Pilne - kampania Google Ads za 20% kosztów

(2150772)

Sułkowice

Zleceniodawca:
Wiesław ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 80 dni
Budżet zlecenia: 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 8

Zlecę prowadzenie kampanii Google Ads dla strony na temat produktów finansowych (konta bankowe dla firm) podam wszystkie dane, słowa kluczowe, wystarczy uruchomić kampanię.

Chcę min. 100 kliknięć dziennie za max. 60 groszy. Daję 20% od wydatków.

Kontakt przez Oferia.pl.

Mam konto Google Ads, ale bez przerwy są jakieś problemy, nie chcą się wyświetlać reklamy, nie podają powodów itd. , mam już tego serdecznie dość.

 

Muszę mieć dostęp do konta, z którego będzie reklamowana strona, abym miał pewność, że jest te 100 kliików i że max. 60gr cpc, bo inaczej mi się nie opłaca (albo choć screeny z konta wysyłane codziennie).

Jeśli ktoś mnie bardziej przekona np. zaoferuje badanie konwersji itp to większa szansa na otrzymanie zlecenia.

Będę wydawał na początek około 1000zł miesięcznie, więc 200zł byłoby dla zleceniobiorcy, ale po kilku miesiącach z dużym prawdopobobieństwem budżet reklamowy wzrośnie nawet do 4 000zł / mc.

Start jak najszybciej :).

 

Chcę reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania i reklamowej + może (ewentualnie później) displayowe + video + na kartach gmail i wszystkie dostępne opcje w Google Ads - w tym remarketing.

 

Proszę o pilny kontakt, jak najszybszą odpowiedź. Model biznesowy sprawdzony, więc współpraca na pewno nie krótko.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
SEOMOOD Sp. z o.o. Sp. k.

SEOMOOD Sp. z o.o. Sp. k.

2021.03.01: Zapraszam do kontaktuna biuro@seomood.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
.travi | Agencja Interaktywna

.travi | Agencja Interaktywna

2021.02.26: Travi. | Agencja Interaktywna. ★ WWW.TRAVI.PL •••••• Witaj! Jesteśmy ZAINTERESOWANI tym zleceniem! Prosimy o kontakt mailowy w celu nieustalania szczegółów współpracy.•••••• Co jeszcze oferujemy? Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 10 lat. ★ Projektujemy aplikacje mobilne, sklepy, strony, UX/UI. ★ Tworzymy kompletny branding. Zapewniamy kompleksową pomoc graficzną, marketingową, techniczną. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebuje twoja firma. ★ Pracowaliśmy dla największych światowych marek, oraz dla państwowych instytucji jak np. Ministerstwo Środowiska. ★ Teraz czekamy na Twoją firmę. Stwórzmy razem coś pięknego! ★ travi. | Agencja Interaktywna. ★ U nas zawsze FV 23%, pełne przekazanie praw autorskich, umowa oraz bezpłatny support. ★
(42) 288-2000

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Angon Sp. z.o.o.

Angon Sp. z.o.o.

2021.02.26: Dzień dobry Panie Wiesławie. Mogę Pana prosić o wysłanie wytycznych oraz słów kluczowych na biuro@angon.com.pl. Rozmawialiśmy na temat zlecenia i razem z kolegą stwierdziliśmy, że po podaniu słów kluczowych, wykonamy symulację, dzięki której zobaczymy, ile uda nam się uzyskać $ za jedno kliknięcie. Taka forma będzie najlepsza. Dzięki temu Pan nie będzie czuł się oszukany, a my sprawdzimy, czy na wybrane przez Pana słowa kluczowe uda nam się zejść do podanej powyżej kwoty. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2021.02.23: Polecamy www.samlink.pl

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Eagle Code - We are creative

Eagle Code - We are creative

2021.02.22: Celem wykonania wyceny, potrzebuję więcej informacji. office@eaglecodeltd.com | tel.+48730815566 | www.eaglecodeltd.com
Skype +48 730 81 55 66

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Agata Muzioł

Agata Muzioł

2021.03.01: Dzień dobry, z chęcią podejmę się prowadzenia kampanii. Od 2 lat zajmuję się tworzeniem reklam w Internecie zawodowo na etacie, także mam spore doświadczenie. Wspominał Pan o mierzeniu konwersji – moim zdaniem tworzenie kampanii bez badania najbardziej wartościowych zachowań użytkowników na stronie kompletnie mija się z celem, więc byłoby to coś, od czego zaczęłabym pracę. Bez miernika kampanie są robione „na ślepo”, nie wiadomo, co przynosi efekty, a co w ogóle się nie sprawdza. Absolutnie nie opierałabym analizy na kliknięciach. Wiadomo, że duży ruch na stronie to fajna sprawa – ale nie zawsze ten ruch będzie wartościowy ;) CPC jest dość niskie, jeśli wybrane słowa kluczowe będą niszowe, to jest ono do osiągnięcia, jednak przy konkurencyjnych frazach może być o to ciężko. Zapraszam do kontaktu, wtedy wyjaśnię więcej.

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Sound Market Sp.z.o.o

Sound Market Sp.z.o.o

2021.02.24: Dzień dobry. Chętnie zabierzemy się za wykonanie kampanii reklamowej dla Pana. Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia szczegółów. Telefon + 48533195429

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Michał Opydo

Michał Opydo

2021.02.23: Dzień dobry, zapraszam do KomuKoncept (www.komukoncept.pl), gdzie od lat pomagamy klientom prowadzić efektywną komunikację w internecie. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu na kontakt@komukoncept.pl. Nasza standardowa wycena za prowadzenie kampanii Google Ads to właśnie 20% budżetu, przy czym minimalna stawka to 600 zł miesięcznie.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo