Nie ilość, lecz jakość ! - Alfa Media

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Alfa Media
Alfa Media
Telefon:
503XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma Alfa Media promuje Twoje działania w najbardziej namacalny sposób !

Działamy zarówno na małych obszarach jak i na terenie praktycznie całego kraju. Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże firmy. Dziś do współpracy zapraszamy także Ciebie.

Działamy od 2002 roku, dlatego świetnie znamy się na tego typu usługach. Nasi pracownicy odbywają dokładne przeszkolenie, a ponadto działają w regionach, które sami doskonale znają. Nasza firma jest bardzo dobrze zorganizowana, dlatego mamy świetny kontakt z każdym kolporterem.

Podsumowując: Zajmujemy się promocją poprzez dystrybucję i kolportaż ulotek, gazetek, plakatów i wielu innych. Rozdamy Twoją reklamę w najlepiej dobranych dla Ciebie miejscach. Chętnie doradzimy Ci także jakie materiały najkorzystniej sprawdzą się w promocji Twoich działań, a także jeśli nie posiadasz gotowych materiałów, polecimy sprawdzone drukarnie i grafików.

Pamiętaj, że według badań, ulotka to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej trwałych form reklamy. Cena w stosunku do ilości potencjalnych klientów, jest korzystniejsza od reklamy telewizyjnej, radiowej i internetowej.

Alfa Media robi to dokładniej, uważniej i lepiej !

Stali klienci zostaną tylko wtedy, gdy będą zadowoleni ze współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi są godne swojej ceny. To właśnie my zajmujemy się całą logistyką projektu, przygotowaniami, a także ważnym dla nas i dla klienta raportowaniem.

Zapraszamy do rozmowy telefonicznej doradzimy, ustalimy każdy szczegół naszej współpracy i dobierzemy kompleksowy pakiet działania.

Zadzwoń już teraz !

Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę www.alfamedia.com.pl

Słowa kluczowe: Kolportaż, kolportaż ulotek, dystrybucja, dystrybucja ulotek, rozdawanie ulotek, hostessy, reklama mobilna, poligrafia, druk, ulotki, plakatowanie, rozwieszanie plakatów, dystrybucja bezadresowa
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()