#ogarniam #instagram - Anna Nowakowska

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Anna Nowakowska
Anna Nowakowska
Telefon:
502XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Prowadzę efektywne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, tworzę treści, grafiki oraz strategie komunikowania marek.

Z przyjemnością zajmę się Twoim kontem na Instagramie oraz na Facebook'u.

Dzięki mojemu doświadczeniu w agencji marketingwej oraz działąch marketingów zapewnię, że podejmowane działania w nowych mediach wpłyną pozytywnie na wizerunek firmy i stworzą relacje z potencjalnymi klientami.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
  • Prowadzenie konta na instagramie @coffee_at_sunrise Mój prywatny profil na instagramie - głównie związany z podróżami i pięknem przyrody. Taka wizytówka i możliwość zobaczenia kim jestem, jak postrzegam świat i czy jest szansa na to, że będziemy nadawać na podobnych falach :)
  • Prowadzenie konta na instagramie @itswrap.pl Założenie, prowadzenie oraz rozwijanie konta itswrap.pl na instagramie. Bez wykorzystania płątnych kampanii czy dodatkowo płatnych narzędzi.
WWW (1)
  • Ico_small_web Prywatna strona, która ma na celu zaprezentowanie mojej osoby. Wykonałam ją sama, korzystając z intuicyjnego narzędzia Strikingly. Ciekawe rozwiązanie żeby szybko i bezboleśnie postawić swoją prostą stronę - do bardziej zaawansowanych projektów zalecam skorzystanie np. z wordpress'a. Stron osobiście nie projektuję, ale potrafię je moderować i skutecznie komunikować się z informatykami, którzy je tworzą lub wprowadzają na nich zmiany.
Edukacja
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (wrzesień 2011 - czerwiec 2014)

    Handel i Marketing - magisterskie

  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (wrzesień 2008 - czerwiec 2011)

    Komunikacja w Biznesie - licencjackie

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()