Grafika i copywriting - Anna Kalicińska

(3)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Anna Kalicińska
Anna Kalicińska
Telefon:
515XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Anna Kalicińska
Z wykształcenia polonistka, z wyboru copywriter, z miłości freelancer ilustrator ze słabością do designu. Właścicielka interesującego portfolio i pięknego ogrodu, z którego czerpie inspiracje.
W szkole średniej uczyła się projektowania ubioru, na studiach zgłębiała arkana literatury i animacji kultury, w tym samym czasie hobbystycznie ukończyła kurs projektowania wnętrz, wygrała również konkurs plastyczny w Nadrenii oraz uzyskała stypendium artystyczne. Obecnie pisze teksty reklamowe, tworzy ilustracje dla dzieci i niezwykle oryginalne oraz dopracowane projekty na odzież, tatuaże i art printy. Jak sama twierdzi, jest zakręcona na punkcie czarno-białych ilustracji, które tworzy z polotem i rozmachem. Jej prace charakteryzują się estetycznym wykonaniem i wysoką dbałością o detale.

Słowa kluczowe: Copywriter, copywriting, reklama, teksty, korekta, redakcja, prezentacje, pisanie na zamówienie,ilustracje
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
Warunki współpracy
 • 1. Pisane przeze mnie teksty są autorskie, jedyne i niepowtarzalne.

  2. Negocjacje prowadzone są drogą e-mailową lub telefoniczną.
  W e-mailu proszę podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu, rodzaj tekstu, ilość stron, termin realizacji i posiadane przez siebie dodatkowe materiały.
  Odpowiedź nadejdzie w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.

  3. Jeżeli klient nie zaakceptuje warunków, przerywamy negocjacje.

  4. W przypadku akceptacji warunków, przed rozpoczęciem realizacji zamówienia proszę dostarczyć niezbędne materiały (zależne od rodzaju zlecenia) i dokonać wpłaty.
  Kwota zaliczki ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia.
  W przypadku większych zleceń obowiązuje 2 lub 3-ratowa forma rozliczenia.


  Rozpoczynam realizację zlecenia po zaksięgowaniu zaliczki na koncie bankowym. Można również zapłacić z góry za zlecenie.

  5. Klient nie ma możliwości wycofania się ze zlecenia po złożeniu zamówienia lub wysłaniu materiałów.

  6. Termin realizacji zamówienia zależy od rodzaju zlecenia oraz kolejności wpłat.
  (Temat pracy, ilość stron, dostępność materiałów itp.)


  7. Firma ANTAR zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w cenniku. Zmiany w cenniku nie obejmują zamówień realizowanych podczas wprowadzania zmian.

  8. Po zakończeniu pracy nad tekstem i akceptacji treści przez zlecającego, na adres zlecającego zostnie wysłany całościowy rachunek za zlecenie, opiewający na łączną kwotę wpłaconą przez klienta na konto.

  9. Warunkiem odbioru części lub całości materiałów jest terminowe wywiązywanie się z płatności. Odbiór materiałów odbywa się w formie elektronicznej (e-mail - zalecane) i tradycyjnej (płyta CD + ewentualne koszty wysyłki).
  W przypadku mniejszych zleceń możliwy jest odbiór wydruku.

  10. Reklamacje i roszczenia dotyczące tekstów, będą rozpatrywane po dokładnym, pisemnym uzasadnieniu uwag.
  Termin złożenia reklamacji to 14 dni, od dnia otrzymania kompletu materiałów. Uznana reklamacja obejmuje wykonanie niezbędnych poprawek oraz korekt.

  11. Poprawki wynikające ze zmiany decyzji klienta, nie z winy firmy ANTAR (np. zmiana tematu pracy, zmiana koncepcji zlecenia w trakcie jego realizacji, dostarczenie dodatkowych wcześniej nieuwzględnionych materiałów), są płatne.W takim przypadku firma ANTAR zastrzega sobie również prawo do odstąpienia od współpracy bez zwrotu wpłaconych dotychczas środków.

  12. Przygotowane przeze mnie materiały nie podlegają dalszej odsprzedaży, kopiowaniu, powielaniu i manipulowaniu materiałami bez wyraźnej zgody firmy ANTAR, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4.02.1994r. o prawie autorskim; prawach pokrewnych /Dz.U. Z 1994r., nr 24, poz. 83/.

  13. W przypadku przesłania klientowi materiałow do wglądu (za które zapłacił częściowo lub w ogóle) lub nie chce uregulować płatności za zlecone zamówienie (które zostało wykonane) zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego. Dotyczy również tzw. "gry na zwłokę".

  14. W przypadku niemożności osiągnięcia porozumienia, strony przedłożą sprawę do rozstrzygnięcia przed Sądem Powszechnym właściwym dla siedziby pozwanego.

  15. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


  Udostępniane dane osobowe są chronione w pełni zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
  Masz całkowite prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (3)

(5,00) | Otrzymane oceny: 3
2013.03.04
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Bardzo szybka realizacja zlecenia i teksty na świetnym poziomie. Zdecydowanie polecam!

2011.05.02
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczność wobec życzeń zleceniodawcy:
krótki termin realizacji:
poprawność gramatyczna:
poprawność ortograficzna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Jestem bardzo zadowolony, profesjonalny podejście. W pełni ją akceptuję i bardzo dziękuję za rzetelne wykonanie powierzonego zadania.

2011.01.11
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

zaangażowanie i profesjonalizm.