Wykonanie

(2141970)

Łódź

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 16 dni
Budżet zlecenia: 10 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 24
Średni koszt realizacji: 10 000 zł/całość  

Poszukujemy wykonawcy "Konfiguratora produktów".

Konfigurator odnosiłby się do produktów takich jak wiaty i zadaszenia dla samochodów i rowerów. W przyszłości (w drugiej fazie) w zależności od współpracy byłby poszerzany na inne produkty wykonywane przez firmę SAWO.

Słowo „Konfigurator”, należy rozumieć w liczbie mnogiej, ponieważ odnosiłby się do różnych modeli produktów – konfiguratory dla poszczególnych modeli . Głównym celem realizacji takich konfiguratorów było by umożliwienie klientowi samodzielnego ustalenia/wyboru głównych parametrów i cech produktu, które były by podstawą do zamówienia.

Dla klarowności kosztorysu prosimy o wycenę Konfiguratora dla najprostszej wiaty, której rysunek stanowi załącznik do niniejszego zapytania.

Ta najprostsza wiata ma 6 słupków w zakresie długości i szerokości jak podano wyżej. Rozstaw słupków będzie się rozkładał proporcjonalnie do zadanych wymiarów - dwie pary słupków z lewego i prawego brzegu oraz trzecia para słupków w połowie długości wiaty; wiata ma stałą wysokość, jeden rodzaj dachu, żadnej zabudowy.

Parametry użytkownik wprowadzał by na stronie internetowej, po ich wprowadzeniu generowała by się wizualizacja wiaty zgodnie z dokonanym wyborem wymiarów i parametrów z możliwością obracania w przestrzeni 3D, zoom’owania oraz poniżej cena wyliczona z wprowadzonych przez internaute parametrów i zadanych przez nas wcześniej innych stałych danych (np cena metra bieżącego profilu stalowego, koszt montażu, itp).

Przykłady podobnych realizacji można zobaczyć pod adresem:

https://jolacarport.dk/produkt/sigrid-enkelt

https://www.garten-land-shop.de/carport.html


Obiekty wiat mamy przygotowane w oprogramowaniu Solidworks i możemy wyeksportować je do obsługiwanych przez to oprogramowanie formatów plików. Dodatkowo posiadamy program Solidworks Visualize i możliwość eksportu obiektów do formatu .obj oraz .mtl

Cały konfigurator powinien działać jako strona www możliwa do uruchomienia na typowym hostingu.

Interesuje nas tylko stała współpraca, konfigurator będzie rozwijany i uzupełniany, zatem potrzebne będzie wsparcie i bieżąca obsługa techniczna, co również proszę wycenić jako opcja. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów więc jakieś modyfikacje po jakimś czasie na 100% się pojawią. Do zapytania dołączamy aktualny katalog wiat - na te chwile nie wiadomo czy wszystkie będą wprowadzone do konfiguratora, i oczywiście nie wszystkie jednocześnie.

Proszę o zapoznanie się z szerszym opisem załączonym do zapytania:

******* dlaczego ukryte?

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Samatix | Profesjonalne STRONY INTERNETOWE Dla Biznesu

Samatix | Profesjonalne STRONY INTERNETOWE Dla Biznesu

2021.01.18: Dla Państwa najważniejsze powinno być portfolio wykonawcy – proszę sprawdzić jak wiele tego typu sklepów mamy już zrealizowanych. Co również ważne, nie jesteśmy studentami ani freelancerami, wykonującymi zlecenia „na kolanie”, między pracą, szkołą a snem - nasza firma to gwarancja profesjonalnej obsługi każdego projektu oraz pewność otrzymania go w założonym terminie. O naszej rzetelności świadczą przyznane nam certyfikaty: „Rzetelna Firma”, Firma Godna Zaufania” oraz „Pewny Kontrahent”. Każdy projekt to całkowicie indywidualna szata graficzna, panel zarządzania stroną (CMS), gwarancja 48 msc., oraz przekazanie praw autorskich. Poprawki wliczone w cenę - aż do pełnej akceptacji. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów: biuro@samatix.pl • kom: +48 608 400 382 • Z naszą ofertą i naszymi realizacjami można zapoznać się pod adresem: www.samatix.pl • YouTube: https://youtu.be/IOMdAw2uZr8 • Wystawiamy FV23% / Podana cena jest kwotą brutto

38 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2021.01.17: na stronę, tam widnieje parę realizacji. I zapraszam do kontaktu. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com -- nie tra czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

2021.01.15: CoolBrand od ponad 12 lat z sukcesami projektuje i wdraża strony internetowe, systemy e-commerce oraz aplikacje mobilne dla Klientów w Polsce i za granicą. Każdy projekt jest traktowany przez nas indywidualnie a dzięki dogłębnej analizie skutecznie realizujemy założenia biznesowe. Innowacyjne podejście  i znajomość aktualnych trendów pozwalają nam na realizację wysokiej klasy systemów. Przykładowe realizacje: citroen.lublin.pl, electromobilitypoland.pl, bmspolska.pl, laneperfumy.pl, naturikke.pl oraz wiele innych. Mocnym filarem naszej firmy jest kompleksowe wsparcie firm w zakresie skutecznego e-marketingu. Jesteśmy Partnerem Google co potwierdza nasze kompetencje w tym zakresie oraz gwarantuje wysoką jakość usług. Zapraszam do współpracy biuro@coolbrand.pl +48 509 782 674   

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Paweł Sudewicz

Paweł Sudewicz

2021.01.14: Dzień dobry! chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia. Oferuję najwyższej jakości usługi, szybki czas realizacji oraz gwarancję aż na rok ! Zapewniam pełne wsparcie na każdym etapie projektu. Płatność po zakończeniu prac nad zleceniem! Zapraszamy do kontaktu, E-Mail: info@stron-g.pl tel. 691079691 Po więcej informacji zapraszam na moją stronę: http://stron-g.pl/ Paweł

11 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Procodice Sp. z o.o.

Procodice Sp. z o.o.

2021.01.13: Dzień dobry! Jako firma Procodice jesteśmy w stanie wykonać zlecenie, zajmujemy się między innymi tworzeniem autorskich systemów usprawniających pracę firm, stworzenie konfiguratora nie będzie dla nas problemem. Proponuję bezpłatną konsultację z naszym analitykiem który odpowie na wszelkie pytania, wyceni projekt i posłuży radą w razie potrzeby. :) Zapraszam do kontaktu email: julia.tyminska@procodice.com Pozdrawiam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
desi9n sp. z o.o.

desi9n sp. z o.o.

2021.01.13: Dzień dobry, chętnie podejmiemy się współpracy. Na rynku działamy od ponad 10 lat specjalizując się w rozwiązaniach dedykowanych. Proponujemy stworzenie, utrzymanie i rozwój konfiguratora w oparciu o stawkę godzinową 90zł/h. Wersja MVP to około 100-150h. Nasze portfolio można zobaczyć na desi9n.pl/realizacje Prosimy o kontakt na biuro@desi9n.pl jeżeli są państwo zainteresowani współpracą.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
.travi | Agencja Interaktywna

.travi | Agencja Interaktywna

2021.01.13: Travi. | Agencja Interaktywna. ★ WWW.TRAVI.PL •••••• Witaj! Jesteśmy ZAINTERESOWANI tym zleceniem! Prosimy o kontakt mailowy w celu nieustalania szczegółów współpracy.•••••• Co jeszcze oferujemy? Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 10 lat. ★ Projektujemy aplikacje mobilne, sklepy, strony, UX/UI. ★ Tworzymy kompletny branding. Zapewniamy kompleksową pomoc graficzną, marketingową, techniczną. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebuje twoja firma. ★ Pracowaliśmy dla największych światowych marek, oraz dla państwowych instytucji jak np. Ministerstwo Środowiska. ★ Teraz czekamy na Twoją firmę. Stwórzmy razem coś pięknego! ★ travi. | Agencja Interaktywna. ★ U nas zawsze FV 23%, pełne przekazanie praw autorskich, umowa oraz bezpłatny support. ★
(42) 288-2000

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

2021.01.13: Panie Andrzeju, Nasza firma jako specjaliści w branży chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Zapewniamy umowę z przeniesieniem praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy ponad 9 letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych które piszemy obiektowo w oparciu o wzorzec MVC, tworzymy autorskie projekty graficzne. Zapraszam do kontaktu.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kolibeer Skład Komputerowy Przemysław Andrzejak

Kolibeer Skład Komputerowy Przemysław Andrzejak

2021.01.13: Dzień dobry, jestem zainteresowany współpracą i z przyjemnością podejmę się wykonania tego zlecenia, oferuję wysokiej jakości usługi ze wsparciem technicznym. Cena obejmuje wykonanie konfiguratora bez wizualizacji produktu. Do generowania wizualizacji produktu można wykorzystać płatne specjalistyczne usługi (pierwszy przykład) lub zainstalować odpowiednie oprogramowanie ale na serwerze (VPS) - specjalistyczny hosting (drugi przykład). Zapraszam do kontaktu, przedstawię wykonane prace: e-mail: przemo@studiok.net.pl, kom: 609 680 238 strona: studiok.net.pl. Wystawiam faktury VAT.

7 380 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Eagle Code - We are creative

Eagle Code - We are creative

2021.01.13: Celem wykonania wyceny, potrzebuję więcej informacji. office@eaglecodeltd.com | tel.+48730815566 | www.eaglecodeltd.com
Skype +48 730 81 55 66

10 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Projektowanie Stron Internetowych I Sklepów Internetowych - Pozycjonowanie Stron

Projektowanie Stron Internetowych I Sklepów Internetowych - Pozycjonowanie Stron

2021.01.13: Witam. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży IT, która nie boi się żadnych wyzwań i każdy, nawet najdrobniejszy projekt, traktujemy z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, ale przede wszystkim ludzie pełni pasji i lubiący to, czym się zajmują. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność, pełen profesjonalizm, a także miłą atmosferę, która według nas jest niezbędna podczas współpracy z naszymi klientami. Mamy za sobą setki wykonanych projektów i niezliczoną ilość zadowolonych klientów na swoim koncie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej https://seomi.pl/ na którą serdecznie zapraszamy.
+48 574 422 173

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Szymon Bortel

Szymon Bortel

2021.01.13: Dzień dobry, pliki mtl, które Państwo posiadają mogą zostać wykorzystane w konfiguratorze. Proponuję technologie webową, silnik threeJS. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego: szymonbortel8@gmail.com lub telefonicznego : 607 712 087

8 400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Artificial Worlds Ltd.

Artificial Worlds Ltd.

2021.01.13: Panie Andrzeju, Możemy wykonać dla Pana to zlecenie. Nie jesteśmy najtańsi, ale dostarczamy wysoką jakość rozwiązań. Zapewniamy najnowsze technologie i stabilny hosting na serwerach w USA w cenie zlecenia. tel. 666 901 571 email: artificialworldsltd@gmail.com Pozdrawiam, Karol Sabat Architekt Oprogramowania www.artificialworldsltd.com

10 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2021.01.12: Witam, z przyjemnością wykonam projekt/aplikację- proponuję technologię: PHP/JavaScript/HTML/CSS. Jestem programistą/doradcą, pomagam w rozwijaniu i modernizacji biznesów on-line, tworzę dedykowane aplikacje. Posiadając wiedzę IT i biznesową, doradzam klientom w optymalnym wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Wyceny robię po bezpośrednim kontakcie Klienta: biuro@gddm.com.pl i/lub porozmawiajmy :) GSM 509869388. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę, opartą na wysokiej jakości świadczonych usług: umowa, f-ra VAT. Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JavaScript/SQL/PHP/HTML/CSS/C#). Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www.
509 869 388

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2021.01.12: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TG Coders

TG Coders

2021.01.12: Dzień dobry Panie Andrzeju, specjalizujemy się w tworzeniu serwisów, portali, aplikacji, systemów CMS/CRM i rozwiązań IT. W swoim portfolio mamy wiele ciekawych realizacji takich jak zaawansowany program do zarządzania firmą z pozycji jednej aplikacji czy system inwestycyjny na wzór oprogramowania Bloomberg-a (więcej pod https://TGcoders.pl/realizacje/). Każdy nasz projekt jest unikalny w związku z czym zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@TGcoders.pl w celu omówienia szczegółów lub telefonicznie 514 583 389. Pozdrawiam w imieniu zespołu TGcoders.pl.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
New Company One Sp. z o.o.

New Company One Sp. z o.o.

2021.01.12: Posiadamy zaawansowane doświadczenie w zakresie rozwiązań e-commerce i nowoczesnych technologii aplikacji internetowych. Proponujemy stworzenie rozwiązania konfiguracyjnego w postaci aplikacji internetowej zbudowanej na frameworku React wspartym komponentami Material UI do interakcji z użytkownikiem oraz WebGL do renderowania obiektów 3D. W szczególności, WebGL powinien być obsługiwany przez framework react-vertex, który upraszcza opis scen 3D. Rozważamy stworzenie uniwersalnego frameworka, który zapewni łatwe rozszerzenie o nowe opcje i typy obiektów przy minimalnych kosztach, poprzez dodanie ich do bazy danych. Frontend sieciowy ma być zaprojektowany tak, aby obsługiwał platformy mobilne (iOS, Android), a także był niezależny od backendu. Aby jednak zapewnić pełną funkcjonalność, powinien zawierać również niezbędne rozwiązanie backendowe, dla którego proponowalibyśmy Microsoft ASP.NET Core (język programowania C #) oraz darmowy silnik bazy danych Microsoft SQL Server Express.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Jakub Kwaśniewski

Jakub Kwaśniewski

2021.01.12: Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji. Niestety załączniki nie są widoczne dla kont bez pakietu MAX, ale po zapoznaniu z opisem raczej wiadomo o co chodzi. Realizacja pierwszego konfiguratora będzie najprawdopodobniej (zależy to od skomplikowania kolejnych konfiguratorów) najdroższa, ze względu na to, że w kolejnych będziemy wykorzystywali już istniejący system do renderowania. Całość będzie dostępna jako moduł, który będzie można wykorzystać na dowolnej stronie internetowej, lub sklepie w postaci iframe lub kodu JS wklejanego na stronę (w zależności czego będą Państwo potrzebować). Czas realizacji ok. 30 dni. Zapraszam do współpracy k.kwasniewski@avantweb.pl

4 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Lavora Digital Agency

Lavora Digital Agency

2021.01.12: Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Tworzymy projekty szyte na miarę i dostosowane do potrzeb odbiorców i rynku. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu oraz kompleksowe podejście. Realizacje: www.lavora.pl - zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów - biuro@lavora.pl
+48 12 445 82 83

10 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Agencja Reklamowa Strony Www, E-commerce, Grafika

Agencja Reklamowa Strony Www, E-commerce, Grafika

2021.01.12: Dzień Dobry, od razu zapraszam do konkretnej rozmowy na temat zlecenia. Od 11 lat dostarczamy solidną wartość dla naszych partnerów Strony Internetowe, Sklepy Internetowe to nasza Pasja. Solidne Rekomendacje, Portfolio. Odpowiem na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej lub zwrotnie w wiadomości @ Dodatkowo dokonam wyceny ustalonych prac i przystąpimy do realizacji zadania. Zapraszam do kontaktu. E-mail: biuro@tings.pl - Tel.: 576 887 237 - www.tings.pl
576 887 237

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Nowa Strona Internetu

Nowa Strona Internetu

2021.01.14: Witam z chęcią podejmę się tego zadania od zaraz szybka realizacja. Wystawiam faktury i posiadam firmowe oc Tel: 696-067-037 E-Mail: nowastronainternetu@interia.pl Portfolio wysyłam po kontakcie. Pozdrawiam.

6 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Michał Kownacki

Michał Kownacki

2021.01.13: Witam, jestem freelancerem z dużym doświadczeniem w wykonywaniu różnych rozwiązań na potrzeby klientów. Z chęcią porozmawiam o możliwości wykonania tego projektu dla Państwa. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Michał Kownacki 784 405 983 michal.kownacki@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2021.01.13: | http://www.programowanienazlecenie.eu | krbroniszewski@gmail.com | w tresci email prosze podać link link do zlecenia |

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Free Lancer

Free Lancer

2021.01.12: Freelancer.zlecenia.01@gmail.com

10 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo