Zintegrowanie API Ceneo ze sklepem z platformy cStore

(2151200)

Komorniki

Zleceniodawca:
Daniel ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 2 900 zł/całość  

Zlecę wykonanie integracji dwóch API z Ceneo ze sklepem internetowym z platformy cStore.

API mają służyć analizie cen, oraz częstszej aktualizacji ofert sklepu na Ceneo.

https://shops.ceneo.pl/documents/pl-PL_PriceAnalysingAPI.pdf

https://shops.ceneo.pl/documents/pl-PL_PriceUpdatingAPI.pdf

Dwa API połączone razem mają tworzyć automat, który analizuje ceny i w miarę możliwości podwyższa cenę, aby być bliżej konkurencji, a także w drugą stronę: cena danego produktu powinna być obniżona, tak aby osiągnać pierwszą pozycję na Ceneo, jeśli się to mieści w marży. Drugim zadaniem jest częstsze aktualizowanie ofert na Ceneo. Ceny produktów nieustannie się zmieniają na stronie, a więc automat powinien sam wybierać, które produkty są najważniejsze. Te, którym ceny zmieniły się najbardziej drastycznie powinny być jako pierwsze zaktualizowane. API ma limit aktualizacji 100 produktów na godzinę.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2021.03.03: Dzień dobry ! Chętnie się podejmę realizacji. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie tra czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Robert Jarlaczyk

Robert Jarlaczyk

2021.03.01: Dzień dobry. Jestem w tej branży zawodowo od ponad dekady (różne stanowiska: backend, frontend, wdrożenia i zarządzanie projektami). Dostępność od 10:00 do 18:00. Posiadam własne środowisko developersko-testowe. e-mail i telefon na stronie www.softwarelab.online w zakładce Kontakt, znajdą tam Państwo również portfolio. Realizacja wytycznych, dodatkowo wsparcie techniczne na ustalony okres. Podgląd postępów prac i umowa z gwarancją. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

5 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
H2soft

H2soft

2021.02.25 (zmieniono 2021.02.25 o 17:21): Dzień dobry. Mam spore doświadczenie w integracjach tego typu. Mam dedykowane, autorskie rozwiązanie, na którym mogę oprzeć Pana integrację. Wystawiam fakturę VAT po realizacji zlecenia. Kontakt na email: kontakt@h2soft.pl.
793 645 432

2 900 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

2021.02.24: Panie Danielu realizowałem już taki automat dla jednego z klientów. Zapraszam do kontaktu. Rozliczenie FV.

123 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
IT Crowd Usługi Informatyczne

IT Crowd Usługi Informatyczne

2021.02.27: Podana cena jest orientacyjna i zachęcam do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Specjalizujemy się w budowaniu nowoczesnych aplikacji, w tym notujemy stały przypływ klientów oczekujących wewnętrznych rozwiązań biznesowych dla swoich firm i magazynów. Zachęcam do omówienia szczegółów: itcrowdcompany1337@gmail.com

2 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2021.02.26: Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Zapraszamy do kontaktu. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo