POMYSŁ+PROJEKT+WYKONAN - Aidea agencja reklamy

Zielona Góra

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aidea agencja reklamy
Aidea agencja reklamy
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sucharskiego 7
65-562

Zielona Góra

Podgląd

W AIDEA PROJEKTUJEMY PRZEJRZYSTE, PRZYCIĄGAJĄCE OKO PROJEKTY. JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI PONIEWAŻ ROBIMY TO CO NAPRAWDĘ LUBIMY. WIĘC TO PROSTE. MIESZAMY NASZĄ WIEDZĘ, ZAANGAŻOWANIE, TALENT I DOŚWIADCZENIE Z MIŁOŚCIĄ DO GRAFIKI, FILMU I FOTOGRAFII. A WSZYSTKO TO POSYPUJEMY ZAMIŁOWANIEM DO UŻYTECZNYCH I INTUICYJNYCH ROZWIĄZAŃ. GOTOWY PRODUKT PAKUJEMY I DOSTARCZAMY NASZYM KLIENTOM. TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE DZIĘKI ZGRANEMU ZESPOŁOWI LUDZI, KTÓRZY PRACUJĄC W POCIE CZOŁA, DBAJĄ O NAJMNIEJSZY SZCZEGÓŁ.TAK WŁAŚNIE WYCHODZĄ NAM A-IDEALNE PROJEKTY, Z KTÓRYCH JESTEŚMY NAPRAWDĘ DUMNI.

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, agencja full service
Realizacje
Zdjęcia i grafika (9)
 • Logotypy
  Logotypy Cena Do 500 zł
  Projektujemy logo na zamówienie: - wykonujemy indywidualny projekt - zaakceptowana wersja jest przekazywana wraz z prawami do wykorzystywania - otrzymasz pliki z logo gotowym do wykorzystania gdzie tylko chcesz - otrzymasz także wersje logo w rozszerzeniach takich jak *.cdr, *.ai, *.eps, *.pdf, *.tif, *.jpg. - opcjonalnie księga znaku - indywidualna wycena Zapraszamy na stronę internetową www.aidea.pl celem zapoznania się z pozostałymi usługami. Działamy na terenie Zielonej Góry jak i całego kraju, wystawiamy faktury zwolnione z VAT. zapraszam serdecznie do współpracy z naszą firmą Aidea T. 696 793 210
 • Logotypy
  Logotypy Cena Do 500 zł
  Firma reklamowa aidea.pl oferuje projektowanie logo, projektowanie logotypów wraz z księgą znaku. Wykonujemy modyfikacje, poprawiamy logoty. Stworzenie odpowiedniego logo firmy jest niezwykle ważne, ponieważ stanowi ono znak rozpoznawczy firmy i wpływa na postrzeganie firmy. Znak firmowy jest elementem komunikacji pomiędzy firmą a klientem, dlatego agencja reklamowa Aidea proponuje wyłącznie przemyślane rozwiązania na logo firmy, tak aby w oczywisty sposób identyfikowało przedsiębiorstwo i pozostawało na długo w pamięci. Mamy w tej kwestii dużą wiedzę i ogromne doświadczenie. Korzyści: Indywidualne podejście do klienta, niebanalne pomysły. - wykonujemy indywidualny projekt - zaakceptowana wersja jest przekazywana wraz z prawami do wykorzystywania - otrzymasz pliki z logo gotowym do wykorzystania gdzie tylko chcesz.
 • Kubki z własna grafiką
  Kubki z własna grafiką Cena Do 100 zł
  Posiadamy duży wybór kubków oraz filiżanek na których możemy umieścić dowolną grafikę. Kubki z kolorowym rantem i uchem. Praktyczny i przydatny w każdym biurze gadżet reklamowy. To doskonały prezent dla firm współpracujących z Twoja firmą. Doskonały gadżet reklamowy.
 • Koszulki i bluzy z własnym nadrukiem Wykonujemy koszulki i bluzy z własnym nadrukiem na zlecenie firm. Oferujemy odzież firmową z własną reklamą dla pracowników biurowych, pracowników produkcyjnych, a także dla przedstawicieli handlowych i sprzedawców. Obsługujemy m.in.: korporacje, restauracje, puby, sklepy, agencje ochrony, kina, apteki oraz instytucje państwowe: policja, urzędy, szpitale. Zapraszamy do współpracy! Dostępność: Do uzgodnienia.
 • Wizytówki Oferujemy projektowanie wizytówek, każdemu klientowi przedstawiamy kilka propozycji na wizytówkę. Nanosimy poprawki, które zasugerował klient do wybranej wstępnie wersji. Jeśli nic się nie spodoba, składamy kolejne propozycje, aż wersja zostanie zaakceptowana. Następnym krokiem jest druk wizytówek. Zaakceptowana wersja jest także dostarczana klientowi w postaci pliku z różnym rozszerzeniem: .cdr, .ai, *.eps, *.pdf, *.tif, *.jpg. Zajmujemy się także drukiem offsetowym i cyfrowym. Korzyści: Indywidualne podejście do klienta, wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalizm, rzetelność.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()