wprowadzenie produktów na rynek polski i zagraniczny.

(786208)

Kościan

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na marketing bezpośredni

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę wprowadzenie naszych produktów do obrotu sklepowego. Szukamy osób które mają doświadczenie w handlu i mogą zając sie tym zleceniem. Zainteresowanych prosze o kontakt ******* dlaczego ukryte? prowizja od sprzedazy od 15%-25%

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Maciek Żółtowski

Maciek Żółtowski

2014.02.05 (zmieniono 2014.02.05 o 09:47): Co państwo sprzedają? Jako zawodowy handlowiec a jednocześnie student chętnie podejmę się tego zlecenia. Współpracuję z kilkoma firmami w zakresie sprzedaży towarów i usług przez internet, posiadam kilka ścieżek sprzedaży internetowej (konta na kilkuset portalach ogłoszeniowych z całej Polski + portale społecznościowe) i nie tylko. Proponuję rozliczenie prowizyjne (do uzgodnienia) w systemie tygodniowym i umowę zlecenie (nieoskładkowana - jako że jestem studentem). Proszę o kontakt na m.zoltowski91@gmail.com Pozdrawiam serdecznie.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Jacek Lipski

Jacek Lipski

2014.02.03: Witamy! Proponujemy krajowe i zagraniczne, darmowe lub tłumaczone oferty oraz ogłoszenia biznesowe B2B w języku: polskim [PL] , angielskim [EN] , rosyjskim [RU] , niemieckim [DE], które można bezpłatnie dodawać w międzynarodowym biznesowym Portalu e-B2B.org (http://pl.e-b2b.org/o-nas). Wystarczy zarejestrować darmowe konto użytkownika. Za darmo wspieramy i rozwijamy międzynarodowy biznes, mikro, małe, średnie i duże firmy oraz łączymy wielojęzyczne społeczności bezpośrednio w Twoim języku ojczystym. WITAJ W ŚWIECIE BIZNESU BEZ GRANIC!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo