Stałe zlecenie na 2 artykuły tygodniowo

(2149964)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę dwa 400-500 wyrazowe artykuły po angielsku, raz w tygodniu:

1. o dowolnym temacie (na bieżaco wybieranym przez zleceniobiorcę) z dziedziny ekonomiczno-gospodarczo-prawne j dotyczący Polski.

2. analogiczny j.w. tylko o informacji/wydarzeniu z innego kraju EU.

Muszą być napisane perfekcyjnym angielskim.

Stała współpraca. Artykuły są potrzebne do do strony internetowej. Zleceniobiorca raz w tygodniu szuka jakiejś ciekawej informacji i opisuje swoimi słowami.

Proszę o oferty.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

2021.02.18: Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Jestem copywriterką z 3-letnim doświadczeniem. Tworzę artykuły blogowe, opisy produktów i kategorii, jak również teksty sponsorowane. Wszystkie z nich pisane są zgodnie z zasadami SEO. Nie obce są mi również ebooki i treści na potrzeby newsletterów. Tworzę treści również w języku angielskim. W wiadomości prywatnej przesyłam przykładowe treści mojego autorstwa. W celu ustalenia konkretów współpracy proszę o kontakt: copywriter.w.florek@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Łukasz  Głęboczyk

Łukasz Głęboczyk

2021.02.20: Zapraszam do kontaktu. Na pewno się dogadamy z korzyścią dla obu stron.

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Karolina Kieremkampt

Karolina Kieremkampt

2021.02.19: Witam, jestem świeżą osobą w copy-writingu, ale radzę sobie świetnie, mam za sobą kilka kursów w tym seo oraz współpracuję już z jedną firmą w ramach tekstów do produktów, zapraszam do współpracy. Proszę o kontakt mailowy karolinakieremkampt@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Zdzisław Dudek

Zdzisław Dudek

2021.02.19: Dzień dobry. Oferuję swoje doświadczenie w tłumaczeniu trudniejszych tekstów. od ok. 30 lat tłumaczę (przeważnie) a czasami uczę Business English. Pracę akademicką wykonuję obecnie bardzo rzadko - koncentruję się obecnie wyłącznie na tłumaczeniach. Cena obok dotyczy dwóch stron, czyli ok. 500 wyrazów. pozdrawiam, zd@transl-art.pl

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Ewa Adamiec

Ewa Adamiec

2021.02.18: Dzień dobry, Z chęcią podejmę się zleceń. Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie przy wykonywaniu tłumaczeń oraz tworzeniu tekstów w języku angielskim i niemieckim. Zapewniam terminowość i rzetelność przy wykonywaniu prac. Proponowana stawka za artykuł 400/500 wyrazowy artykuł to ok. 25 PLN brutto. W przypadku zainteresowania moją ofertą, prosiłabym o kontakt pod adresem email ewamiec@gmail.com.

25 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo