Opisy produktów, blog, social media

(2161042)

Grodzisk Mazowiecki

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 49 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę tworzenie opisów produktów do sklepu internetowego oferującego artykuły wyposażenia kuchni oraz na blog i media społecznościowe. 

Opisy dzielimy na oryginalne i wtórne. Opisy oryginalne powinny stanowić niepowtarzalną treść. Powinna być ona atrakcyjna dla odbiorcy i spełniać aktualne wymogi SEO sformułowane przez Google. 

Opisy wtórne oparte są na opisach oryginalnych i są ich modyfikacjami. Zwykle stosujemy je do wariantów produktów lub produktów podobnych. Najczęściej różnice dotyczą specyfikacji technicznej (wymiarym, waga, kolor, materiał) i nie przekraczają 10% objętości oryginalnego tekstu. 

Wpisy blogowe oraz social media poza spełnieniem wymogów SEO powinny wyróżniać się szczególną oryginalnością i użytecznością z punktu widzenia odbiorcy. Rozpatruję możliwość prowadzenia bloga kulinarnego lokującego nasze produkty. Tu jednak nie jest łatwo o oryginalność. Jestem otwarty na propozycje.

Proszę o przedstawienie ofert na wymienione treści z uwzględnieniem różnicy między tekstami oryginalnymi i wtórnymi. Proszę o podawanie cen za 1000 zzs z określeniem czy zleceniobiorca ma możliwość wystawienia faktury VAT.

Prowadzę sprzedaż na wielu polskich platformach i zlecenie dotyczy treści w jezyku polskim. Sprzedaję też na platformach niemieckich, więc jeśli zleceniobiorca posiada umiejętność tworzenia tekstów w języku niemieckim to proszę o dodatkową wycenę dla tego języka. 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Agata Mościcka

Agata Mościcka

2021.04.08: Dzień dobry. Polecam swoje usługi. Jestem doświadczonym copywriterem, dziennikarzem, korektorem i tłumaczem. Moja dotychczasowa praca jest udokumentowana w internecie i w moim własnym archiwum tekstów, napisanych na zlecenia w ciągu 7 ostatnich lat dla ponad 300 firm. Portfolio z linkami do moich treści w internecie, można znaleźć na Linkedln pod Agata Cukrowska-Mościcka. Piszę teksty pod SEO. Zlecenia wykonuję terminowo i w bardzo dobrej jakości. Wtórne treści 7 zł/1000 zzs. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu na scriptrix.a.moscicka@gmail.com. Pozdrawiam Agata Mościck

9 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2021.04.08: Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą, mamy duże doświadczenie w tworzeniu opisów produktów oraz artykułów blogowych. Piszemy zgodnie z zasadami SEO. Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Natalia Fekd

Natalia Fekd

2021.04.08: Dzień dobry, zajmuje się tworzeniem opisów kategorii, opisów produktów, tekstami na podstrony orqz wpisami blogowym. Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt na adres natfeld1@gmail.com.

10 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo