Stałe zlecenie na 2 artykuły tygodniowo

(2149966)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 41 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę dwa 400-500 wyrazowe artykuły po angielsku, raz w tygodniu:

1. o dowolnym temacie (na bieżaco wybieranym przez zleceniobiorcę) z dziedziny ekonomiczno-gospodarczo-prawne j dotyczący Polski.

2. analogiczny j.w. tylko o informacji/wydarzeniu z innego kraju EU.

Muszą być napisane perfekcyjnym angielskim.

Stała współpraca. Artykuły są potrzebne do do strony internetowej. Zleceniobiorca raz w tygodniu szuka jakiejś ciekawej informacji i opisuje swoimi słowami.

Proszę o oferty.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Exito

Exito

2021.02.19: Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą, mamy duże doświadczenie w pisaniu tekstów w języku angielskim. Piszemy zgodnie z zasadami SEO. Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

30 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Karolina Kieremkampt

Karolina Kieremkampt

2021.02.19: Witam, jestem świeżą osobą w copy-writingu, ale radzę sobie świetnie, mam za sobą kilka kursów w tym seo oraz współpracuję już z jedną firmą w ramach tekstów do produktów, zapraszam do współpracy. Proszę o kontakt mailowy karolinakieremkampt@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo