Zlece wykonanie Portalu / API w PHP / MySQL

(2132980)

Warszawa

Zleceniodawca:
Slaw... ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 46 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 13
Średni koszt realizacji: 101,50 zł/roboczogodzina  

Witam serdecznie, 

Przedmiotem zlecenia jest wykonanie portalu internetowego w PHP 7 + dowolny uznany framework (Laravel, Phalcon, Fuel, Codeigniter, Symfony <- w takiej kolejnosci, od najbardziej preferowanych) + MySQL.

Interesuje mnie wykonanie wylącznie BACKENDU (API projektu wraz z konstrukcją bazy danych) ponieważ frontend wykonany będzie oddzielnie w ReactJS (jest to standardowa praca dla backend developera, czyli backend wraz z bazą danych zwracający JSON z kazdego endpointa i Frontend konsumujacy dane z backendu).

Proszę o propozycje wykonania zawierającą:
- krótki opis Panstwa doświadczenia i ogólnie krotki opis "standardow" w jakich Państwo pracują (czy np. używanie kolekcji Postmana jest Państwu znane?)
- jakąkolwiek próbke dzialajacego kodu w PHP 7 (idealnie 7.4, idealnie taką, w której widac choćby podstawową strukturę projektu, składowe, np. komponenty, kontrolery, serwisy, modele, itp.)
- szacunkową cenę i orientacyjny czas wykonania takiego API (wiekszy projekt/portal, mniej-wiecej jak oferia/olx/zllegro/itp. produkty, sprzedawcy, listy produktów z różnymi filtrami i kategoriami, formularze dodawania produktów itp. panel administracyjny) - na bazie tych informacji nie oczekuję finalnej wyceny, a jedynie bardzo orientacyjne przybliżenie.

Interesuje mnie ktoś solidny, posiadający konieczne umiejętności, osoba prywatna, freelancer programista bądź firma.

PS 
bardzo proszę o niewysylanie mi "uniwersalnych" ofert usług rożnych, nieprzystających do treści zlecenia, za co z góry dziękuję.


Pozdrawiam serdecznie
Slawomir

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
frontapp

frontapp

2020.11.24: Czas realizacji: ~14 dni. Po skontaktowaniu się z nami możemy przesłać próbkę kodu. Realizację możemy rozpocząć od razu. Wieloletnie doświadczenie w programowaniu. Zapraszamy do kontaktu. WWW: frontapp.pl | E-mail: biuro@frontapp.pl

3 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Fast Page 511474708 - Strony Www, E-commerce, Grafika

Fast Page 511474708 - Strony Www, E-commerce, Grafika

2020.11.23: Dzień Dobry, jesteśmy gotowi od zaraz do pracy. Wykonujemy bardzo zróżnicowane projekty do pełnej akceptacji Klienta, które można zobaczyć tutaj: https://fastpage.pl/portfolio/ i mamy ogromne doświadczenie poparte sukcesami i rekomendacjami. Mogę podać więcej realizacji na maila. Działamy niezwykle profesjonalnie i w szybkim tempie. Porozmawiaj z nami, a na pewno umówimy się na konkretne prace na pierwszej rozmowie 576 887 237 | http://fastpage.pl | lecimyz@fastpage.pl | | 576 887 237

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ClickMaster Polska

ClickMaster Polska

2020.11.23: Panie Sławomirze, chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Umowa z przeniesieniem majątkowych praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy doświadczenie w tworzeniu serwisów w oparciu o framework Laravel. Nasze realizacje dostępne są na www.clickmaster.pl/realizacje Proszę o przesłanie szczegółów projektu. Zapraszam do kontaktu: Robert - r.pawlowski@clickmaster.pl // +48 730 95 88 22
+48 730 95 88 22

123 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Jakub Skąpski

Jakub Skąpski

2020.11.23: Witam, zgłaszam chęć podjęcia się tego zlecenia. Zlecenie wykonałbym w Laravelu, zgodnie z zasadami REST wykorzstując API Resources Laravela. Wykonywałem ostatnio już podobny projekt pod front w Angularze. Jestem doświadczonym programistą, specjalizującym się w trudnych projektach i w pełni autorskich rozwiązaniach. Dbam o najwyższą jakość tworzonego kodu, moge doradzić w kwestiach biznesowych i technicznych. Zapewniam stworzenie aplikacji, uruchomienie jej na serwerze produkcyjnym jak i ciągłe wsparcie na podstawie wynegocjowanych warunków. Wystawiam faktury VAT. W celu wyceny proszę o szczegóły zlecenia na adres email jakub.skapski.dev@gmail.com, lub kontakt pod numerem telefonu 605 561 825

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Dawid Zbiżek "E-Prepaid"

Dawid Zbiżek "E-Prepaid"

2020.11.22: Chętnie podejmę się realizacji. Jestem WebDeveloperem od przeszło 6 lat. Pracuje w PHP, JavaScript, NodeJS oraz HTML5. Prowadzę firmę, więc z wystawieniem faktury nie będzie problemu. Warunkiem współpracy ze mną jest podpisanie umowy określającej termin oddania projektu, zapłaty jak i warunki współpracy. Realizując zlecenie mam pewną zasadę - nie lubię robić niechlujnie, a każdy element staram się wykonać perfekcyjnie, na bieżąco zresztą poszerzam swoją wiedzę (szczególnie na temat standardów pisania kodu czy bezpieczeństwa, głównie poprzez studiowanie tematycznych książek). Daję z siebie 100%, co za tym idzie - moja gwarancja jakości ma swoją cenę. Podejmując współpracę ze mną, kontrahent może być w pełni spokojny o bezpieczeństwo jego projektu - bo do bezpieczeństwa przykładam najwyższą wagę. Termin wykonania oraz cenę jestem w stanie podać dopiero po omówieniu niejasności i wszelkich aspektów projektu. Kontakt do mnie: 574 321 055 | kontakt@dawidzbizek.pl
574 321 055

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Lavora Digital Agency

Lavora Digital Agency

2020.11.22: Dzień dobry Panie Sławomirze, jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Tworzymy projekty szyte na miarę i dostosowane do potrzeb odbiorców i rynku. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu oraz kompleksowe podejście. Realizacje: www.lavora.pl - zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów - biuro@lavora.pl
+48 12 445 82 83

9 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.11.22: Dzień dobry! Bardzo chętnie zrealizuje te zlecenie. Jestem dostępny, oraz mogę podjąć je od razu. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2020.11.22: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2020.11.21: Witam, proponuję napisanie aplikacji w oparciu o technologie: PHP (framework) /JavaScript/CSS, zapraszam do kontaktu- proszę o szczegóły projektu: biuro@gddm.com.pl i/lub GSM 509869388. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilku lat firmy (freelancer). Zapraszam do współpracy :). Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JavaScript/PHP/Laravel/HTML/CSS): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript. Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www.
509 869 388

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
eBizo Marek Gralikowski

eBizo Marek Gralikowski

2020.11.23: Proszę o szczegóły na marek@ebizo.pl. Framework Laravel, REST API, możliwe API queries lub GraphQL. 20-50 godzin.

123 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Rafał Samek

Rafał Samek

2020.11.22: Witam serdecznie. Posiadam 12 letnie doświadczenie w PHP. Specjalizuję się budowaniu RESTful API w Symfony najlepiej 5 i API Platform. Znam też Zend Framework i Laravel. Jestem dostępny na 20 godzin w tygodniu. Posiadam działalność. 50zł / h. Mój tel. 576 955 757.

50 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Free Lancer

Free Lancer

2020.11.21: Freelancer.zlecenia.01@gmail.com

80 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
WEBIDEAS Piotr Nowak

WEBIDEAS Piotr Nowak

2020.11.21: Witam, preferujemy wykonanie tego projektu na frameworku CodeIgniter. Kontakt z nami webideas.pl

80 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo