Dotacja UE, z urzędu na dom opieki społecznej dla osób starszych

(242219)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące audytu finansowego

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę wykonanie biznes planu, wypełnienie niezbędnych wniosków i dokumentów potrzebnych w ramach pozyskania środków z Unii Europejskiej bądź z urzędu na otwarcie prywatnego, całodobowego domu opieki dla osób starszych.

Planowana inwestycja znajduje się w wojwództwie mazowieckim, w powiecie wyszkowskim, w gminie która liczy ok. 5,5tys. mieszkańców. Wieś położona ok. 35km od Warszawy.

Inwestycja została rozpoczęta.

Budynek o powierzchni ok.500 m2 pomieściłby ok.10 pensjonariuszy. Został zrobiony i zatwierdzony projekt domu opieki społecznej. Budynek znajduje się na dużej działce ok.2 ha, którą również należałoby odpowiednio zagospodarować. Dom praktycznie w stanie surowym, bez ogrzewania, a prace które zostały zrobione wymagają remontu bądź pracy od nowa.

Wykończenie domu wraz z wyposażeniem oraz  zagospodarowanie działki przerasta nasze możliwości.

W początkowej fazie zatrudnilibyśmy 4 osoby oraz planujemy otworzyć działalność gospodarczą w formie jednoosobowej lub spółki cywilnej.

Jest kilka pomysłów na innowacyjne rozwiązania oraz dostosowanie budynku na różnorakie, dodatkowe i niezbędne udogodnienia dla pensjonariuszy.

Dom znajduje się z dala od zabudowań, otaczają go pola i łąki. Do lasu zaledwie 10min pieszo. Miejsce pełne ciszy i spokoju na łonie natury. Do rzeki Bug jest ok. 3km i tym samym znajdziemy się we wsi z pięknym kościołem oraz zespołem pałacowym.

Jesteśmy zainteresowani ofertami z kompleksową obsługą , która pomogłyby otrzymać dotacje unijne oraz dodatkowo dotacje z urzędu na urządzenie domu opieki wraz z zagospodarowaniem ogrodu. Minowicie:

- przygotowanie dokumentacji, wniosków, biznes planu, niezbędnych zezwoleń od władz samorządowych, itp.
- wyszczególnienie rodzajów programów/działań,
- wysokość ewentualnych dotacji,
- terminy składania wniosków,

 

Koszt inwestycji bez kosztorysów i bez zagospodarowania ogrodu oceniamy na ok.1-1,5mln złotych.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość przesłania zdjęć domu i otaczającego go terenu.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Kancelaria Rozwoju Biznesowego Michał Jezierski

Kancelaria Rozwoju Biznesowego Michał Jezierski

2011.12.17 (zmieniono 2011.12.17 o 16:58): Witam, w odpowiedzi na ogłoszenie, chciałbym przedstawić swoją ofertę. Jestem specjalistą ds. pozyskiwania dotacji UE. Zajmuję się tworzeniem wniosków o dotację, biznes planów, wniosków do UP. Na stałe współpracuję z kilkoma fundacjami, stowarzyszeniami i firmami konsultingowymi. W przypadku zainteresowania, prosiłbym o kontakt. michaljezierski@poczta.fm Łączę wyrazy szacunku, Michał Jezierski

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Dorota Sinkiewicz

Dorota Sinkiewicz

2011.11.09: Witam, jestem ekspertem finansowym oceniającym projekty konkursowe i chętnie podejmę się tego zlecenia. W przypadku decyzji proszę o kontakt. Pozdrawiam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo