Napisanie menu na podstawie zawartości katalogu

(2133250)

Olsztyn

Zleceniodawca:
Sławek ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 47 dni
Budżet zlecenia: 100 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 8
Średni koszt realizacji: 100 zł/całość  

Edycja 22.11.2020 22:56

Dziękuję za zainteresowanie i konkretne pytania. Na ich podstawie trochę uściślę i dodam trochę tła.

Celem programu jest uruchomienie programu do obsługi drukarki, przekazanie mu w linii poleceń nazwy pliku do druku oraz liczby kopii do wydrukowania. Zależy mi na jak najprostszym menu, z którego (bardzo niewyszkolony) użytkownik wybierze pozycje, poda ilość kopii i z drukarki odbierze gotowe kopie. Moim pomysłem było stworzenie tego w postaci apki w CLI, z racji prostoty designu i czytelności. Całość ma działać jako kiosk - bez żadnych aplikacji w tle, bez możliwosci wyjścia, tylko tyle.

------------------------------ ------------------------

Zlecę napisanie programu:

Zadania:

1. Odczytanie zawartości zdefiniowanego na sztywno katalogu

2. Umieszczenie na liście wszystkich znalezionych plików *.txt, lista w formacie dwóch kolumn (jeden ekran, bez przewijania)

3. Nazwy plików są w formacie NN AAAAA.txt, gdzie:

* NN to numer od 1 do 70

* AAA – dowolny tekst.

4. Na liście należy umieścić jedynie „NN AAAAA”

5. Wybór pozycji następuje przy użyciu kursorów klawiatury

6. Naciśnięcie klawisza Enter na wybranej pozycji powoduje wyświetlenie pytania o liczbę

7. Po wprowadzeniu liczby następuje ponowne pytanie o powtórzenie liczby

8. Jeżeli liczby są zgodne należy uruchomić zewnętrzny program, np. „notepad.exe %path %nazwa_pliku %wprowadzona_liczba”, gdzie:

* %path to zdefiniowany na sztywno katalog z punktu 1

* %nazwa_pliku - to nazwa wybranego pliku

* %wprowadzona_liczba to liczba wprowadzona i potwierdzona w punktach 6&7

8a. Jeżeli liczby nie są zgodne wyświetlić komunikat “liczby nie są zgodne” i wrócić do menu głównego.
9. Po uruchomieniu programu odczekać na jego zakończenie, po czym powrót do menu głównego.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
576 887 237

576 887 237

2020.11.24: Dzień Dobry ! Zapraszam do konkretnej rozmowy na temat zlecenia. Od 11 lat dostarczamy solidną wartość dla naszych partnerów Strony Internetowe, Sklepy Internetowe to nasza Pasja. Solidne Rekomendacje, Portfolio. Odpowiem na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej lub zwrotnie w wiadomości @ Dodatkowo dokonam wyceny ustalonych prac i przystąpimy do realizacji zadania. Zapraszam do kontaktu. E-mail: biuro@tings.pl - Tel.: 576 887 237 - www.tings.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
frontapp

frontapp

2020.11.24: Czas realizacji: ~1 dzień. Nie wymagamy zaliczki, realizację możemy rozpocząć od razu. Wieloletnie doświadczenie w programowaniu. Zapraszamy do kontaktu. WWW: frontapp.pl | E-mail: biuro@frontapp.pl

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Karol Szymański

Karol Szymański

2020.11.23 (zmieniono 2020.11.23 o 11:21): Proponuję aplikację desktopową, Cena ta sama, a funkcjonalność dużo większa, szybsza realizacja. Drukowanie bezpośrednio z aplikacji. Możliwość obsługi ekranów dotykowych. Zapraszam do współpracy. konsul41@wp.pl 511 073 963 UOD lub faktura.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Dawid Zbiżek "E-Prepaid"

Dawid Zbiżek "E-Prepaid"

2020.11.22: Chętnie podejmę się realizacji. Jestem WebDeveloperem od przeszło 6 lat. Pracuje w PHP, JavaScript, NodeJS oraz HTML5. Prowadzę firmę, więc z wystawieniem faktury nie będzie problemu. Warunkiem współpracy ze mną jest podpisanie umowy określającej termin oddania projektu, zapłaty jak i warunki współpracy. Realizując zlecenie mam pewną zasadę - nie lubię robić niechlujnie, a każdy element staram się wykonać perfekcyjnie, na bieżąco zresztą poszerzam swoją wiedzę (szczególnie na temat standardów pisania kodu czy bezpieczeństwa, głównie poprzez studiowanie tematycznych książek). Daję z siebie 100%, co za tym idzie - moja gwarancja jakości ma swoją cenę. Podejmując współpracę ze mną, kontrahent może być w pełni spokojny o bezpieczeństwo jego projektu - bo do bezpieczeństwa przykładam najwyższą wagę. Termin wykonania oraz cenę jestem w stanie podać dopiero po omówieniu niejasności i wszelkich aspektów projektu. Kontakt do mnie: 574 321 055 | kontakt@dawidzbizek.pl
574 321 055

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.11.22: Dzień dobry, Zapraszam do współpracy. Z miłą chęcią podejmę się zadań wykonując je profesjonalnie i w terminie. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Michał Kowalski

Michał Kowalski

2020.11.25: Zadanie jest banalne, prototyp w godzinę, bez zaliczki. Zapraszam do kontaktu ninja.kowalski@outlook.com

80 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ElderSoft Patryk Spychalski

ElderSoft Patryk Spychalski

2020.11.24: Witam. Chętnie podejmę się tego zlecenia. Napisanie programu, który Pan opisał nie będzie stanowiło problemu. W grę wchodzi też napisanie aplikacji okienkowej, możliwość łatwej konfiguracji programu jak i wieloplatformowość. Wszystkie szczegóły do obgadania. Wystawiam fakturę VAT. Zapraszam do kontaktu biuro@eldersoft.pl +45 784 501 588.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Paweł Kowal

Paweł Kowal

2020.11.23 (zmieniono 2020.11.23 o 12:27): Edycja 23.11.2020: W takim razie proponuję wykonanie w postaci natywnej aplikacji Windows, nie wymagającej instalacji żadnych dodatkowych komponentów (typu Java, Python .Net Framework itp.). Może być z prostym interfejsem graficznym lub CLI, wedle uznania. Czas wykonania 1 dzień roboczy. W razie zainteresowania proszę o kontakt: paulancer@pm.me

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo