Korepetycje język angielski - online.

(2156474)

Poznań

Zleceniodawca:
Oskar ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 28 dni
Budżet zlecenia: 30 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 4
Średni koszt realizacji: 30 zł/godzina  

Zlecę korepetycję z języka angielskiego online. Praca polegałaby na umawianiu się na stałą godzinę, co tydzień i udzielaniu korepetycji przez godzinę, wstępnie przez okres około 5 miesięcy (4 spotkania online w miesiącu, stawka w opisie za 1 godzinę korepetycji). Swój język angielski oceniam na B1, nie mam problemów z czytaniem, czy rozumieniem bardziej skomplikowanych tekstów, mam natomiast bariere językową jeżeli chodzi o rozmowę i chciałbym ją przełamać. Jestem już po studiach, jednak na codzień nie miałem dużych możliwości aby języka używać do swobodnej rozmowy, język jest mi potrzebny do przyszłej pracy i pozytywnym odbiorze na rekrutacji,  nie chciałbym uczyć się wszystkiego od podstaw, zależałoby mi, żeby jak największa część korepetycji opierała się na przełamaniu bariery językowej i podciągnięciu języka conajmniej do poziomu B2 i luźnych rozmów.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Julia Topka

Julia Topka

2021.03.30: Cześć! Mam na imię Julia, mam 23 lata i jestem studentką z Gdańska :) Na codzień pracuję z osobami anglojęzycznymi i udzielam korepetycji między innymi z tego języka. Chętnie porozmawiam z Tobą na różne tematy :)

30 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
Maria Titova

Maria Titova

2021.03.22: Dzień dobry, Prowadziłam lekcję z języka angielskiego przez kilka miesięcy dla osoby poziomu B2: gramatyka, pisanie, czytanie, mówienie. Nie jestem nauczycielem z wykształcenia, natomiast, uwielbiam przekazywać wiedzę i pomagać komuś w nauce. Mój angielski to ok. C1 Poza tym, jestem rekruterką i chętnie zorganizuję zajęcia w ten sposób, żeby dodać tematy rekrutacji (pytania, odpowiedzi, słownictwo) gdyż prowadzę takie rozmowy kwalifikacyjne na co dzień ;) cena to 30 zł netto za godzinę Zapraszam do kontaktu

30 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
Aleksandra Grzegorzek

Aleksandra Grzegorzek

2021.03.18: Hi, I'm a British native speaker with many years of experience in teaching. I'd love to go through more details on a 30 minute meeting online. Let me know if and when it would suit you for us to meet. Best regards, Aleks

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Izabela Brzozowska

Izabela Brzozowska

2021.03.17: Dzień dobry, bardzo chętnię pomogę Panu w podszkoleniu się w języku. Jestem bardzo elastyczną osobą i zajęcia zawsze podporządkowuję do ucznia. Jeśli stwierdzisz, że chcesz więcej zadań, robimy więcej zadań, jeżeli skupiamy się na przełamaniu bariery to przez godzinę rozmawiamy. 8 lat temu wyjechałam z Polski i od tamtego czasu angielski jest jak mój drugi język. Udzielałam korepetycji z angielskiego i norweskiego, pracowałam również w szkole językowej, więc temat nie jest mi obcy. Pod kątem zajęć mam bardzo ruchomy własny grafik, więc możemy się umawiać nawet na bieżąco, jeśli coś wypadnie, albo zawsze w ten sam dzień :)

30 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo