Sklejenie jednej panoramy 360 - zdjęcia już są

(587806)

Reda

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na fotografię reklamową

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 80 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5
Średni koszt realizacji: 99 zł/całość  

Witam,
zrobiłem zdjęcia 360 jednego pomieszczenia aparatem Nikon D5100, obiektywem 18-105 na zwykłym statywie. Zdjęć tego jednego pomieszczenia jest około 60-70. Zlecę złożenie tego w zdjęcie panoramiczne oraz stworzenie panoramy 360 (przesuwanie głównie lewo-prawo - część podłogi i sufitu trzeba uciąć). Na szybko złożyłem w jakims programie zdjęcie i prezentuje się tak:

Całość ma zostać umieszczona na stronie internetowej (więc np. w przypadku PanoTour potrzeba jest licencja KRpano) bez zbędnych logotypów zleceniobiorcy. Tylko jedno pomieszczenie, czyli nie jest to typowa wycieczka. Nie zezwalam na umieszczenie tej realizacji w Portfolio/Realizacjach.

Mile widziana faktura VAT. Zainteresowanym podam link do ściągnięcia zdjęć, by zobaczyć jakiej są jakości i ile z tym pracy.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Bogdan Stanisławczyk

Bogdan Stanisławczyk

2013.04.15: Wykonuje panoramy 360. Mogę pokazać realizacje. Zapraszam kontakt@mateuszstan.com Wystawię FV

55 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Beata Łysak

Beata Łysak

2013.04.15: Dzień dobry. Zawodowo zajmuję się wykonywaniem i obróbką zdjęć. Posiadam licencję. Proszę o kontakt: makrosfera.kontakt@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Piotr Rymarczyk

Piotr Rymarczyk

2013.04.14: Www.lime-studio.com/eleven - próbka tego co mogę zrobić. wystawiam rachunki, zapraszam

99 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomek Żuk

Tomek Żuk

2013.04.14: Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Panoramami zajmuję się na co dzień. Posiadam stosowne oprogramowanie i licencje. Zrobię we Flash'u lub HTML5. Problem może być z połączeniem z powodu braku głowicy panoramicznej i braku obrotu wokół punktu nodalnego. Proszę więc o przysłanie linka do zdjęć żebym mógł sprawdzić. Moja cena to 80 zł netto. Umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich. Moje portfolio i kontakt na www.tomekzuk.com lub 600367974

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Agnieszka  Szczechowiak-Szen

Agnieszka Szczechowiak-Szen

2013.04.14: Mogę się tym zająć. http://www.fotografiawpigulce.pl - napisz do mnie przez formularz kontaktowy na tej stronie. Mogę wystawić rachunek za usługę.

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo