Opisy produktów, blog, social media

(2161038)

Grodzisk Mazowiecki

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 49 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 10
Średni koszt realizacji: 13 zł/1000 znaków  

Zlecę tworzenie opisów produktów do sklepu internetowego oferującego artykuły wyposażenia kuchni oraz na blog i media społecznościowe. 

Opisy dzielimy na oryginalne i wtórne. Opisy oryginalne powinny stanowić niepowtarzalną treść. Powinna być ona atrakcyjna dla odbiorcy i spełniać aktualne wymogi SEO sformułowane przez Google. 

Opisy wtórne oparte są na opisach oryginalnych i są ich modyfikacjami. Zwykle stosujemy je do wariantów produktów lub produktów podobnych. Najczęściej różnice dotyczą specyfikacji technicznej (wymiarym, waga, kolor, materiał) i nie przekraczają 10% objętości oryginalnego tekstu. 

Wpisy blogowe oraz social media poza spełnieniem wymogów SEO powinny wyróżniać się szczególną oryginalnością i użytecznością z punktu widzenia odbiorcy. Rozpatruję możliwość prowadzenia bloga kulinarnego lokującego nasze produkty. Tu jednak nie jest łatwo o oryginalność. Jestem otwarty na propozycje.

Proszę o przedstawienie ofert na wymienione treści z uwzględnieniem różnicy między tekstami oryginalnymi i wtórnymi. Proszę o podawanie cen za 1000 zzs z określeniem czy zleceniobiorca ma możliwość wystawienia faktury VAT.

Prowadzę sprzedaż na wielu polskich platformach i zlecenie dotyczy treści w jezyku polskim. Sprzedaję też na platformach niemieckich, więc jeśli zleceniobiorca posiada umiejętność tworzenia tekstów w języku niemieckim to proszę o dodatkową wycenę dla tego języka. 

 

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Agata Mościcka

Agata Mościcka

2021.04.08: Dzień dobry. Polecam swoje usługi. Jestem doświadczonym copywriterem, dziennikarzem, korektorem i tłumaczem. Moja dotychczasowa praca jest udokumentowana w internecie i w moim własnym archiwum tekstów, napisanych na zlecenia w ciągu 7 ostatnich lat dla ponad 300 firm. Portfolio z linkami do moich treści w internecie, można znaleźć na Linkedln pod Agata Cukrowska-Mościcka. Piszę teksty pod SEO. Zlecenia wykonuję terminowo i w bardzo dobrej jakości. Teksty wtórne 7 zł/1000 zzs. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu na scriptrix.a.moscicka@gmail.com. Pozdrawiam Agata Mościck

9 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
tekstynazamowieniecompl

tekstynazamowieniecompl

2021.04.08: Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. W odróżnieniu od konkurencji, możemy pochwalić się tym, że nad każdym tekstem zawsze pracują minimum 2 osoby - copywriter oraz redaktor (doświadczony marketingowiec). Jeśli potrzeba próbki umiejętności - chętnie taką udostępnimy, po kontakcie :) Myślę jednak, że nasze komentarze na oferii mówią same za siebie. Teksty będą nowatorskie, unikalne i dostosowane pod SEO. Zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań na czas. Ze względu na niskie ceny, jesteśmy często podwykonawcami dla "droższych" agencji marketingowych oraz copywriterskich, a także poprawiamy po naszych najtańszych kolegach i koleżankach. Zachęcam do kontaktu.

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Tekst Kreatywny

Tekst Kreatywny

2021.04.08: Szanowni Państwo! Bardzo chętnie podejmę współpracę. Jestem doświadczonym copywriterem z wykształceniem filologicznym. Dbam o to, aby teksty były przyjazne dla odbiorcy, ale jednocześnie zawierały naturalnie wplecione frazy kluczowe. Dodatkowo mam doświadczenie w prowadzeniu fb. Zapraszam do wypróbowania moich umiejętności w praktyce. Wystawiam faktury bez VAT. Kontakt: tkreatywne@gmail.com

9 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Natalia Suchocka

Natalia Suchocka

2021.04.08: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę z Panem współpracę. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Moja propozycja to: 30 zł za 1000 zzs w przypadku opisów wtórnych oraz 38 zł za 1000 zzs w przypadku opisów oryginalnych. Wystawiam faktury. Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: natalia.suchocka@gmail.com.

