Aleksandra Dziki

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aleksandra Dziki
Aleksandra Dziki
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandry Dziki zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Klientom zapewnia pełny zakres profesjonalnej pomocy prawnej z różnych dziedzin prawa, znajdując efektywne rozwiązania problemów prawnych i środki właściwe do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby Klientów Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, administracyjnego oraz karnego, Prowadzi takżę obsługę projektów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej.

Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju w formie i zakresie indywidualnie dostosowanym do potrzeb Klientów – zarówno w ramach stałej, jak i doraźnej pomocy prawnej, a także za pośrednictwem Internetu w postaci porad prawnych udzielanych on-line.

Naszymi Klientami są przede wszystkim przedsiębiorcy dlatego też, by móc wspierać ich na drodze sukcesu, łączymy specjalistyczną wiedzę prawniczą z zakresu wielu różnych dziedzin prawa ze zrozumieniem realiów biznesowych branży naszego Klienta, jego aktualnych potrzeb, priorytetów i strategii.

Skontaktuj się z nami:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Dziki
ul. Narutowicza 75b, lok. 3
90-132 Łódź
e-mail: kancelaria@aleksandradziki.pl
tel.: + 48 605 274 684
www.aleksandradziki.pl

Słowa kluczowe: Prawo, obsługa prawna, porady prawne łódź, dotacje łódź, spółki, odszkodowania, prawo pracy, kancelaria adwokacka łódź, adwokat łódź, prawo cywilne, nieruchomości
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()