaproponujemy najbardziej odpowiednie materiały. Służymy Państwu zarówno wiedzą techniczną jak i wieloletnim doświadczeniem.
  - Przygotujemy budżet oraz harmonogram rzeczowo – finansowy, w którym zostaną określone koszty poszczególnych etapów budowy oraz terminy ich rozpoczęcia i zakończenia,
  - Zapewnimy doświadczonego kierownika budowy posiadającego wymagane prawem uprawnienia do pełnienia tej funkcji.
  - W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie wybierzemy dla Państwa najlepszych wykonawców do realizacji poszczególnych etapów budowy i podpiszemy z nimi umowy.
  - Zakupimy materiały budowlane i urządzenia techniczne wyposażenia budynku (np. piec, pompę ciepła, rekuperator itp.).
  - Będziemy kontrolować czy budowa jest zgodna z projektem, uzgodnieniami i prawem budowlanym.
  - Będziemy Kontrolować jakość wykonywanych robót oraz zapisy w dzienniku budowy.
  - Będziemy uczestniczyć w próbach i odbiorach technicznych wszystkich instalacji i urządzeń technicznych.
  - Przygotujemy niezbędne dokumenty do złożenia wniosku o pozwolenie na użytkowanie lub zgłoszenie o zakończeniu budowy.
  Wybudowany budynek objęty jest 3 letnią gwarancją na wykonane prace budowlane, natomiast wbudowane materiały i urządzenia techniczne gwarancjami ich dostawców.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()