30 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Sylwia Augustynowicz

Sylwia Augustynowicz

2021.04.16: Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji zadania. Jestem copywriterem z wykształceniem językoznawczym, doświadczonym w pisaniu tekstów o tematyce wnętrzarskiej. Cena brutto za 1000 zzs opisu wtórnego to 13 zł, natomiast kreatywnego - 15 zł. Brak możliwości wystawienia faktury VAT. Adres e-mail: sylwiaaugustynowicz98@gmail.com. Pozdrawiam - Sylwia.

13 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Kamila Comporek

Kamila Comporek

2021.04.14: Witam jestem zainteresowana państwa ofertą :) Obecnie zajmuje się pisaniem tekstów o różnej tematyce, dlatego nie sprawia mi to problemu. Mam lekką rękę do pisania, ze swojej strony gwarantuję terminowość, dobrą komunikację oraz rzetelność wykonywanych zadań. Jestem na etapie edukacji, dlatego poszukuję odpłatnego zajęcia, aby wspomóc budżet domowy. Proszę o więcej informacji: kamila.comporek@gmail.com Cena za 1000zzs teksty oryginalne: 7zł Cena za 1000zzs teksty wtóre: 5zł

7 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Biuro Tłumaczeń TECHNITRA

Biuro Tłumaczeń TECHNITRA

2021.04.13: Szanowni Państwo, Z chęcią i zapałem podejmę z Państwem współpracę przy pisaniu opisów produktowych. Z szeroko pojętą branżą językową związany jestem od 2003 roku. Pracowałem dla takich marek jak chociażby Bioderma, Inglot, Paese, LW Bogdanka, UPC, Tauron, Mostostal, Energoprojekt czy 4F, zarówno przy tworzeniu treści jak i tłumaczeniu tychże na języki obce. Stworzenie opisów, które jednocześnie będą wartościowe pod względem SEO, jak i przyjazne dla oka, będzie dla mnie bardzo ciekawym zleceniem, a przy okazji nie sprawiającym kompletnie żadnego problemu. Z racji otwartego umysłu, wysokiego poziomu kreatywności, lekkiego pióra oraz ekstremalnie dużego tempa pisania na klawiaturze, jestem aktualnie w stanie przyjąć każdą ilość materiału do stworzenia. Zapraszam do kontaktu i będę niezmiernie wdzięczny za wiadomość zwrotną. Wystawiam faktury VAT. Z wyrazami szacunku, Miłosz Śliwa

13 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
PROMOznawcy

PROMOznawcy

2021.04.09: Witam! Domyślam się, że mówimy tutaj o opisach produktów, zatem opisy oryginalne i wtórne będą się mieszać. Dlatego nasza wycena dotyczy jednego i drugiego i jest taka sama dla obu przypadków. Zależnie od ilości tekstów do napisania - cena jest do negocjacji. Dostosowujemy opisy pod SEO i wskazane słowa kluczowe. Wystawiamy fakturę VAT. Prosimy o kontakt mailowy. W razie potrzeby możemy zaproponować także szerszą współpracę jeśli chodzi o dodawanie produktów wraz z tekstami i ustalanie pod nie SEO czy wykonanie zdjęć produktowych. Zapraszamy!

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Katarzyna Karpuk

Katarzyna Karpuk

2021.04.08: Chętnie podejmę się zlecenia. Zajmuje się SMM, Marketingiem, redaktorstwem, wykształcenie mam lingwistyczne. Stawka 17 zł/1000 zzs, faktury nie wystawiam, proszę o kontakt ktrznka@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Mateusz Biernacki

Mateusz Biernacki

2021.04.08: Witam. Proszę o sprecyzowanie dokładnie jaki tekst chce Pan uzyskać i o czym trzeba napisać. Pozdrawiam

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo