Wymiana dysku talerzowego na SSD w laptopie HP

(2141874)

Ożarów Mazowiecki

Zleceniodawca:
Sylwia ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 50 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 410 zł/całość  

Posiadam nowy laoptop HP Compaq z dwoma dyskami: systemowym SSD (128GB) i talerzowym (1TB). Czy jest możliwa wymana samego dysku talerzowego na SSD (ok. 500 GB SSD), po to aby nie utracić zainastalowanego systemu Windows? Proszę o odpowiedź, czy ktoś się tego podejmie i ile to będzie kosztowało wraz z nowym dyskiem SSD (nie posiadam go więc trzeba dokupić). 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Dawid Bednarz

Dawid Bednarz

2021.01.12: Od ponad 16 lat zajmuję się zarządzaniem infrastrukturą sieciowo-serwerową, stacjami roboczymi, portalami internetowymi. Chętnie podejmę się realizacji tego zlecenia. Wymiana na wysokiej jakości dysk SSD 512GB za 425zł, lub na SSD 1TB za 629zł. Ceny obejmują koszt zakupu dysku jego wymianę i konfigurację w systemie oraz koszt wysyłki zwrotnej kurierem ubezpieczonej na 10 000 zł) Mogę również zamówić kuriera celem wysyłki laptopa do mnie za 30,75zł (również przesyłka ubezpieczona na 10 000 zł). (podana kwota u mnie zawsze jest wiążącą i na pewno nie wzrośnie podczas ustalania szczegółów - jak to często bywa u innych). Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: dawid_b4 @ wp.pl (pisane bez spacji), celem ustalenia szczegółów oraz rozpoczęcia współpracy. Oczywiście za całość wystawiam Fakturę VAT 23% lub paragon fiskalny.

425 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Piotr Iwasyszyn

Piotr Iwasyszyn

2021.01.14: Dzień dobry Pani, Myślę, że jak najbardziej taką wymianę wykona Pani samodzielnie. To naprawdę nic skomplikowanego. Jest mnóstwo darmowych programów, które krok po kroku instruują w jaki sposób to zrobić. TO NAPRAWDĘ ŻADEN KŁOPOT I MYŚLĘM ŻE NA PEWNO SOBIE PANI PORADZI, Proszę poszukać na popularym serwisie aukcyjnym dysku SSD o pojemności (polecam mrakę PLEXTOR), takiej jaka Pani odpowiada, kupić i spróbować zrobić to samodzielnie-zapewniam, da Pani radę. Jedyną trudnością jak może Pani sprawić trudność to fizyczna wymiana dysku, ale o to można poprosić, kogoś kto wie, w którą stronę odkręcać śrubki i posiada małe precyzyjne wkrętaki krzyżakowe :) Przypominam, że jest też mnóstwo krótkich filmików instruktażowych na YT, które krok po kroku pokazują w jaki sposób przeprowadzić tak "skomplikowaną" operację i to bez utraty dotychczasowych danych jak i oczywiście systemu operacyjnego. Pozdrawiam i zachęcam do samodzielnego działania-na pewno się Pani uda ! ;)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marek Sapieja

Marek Sapieja

2021.01.13: Serdecznie zapraszam mgr inż. Marek Sapieja Bohdanowicza 19 /56 02-127 Warszawa - Ochota tel. 226584019, 505175458, win7up@gmail.com

410 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Rafał Rułka

Rafał Rułka

2021.01.13: Dzień Dobry Pani, Chętnie podejmę się tego zlecenia. Koszt To 410 zł. W cenie zawiera się: 1. świetny dysk (osobiście korzystam z tego modelu już od ponad 4 lat, cały czas bez najmniejszych problemów) 2. Moja dola 3. Koszt wysyłki kurierem powrotnie do Pani. Jeśli będzie Pani zainteresowana proszę o kontakt: rafi3546@gmail.com lub telefonicznie 697022710. Termin wykonania maksymalnie 2 dni od daty odebrania

410 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Aleksandra Grzegorzek

Aleksandra Grzegorzek

2021.01.13: Witam, takie przegrywanie jest bez sensu. Najlepsze rozwiązanie to czysta instalacja systemu na nowym SSD. Instalacja systemu zgodnego z posiadaną licencja 150 zł plus koszt wybranego dysku.

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kaleron sp. z o. o.

Kaleron sp. z o. o.

2021.01.13: System jest na SSD 128 GB - proszę na nim nie trzymać ważnych danych, wtedy jak padnie, gwarant go wymieni. Talerzówka, jeśli to nie SMR, jest o wiele bezpieczniejsza dla przechowywania danych, a skoro nie jest dyskiem systemowym, jej wymiana nie wpłynie na wydajność komputera na tyle istotnie, by skompensować zwiększone ryzyko utraty danych. Szkoda, że nie podała Pani modeli tych dysków, ale wstępnie sugerowałbym zostawienie tego tak, jak jest. W przypadku, gdy jednak zdecyduje się Pani na wymianę proszę bezwzględnie unikać SSDków na układach QLC.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo