Zamieszczanie artykułów na stronę www: Elementor (Wordpress)

(2132942)

Katowice

Zleceniodawca:
Alek... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 54 dni
Budżet zlecenia: 3 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 4

Wirtualny asystent dla zagranicznej firmy ******* dlaczego ukryte?zajmującej się SEO i Marketingiem Afiliacyjnym

 

Firma Rankflow LLC szuka osoby do roli wirtualnego asystenta. Osoby która ma już pewne doświadczenie w korzystaniu z Wordpress i Elementora (dużą część pracy będzie stanowiło zamieszczanie angielskich artykułów na strony internetowe).

 

W latach 2015-2018 średnie zarobki specjalistów od online marketingu wzrosły dwukrotnie. W USA stawki za godzinę dla specjalistów SEO zaczynają się od 75 $ za godzinę, a kończą na tysiącach. 

 

A w końcu nie musisz mieszkać w USA, żeby móc pozycjonować strony z USA.

 

Chcielibyśmy znaleźć i wyszkolić osobę na stanowisko wirtualnego asystenta i webdesignera, która po miesiącu praktyk będzie gotowa pomóc w rozwoju naszego biznesu online. 

 

Nauczyliśmy się prowadzić biznes online od A do Z z internetu około 7 lat temu. Dzięki temu możemy podzielić się z tobą sprawdzonym przepisem na to, jak uzyskać status "location independent" (czy “digital nomad”)

 

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie.

Szukamy osoby zmotywowanej, która wie, że praca online to praca biurowa, z tą różnicą że nie musisz spędzać życia w korku do centrum.
 

Przeniesie za to pracę do własnej wanny, ogrodu, chatki w górach (gdziekolwiek sięga 4/5g) albo do przestrzeni coworkingowej w jednej z azjatyckich metropolii.

Umiejętności, które nabędziesz wymagają wprawy, determinacji i cierpliwości. Sami pracujemy przynajmniej po 6 - 8  godzin dziennie, często po 7 dni w tygodniu.


 

CO OFERUJEMY:

 

- Możliwość rozwoju. Dostęp do: płatnych kursów online i pełnego oprogramowania potrzebnego do tworzenia stron internetowych (Wordpress, Astra Themes + Elementor) oraz narzędzi SEO + miejsce na twoją własną stronę internetową na jednym z najszybszych hostingów dostępnych w sieci. 

Poniżej liczby, dla tych którzy wolą liczby: Zakup wszystkich wymienionych na własną rękę to jednorazowa inwestycja rzędu przynajmniej 2000$ za sprawdzony kurs online; przynajmniej 1000$ RAZ na rok za software, hosting i wtyczki; poza tym co miesięczne subskrypcje za narzędzia SEO czyli koszt minimum 200$/co miesiąc.

- Słuchamy osób, które dla nas pracują i w czasie pracy, poza regularnymi obowiązkami, pomagamy im rozwijać się w wybranym przez nie kierunku (pozycjonowanie, social media, grafika, projektowanie, copywriting)

 

- naukę podstaw marketingu afiliacyjnego

 

- naukę podstaw CRO - "conversion rate optimization" czyli jak tworzyć strony internetowe, które sprzedają

 

Nauczymy Cię czego wymagać od copywriterów i jak zamawiać teksty, które sprzedają i pozycjonują w Google. 

 

Jak rozpoznać dobrego copywritera, który stworzy teksty na Twoją pierwszą stronę internetową, która przyniesie Ci dochód. 

 

- naukę podstaw SEO - search engine optimization

 

Mamy 7 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu, zarówno w PL, jak i za granicą. Mamy dostęp do kursu, wartego 2000$, uważanego za najlepszy dostępny kurs tworzenia stron, zarabiających tylko i wyłącznie dzięki "affiliate marketing"

 

- Nauka korzystania z SurferSEO I Ahrefs

 

- Obsługa stron internetowych przy pomocy oprogramowania Elementor - nowoczesne projektowanie oparte na "przesuwaniu bloczków", czyli WebDesign, który nie wymaga od Ciebie kodowania. 

 

CZEGO OCZEKUJEMY OD IDEALNEGO KANDYDATA?

 

-- > Jesteś osobą wizualną, masz oko do kompozycji. Wiesz co oznacza “clean design”, porządek wizualny. Chciałbyś i fascynowałaby cię możliwość nauki tworzenia prostych grafik.

 

---> Masz już na koncie doświadczenie z Wordpressem i potrafisz używać Elementora. Chętnie zobaczymy Twoje dotychczasowe dokonania w tym zakresie.

 

---> opisałbyś siebie jako osobę szybką, logicznie myślącą, szybko łapiącą wiedzę, która lubi i widzi siebie w pracy przy komputerze (może jesteś gamerem albo znasz w pewnym stopniu pakiet Adobe lub masz już inne umiejętności które dowodzą że jesteś "tech savvy"?)


 

->> jesteś osobą komunikatywną i samodzielną

->> posługujesz się w językiem angielskim na piśmie i potrafisz zrozumieć film po angielsku - powiedzmy jesteś na poziomie B2 (większość materiałów edukacyjnych, które oferujemy jest po angielsku oraz jedno z nas nie mówi po polsku. Twój angielski znacznie usprawni płynność naszej pracy

---> posiadasz własnej działalności gospodarczej lub zatrudnienie na UoD jest ok (po okresie próbnym, chętnie zaoferujemy dodatkowe beneifty w postaci ubezpieczenia, pakietu Lux Med itp.)

---> lubisz szukać najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań. 

---> jesteś osobą poważnie traktującą terminy. Oferujesz płynną i otwartą komunikację online przez 5 dni w tyg. (chętnie pełen etat)

---> jesteś ambitny, pracowity, zdeterminowany 

 

Zainteresowanych pracą proszę o CV oraz krótki list motywacyjny (a może wolisz portfolio?). 

 

Chcemy poznać twoje zainteresowania, pasje i wszelkie umiejętności, które już posiadasz. Opisz się krótko, ale jednocześnie daj się poznać. 

 

Napisz proszę dlaczego zainteresowało cię nasze ogłoszenie i co możesz nam zaoferować (czasem sam entuzjazm i motywacja to też oferta). 

 

Koniecznie dodaj jaka stawka Cię interesuje.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Stradinet

Stradinet

2020.11.23: Chętnie podejme się zlecenia. Zapraszam na portfolio www.stradinet.pl Kontakt: biuro@stradinet.pl
662-715-283

4 000 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Małgorzata Poniatowska

Małgorzata Poniatowska

2020.11.22 (zmieniono 2020.11.22 o 18:09): Dzień dobry, świetne ogłoszenie! Bardzo ciekawe! Z chęcią nawiązała bym z Państwem współpracę. Proszę o kontakt na info@av-mal.com. Więcej o mnie na www.av-mal.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.11.22: Dzień dobry ! Chętnie się podejmę realizacji. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Wojtek Jaworski

Wojtek Jaworski

2020.11.25: Dzień dobry. Państwa ogłoszenie jest dla mnie bardzo interesujące. Od miesiąca zacząłem uczyć się Wordpressa i Elementora oraz WooCommerce ponieważ chcę się tym zająć zawodowo w niedalekiej przyszłości. Tutaj rozbudowana strona, którą tworze w tzw. międzyczasie: https://zdalnapracownia.pl/ Motyw: Astra Poziom języka angielskiego to C1 - mogę wysłać potwierdzenie. Znam podstawy Google Analytics, Facebook Pixel Praca z komputerem to moja ulubiona forma pracy, szczególnie w domowym biurze ,które stworzyłem. Jestem dyspozycyjny 7:00 - 14:00 (od 14:00 też, ale do negocjacji) oraz w każdy weekend od 7:00-20:00 Preferuję umowę o prace/zlecenie. O mnie: Skończyłem historię oraz ekonomię. Mam szerokie zainteresowania związane właśnie z tymi dziedzinami. Uwielbiam piłkę nożną. Znam bardzo dobrze Excela, ucze się również VBA i SQL. Mój telefon:536 - 009 - 587 / email: wojciech.jaworski1992@gmail.com

3 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo